0


proszee milego ogladania

0

Neymar will accept any number that is free and is offered by the club... Ładnie .. ciekawe czyj numer sobie zazyczyl; ??? i jaki mu przypisza ...

0

Jak sadzicie jesli Messi strzeli bramke to wlozy kciuk do ust ?? Na znak ze to gol dla synka ??? Czy tradycyjnie podziekuje Bogu ??

0

Mourinho: The Only One (point) ;D

0

Licze ze dzis zagra Song ..

0

Ja sie mega cieszylem jak zobaczylem ze alba nie zagra z Realem ... kosztem Adriano .. Albe strasznie ciagnie do przodu a wiadomo czym moze sie to skonczyc jesli i alves i alba zapedza sie daleko poza swoj obreb obronny .. Di maria czy tym bardziej CR wjezdzali by jak w maslo ...

0

Jaki trudny mecz .. :) jestesmy w takiej formie jak jeszcze nigdy na poczatku sezonu .. widac ze wyjazdy do Chin w czasie presezonu zle dzialaja .. a w tym roku jest inaczej ... przygotowani jestesmy na 100 % .. Osasuna polegnie 3-0

0

Espinoza jak Silva ^^

0

Messi polknie te 50 goli w lidze ..

0

Ma juz kos Oficjalny sklad na dzisiejszy mecz Barsy ??

0

Messi w II polowie spi ..;/

0

Jak narazie na TV3 pokazuja jak sie doi krowy hahahaha

0

Taki sam sklad jak w poprzedmin meczu .. troche lipa .. ze cesc na szpicy ..:/

0

Dani Alves złamał obojczyk. Jeszcze dziś będzie operowany. !!!!!!!!!!!!!

0

Brzosto .. ale po co wydawac tyle kasy na kolejnego skrzydlowego .. bez sensu .. :/

0

Jesli to prawda to sadze .. ze Alves pozegna sie z Barsa .. :/

0

ZBIJAJA CENE ZA ALBE !!!!!

0

Na 85 % pojdzie do arsenalu ..

0

Bielsa bedzie 100 procent .. boje sie o wyniki z nowym trebnerem ...

0

0

Ale trzeba sie umiec podniesc .. a Pep zamiast pokazac ze Na niego te porazki nie zadzialaly .. odchodzi bo po raz pierwszy odkad zostal trenerem .. doznal wreszcie kleski ..

0

Piłkarze trenują, jakby nic się nie stało

0

Leci konferwencja

0

Zegnamy PEP !!!!! Witamy .. bielsaa

0

Tak to jest jak ciagle messi strzela a jak go pokryli na maxa odcieli od pilek to nie ma komu strzelac wiedzialem ze tak bedzie ...

0

Mowilem ze zamiast Fabre powinien zagrac Tello nie raz na skrzydle bylo niezwykle duzo wolnej przestrzeni az sie prosilo zeby zrobic jakis zryw i dryblingiem i szybkoscia wpasc w pole karne .. a Tello jest idealny ..

0

Gdze jest Telooooooooooo

0

Chcialbym zeby przecienki torres zagral w pierwszym skladzie ..:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?