13 września 2014, 15:56
0
3 czerwca 2013, 12:16
Neymar will accept any number that is free and is offered by the club... Ładnie .. ciekawe czyj numer sobie zazyczyl; ??? i jaki mu przypisza ...
21 października 2012, 12:38
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430174_450747238317082_1601753385_n.jpg ???? prowokacja jakas .>?
5 października 2012, 17:41
Jak sadzicie jesli Messi strzeli bramke to wlozy kciuk do ust ?? Na znak ze to gol dla synka ??? Czy tradycyjnie podziekuje Bogu ??
5 października 2012, 17:40
http://culedelbarca.com/2012/10/05/photo-leo-messi-child-thiago-messi/ :)))))
6 listopada 2011, 19:18
Czemu alexisa nie wystawia .. kontuzja villy jednak jest ..
10 września 2011, 10:00
Jaki wynik typujecie? Ja 3-0 messi pedro villa
1 listopada 2011, 21:07
penal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 listopada 2011, 22:02
teraz to krystyna konkret pedal ten struj mu pasuje :D :D
10 września 2011, 10:05
v1shOR wchodzisz na soccer-live i sobiesz szukasz tam napewno cos znajdziesz polecam drhtv albo krauze oni nawet nawet jakosc maja meczy i nie zacina czesto jak masz neta 2mb
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
proszee milego ogladania
0
Neymar will accept any number that is free and is offered by the club... Ładnie .. ciekawe czyj numer sobie zazyczyl; ??? i jaki mu przypisza ...
0
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430174_450747238317082_1601753385_n.jpg ???? prowokacja jakas .>?
0
Jak sadzicie jesli Messi strzeli bramke to wlozy kciuk do ust ?? Na znak ze to gol dla synka ??? Czy tradycyjnie podziekuje Bogu ??
0
http://culedelbarca.com/2012/10/05/photo-leo-messi-child-thiago-messi/ :)))))
0
Czemu alexisa nie wystawia .. kontuzja villy jednak jest ..
0
Jaki wynik typujecie? Ja 3-0 messi pedro villa
0
penal
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
teraz to krystyna konkret pedal ten struj mu pasuje :D :D
0
v1shOR wchodzisz na soccer-live i sobiesz szukasz tam napewno cos znajdziesz polecam drhtv albo krauze oni nawet nawet jakosc maja meczy i nie zacina czesto jak masz neta 2mb