Felu_Barca
Dołączył/a: wrzesień 2011
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
proszee milego ogladania
0
Neymar will accept any number that is free and is offered by the club... Ładnie .. ciekawe czyj numer sobie zazyczyl; ??? i jaki mu przypisza ...
0
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430174_450747238317082_1601753385_n.jpg ???? prowokacja jakas .>?
0
Jak sadzicie jesli Messi strzeli bramke to wlozy kciuk do ust ?? Na znak ze to gol dla synka ??? Czy tradycyjnie podziekuje Bogu ??
0
http://culedelbarca.com/2012/10/05/photo-leo-messi-child-thiago-messi/ :)))))
0
Mourinho: The Only One (point) ;D
0
Licze ze dzis zagra Song ..
0
Ja sie mega cieszylem jak zobaczylem ze alba nie zagra z Realem ... kosztem Adriano .. Albe strasznie ciagnie do przodu a wiadomo czym moze sie to skonczyc jesli i alves i alba zapedza sie daleko poza swoj obreb obronny .. Di maria czy tym bardziej CR wjezdzali by jak w maslo ...
0
Jaki trudny mecz .. :) jestesmy w takiej formie jak jeszcze nigdy na poczatku sezonu .. widac ze wyjazdy do Chin w czasie presezonu zle dzialaja .. a w tym roku jest inaczej ... przygotowani jestesmy na 100 % .. Osasuna polegnie 3-0
0
Espinoza jak Silva ^^
0
Messi polknie te 50 goli w lidze ..
0
Ma juz kos Oficjalny sklad na dzisiejszy mecz Barsy ??
0
Messi w II polowie spi ..;/
0
Jak narazie na TV3 pokazuja jak sie doi krowy hahahaha
0
Taki sam sklad jak w poprzedmin meczu .. troche lipa .. ze cesc na szpicy ..:/
0
Dani Alves złamał obojczyk. Jeszcze dziś będzie operowany. !!!!!!!!!!!!!
0
Brzosto .. ale po co wydawac tyle kasy na kolejnego skrzydlowego .. bez sensu .. :/
0
Jesli to prawda to sadze .. ze Alves pozegna sie z Barsa .. :/
0
ZBIJAJA CENE ZA ALBE !!!!!
0
Na 85 % pojdzie do arsenalu ..
0
Bielsa bedzie 100 procent .. boje sie o wyniki z nowym trebnerem ...
0
0
Ale trzeba sie umiec podniesc .. a Pep zamiast pokazac ze Na niego te porazki nie zadzialaly .. odchodzi bo po raz pierwszy odkad zostal trenerem .. doznal wreszcie kleski ..
0
Piłkarze trenują, jakby nic się nie stało
0
Leci konferwencja
0
Zegnamy PEP !!!!! Witamy .. bielsaa
0
Tak to jest jak ciagle messi strzela a jak go pokryli na maxa odcieli od pilek to nie ma komu strzelac wiedzialem ze tak bedzie ...
0
Mowilem ze zamiast Fabre powinien zagrac Tello nie raz na skrzydle bylo niezwykle duzo wolnej przestrzeni az sie prosilo zeby zrobic jakis zryw i dryblingiem i szybkoscia wpasc w pole karne .. a Tello jest idealny ..
0
Gdze jest Telooooooooooo
0
Chcialbym zeby przecienki torres zagral w pierwszym skladzie ..:)