0

Wez zamilcz Valante .. dla ciebie nie jest frustrujace jak w doliczonym tracisz brame ..?? i to w dodatku dominujac caly mecz .. mecz sam sie nie wygra i to nie pierwszy raz .. dopiero co mieli wnioski wyniesc po ligowym i co ..

0

Przeciez tylko frajerzy nie koncza rywala.. przeciez te cioty nic nie graly .. zamiast ich dojechac to sie bawili ..

0

Smiech kurna smiech !!! jaja jakies

0

Kurna dlaej Barsa jak w ligowym po strzeleniu bramki nie idzie za ciosem tylko gra jakos ospale .. ;/ zamiast dobic rywala ..

0

Pojada ich nie ma bata to kwestia czasu .. przypadkowa bramke strzelili i tyle .. po przerwie Messi pyknie ze 3

0

Ja pierdo.... leeeeeee Kontuzja iniesty ;((((((((

0

Co by bylo gdyby nie Mesii .. ;((((

0

Fabre za keite natychmiast !!!!

0

Ładna kasa .. szkoda tylko ,ze Nasza wisełka nie zagra w tych elitarnych rozgrywkach .. tez by chapnela grosza .. ;)

0

Moglby zagrac Abi na srodku a na boku Adriano a zamiast Keity np Fabre ..

0

Zobaczymy jak to bedzie miejmy nadzieje ze Nasi zajezdza emerytow :D :D

0

Lol a Puyol ??;/ przeciez mial byc gotowy .. a Fabre ?? Na co ten keita .. ;/ 3 def pomocnikow ??;/ ehhh

0

Cassano * sorki

0

Sadze ,ze Cassana jednak zagra z Pato w ataku ..

0

gregu.. Villa tez bylby przekozak gdyby gral jako typowa 9-tka .. bo taki jego styl .. a Messi w swoim stylu powinien grac na boku i schodzic do srodka .. a tak .. Messi gra rozgrywajacego i srodkowego napastnika z Villa nie potrafi strzelac tak duzo bramek jakby to bylo gdyby gral na srodku ataku ..

0

Boateng V.Bomel Pato ma milan pake nawet nawet .. ale 2-0 spokojnie bedzie .

0

Wg mnie Fabre powinien zagrac od 1 minuty .. kosztem Iniesty .ktory wszedl by w II polowie .. ale to Pep wystawia sklad ..

Licze na 2-0

0

Rossel to dobre ziolko wolelem Laporte .. bardziej sympatyczny gosc... chociaz z drugiej strony te dlugi klubu pozostawione przez niego nie sa fajne ..

0

Villa7 FcB& cos nie tak ??? od dawna wiadomo ,ze to typowa 9 !! A Messi zawsze zany byl z tego ze schodzil z boku do srodka mijajac paru rywali i strzelajac bramki .. To jest wlasnie z Villa ..

0

: aaassia skad masz takie informacje .. Mam nadzieje ,ze sa bledne .. 2 miesiace ??!!

0

Żallllllllll /Jak mozna tak zlekcewazyc rywala w II polowie .. zamiast grac konsekwentnie swoje to kij wie co odwalali .. Przeciez Puyol mogl spokojnie wejsc w ok.60 min. zeby przetrzec sie przed LM ..

0

Ja pierdziele sami sobie komplikuja ten mecz .. ludzie jaja jakies .. tak lekcewazyc przeciwnika .. ehh

0

Jak by nie bylo odpocznie 3 tygodnie .. ;/ fatalnie ..

0

Sanchez dwuglowy :((((( no to super ;//

0

Taki Fabregas juz sie zwrocil ;)

0

Co raz gorna pila za obroncow :D :D

0

Cesc !!!!! Goool jada po nich !!!

0

Jak sadzicie mozna liczyc na niespodzianke Getafe ?? ;> :D :D

0

v1shOR wchodzisz na soccer-live i sobiesz szukasz tam napewno cos znajdziesz polecam drhtv albo krauze oni nawet nawet jakosc maja meczy i nie zacina czesto jak masz neta 2mb

0

Jaki wynik typujecie? Ja 3-0 messi pedro villa

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?