Felu_Barca
Dołączył/a: wrzesień 2011
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wez zamilcz Valante .. dla ciebie nie jest frustrujace jak w doliczonym tracisz brame ..?? i to w dodatku dominujac caly mecz .. mecz sam sie nie wygra i to nie pierwszy raz .. dopiero co mieli wnioski wyniesc po ligowym i co ..
0
Przeciez tylko frajerzy nie koncza rywala.. przeciez te cioty nic nie graly .. zamiast ich dojechac to sie bawili ..
0
Smiech kurna smiech !!! jaja jakies
0
Kurna dlaej Barsa jak w ligowym po strzeleniu bramki nie idzie za ciosem tylko gra jakos ospale .. ;/ zamiast dobic rywala ..
0
Pojada ich nie ma bata to kwestia czasu .. przypadkowa bramke strzelili i tyle .. po przerwie Messi pyknie ze 3
0
Ja pierdo.... leeeeeee Kontuzja iniesty ;((((((((
0
Co by bylo gdyby nie Mesii .. ;((((
0
Fabre za keite natychmiast !!!!
0
Ładna kasa .. szkoda tylko ,ze Nasza wisełka nie zagra w tych elitarnych rozgrywkach .. tez by chapnela grosza .. ;)
0
Moglby zagrac Abi na srodku a na boku Adriano a zamiast Keity np Fabre ..
0
Zobaczymy jak to bedzie miejmy nadzieje ze Nasi zajezdza emerytow :D :D
0
Lol a Puyol ??;/ przeciez mial byc gotowy .. a Fabre ?? Na co ten keita .. ;/ 3 def pomocnikow ??;/ ehhh
0
Cassano * sorki
0
Sadze ,ze Cassana jednak zagra z Pato w ataku ..
0
gregu.. Villa tez bylby przekozak gdyby gral jako typowa 9-tka .. bo taki jego styl .. a Messi w swoim stylu powinien grac na boku i schodzic do srodka .. a tak .. Messi gra rozgrywajacego i srodkowego napastnika z Villa nie potrafi strzelac tak duzo bramek jakby to bylo gdyby gral na srodku ataku ..
0
Boateng V.Bomel Pato ma milan pake nawet nawet .. ale 2-0 spokojnie bedzie .
0
Wg mnie Fabre powinien zagrac od 1 minuty .. kosztem Iniesty .ktory wszedl by w II polowie .. ale to Pep wystawia sklad ..
Licze na 2-0
0
Rossel to dobre ziolko wolelem Laporte .. bardziej sympatyczny gosc... chociaz z drugiej strony te dlugi klubu pozostawione przez niego nie sa fajne ..
0
Villa7 FcB& cos nie tak ??? od dawna wiadomo ,ze to typowa 9 !! A Messi zawsze zany byl z tego ze schodzil z boku do srodka mijajac paru rywali i strzelajac bramki .. To jest wlasnie z Villa ..
0
: aaassia skad masz takie informacje .. Mam nadzieje ,ze sa bledne .. 2 miesiace ??!!
0
Żallllllllll /Jak mozna tak zlekcewazyc rywala w II polowie .. zamiast grac konsekwentnie swoje to kij wie co odwalali .. Przeciez Puyol mogl spokojnie wejsc w ok.60 min. zeby przetrzec sie przed LM ..
0
Ja pierdziele sami sobie komplikuja ten mecz .. ludzie jaja jakies .. tak lekcewazyc przeciwnika .. ehh
0
Jak by nie bylo odpocznie 3 tygodnie .. ;/ fatalnie ..
0
Sanchez dwuglowy :((((( no to super ;//
0
Taki Fabregas juz sie zwrocil ;)
0
Co raz gorna pila za obroncow :D :D
0
Cesc !!!!! Goool jada po nich !!!
0
Jak sadzicie mozna liczyc na niespodzianke Getafe ?? ;> :D :D
0
v1shOR wchodzisz na soccer-live i sobiesz szukasz tam napewno cos znajdziesz polecam drhtv albo krauze oni nawet nawet jakosc maja meczy i nie zacina czesto jak masz neta 2mb
0
Jaki wynik typujecie? Ja 3-0 messi pedro villa