Felu_Barca
Dołączył/a: wrzesień 2011
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rekord wisial na wlosku !!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze troche musi wytrzymac !!!!!!
0
Ae urwal!!!!!!!!! dobrze ,ze victor na posterunku
0
martinek07 co to za kit ludziom wpychasz !! przez ciebie stracilem 6 zl !! baranie Ty .... owszem otrzymalem kod .. ale jak przyszlo co do czego to wyskakuje komunikat : Że transmisjka jest tylko dla ludzi z Polski .. a ja niby skad jestem ... Kit jak nic Nie polecaj jak walisz kity ludziom !!!!
0
martinek07 daj linka
0
Moglby zagrac tak z pol godzinki ..
0
Za kogo pique ??? jakas kontuzja ????
0
Taaa super i kto to ma niby rozgrywac pilke w srodku ???? Keita ??? sergio ??? a moze sam thiago ???? Di dupy sklad moim zdaniem .. skoro wypadl Xavi jego miejsce powinien zajac iniesta albo fabre ..
0
Nie ma problemu .. w ataku spokojnie moze zagrac Messi , Fabre oraz Villa a w srodku .. Thiago Xavi Iniesta i Bussi .. Iniesta takze moze zajac miejsce Fabregasa .. wiec zadna tragedia .. W zespole jest wymiennosc pozycji .
0
Ale zal .. Juz dawno nie ogladalem takiego piachu .. az sie nie chcialo ogladac .. pilka odskakiwala .. moze to przez murawe .. moze przemeczenie .. a moze brak formy i lekki kryzys i przygnebienie po meczu z Sevilla ..
0
Formy brak !! zero nic .. grajac w 10 zeby nie cisnac tych cieniasow ..;/ oni z polowy powinni nie wychodzic .. strzal za strzalem a nie zwalnianie akcji .. Messi nie kwapi sie zeby nie pociagnac do przodu ;/
0
Kurna mac wszystko za wolno !!! samo sie nie wygra !! nie ma zrywu nie ma zaskoczenia ...;/ehh bez formy
0
Cos mi nie idzie w tej lidze wloskiej ..
0
Szkoda ,ze silva u Nas nie gra .. to co robi ten gosc to kosmos .. pasowalby jak nic do Naszego stylu .. wkoncu to hiszpan ,,. zamiast Pedro jak nic
0
Karne to najlepiej i najpewniej wykonywal ronni ... pod poprzeczke z calej sily .. bramkarz nie mial najmniejszych szans .. Tak samo niemal idealnie karne strzela Kaka.. Troche to smieszne ,ze taki technik jak Messi nie ma opanowanych do perfekcji rzutow karnycj.. bramkarz nie mial prawa syknac .. Oczywiscie to loteria .. ale co raz strzelac w ten wlasnie sposob ??? ciagle ten sam rog ??
0
Ile Messi m bramek ?? 8??? a Krystyna na stan obecny ???
0
Sadzicie ,ze real straci pkt. z Malaga .. ??? Ja mysle ,ze Malaga moze spokojnie powalczyc o 3 pkt !!!
0
fontas i thiago mogli zagrac od poczatku ..;/ rywal nie wymagajacy teoretycznie .. a Xavi moglby odpoczac
0
nom wlasni ewidze przeoczylem .. moj blad ..
0
A gdzie Fabre ...??? ;/
0
Nie wiem nie maja tam fizjoterapeutow ??? co raz jakas kontuzja .. ;/ nie sa rozgrzani czy jak ??
0
Oboma nogami czy raczej obiema nogami ... ???
0
A gdzie Def. pomocnik ;> ???? Gdzie bussi ??????
0
Noo krystyna teraz bedzie walil asystami ;] zeby nie bylo ze jest egoista ;]
0
pipita i 1-0 ;(((
0
real slabiutko .. ;) niby graja u siebie a jakby to betis byl gospodarzem .. ale zapewne wyciagna te 1-0.. ale badzmy dobrej mysli ..
0
Nie bardzo mi sie podoba ten system ... Zobaczcie jak szybko real wyprowadza kontre .. w takim meczu jak z realem jesli pep bedzie wierny filozofii mozemy dostac .. Maja straszliwei szybkich zawodnikow .. i te kontry w tym sezonie maja opanowane do perfekcji .. Barsa zapedza sie pod pole rywala a potem nie ma komu bronic .. a sam Puyol czy Pique nie nadarzy za ronaldo Oezilem czy di maria ... a tym bardziej taki Alves ..
0
Ciezki mecz.. bedzie ostro oby byly 3 pkt. i obylo sie bez kontuzji ..
0
To jest wlasnie irytujace czemu nie graja do konca taka fajna pilke tylko odpuszczaja .. zamiast podkrecic i grac caly mecz taka zawalista pilke ..
0
Ciekawi mnie sklad.. ciekawe co pep wymysli .. Mam nadzieje ,ze Puyol zagra od poczatku .. i moze Afellay zamiast pedro .. ale cos mam przeczucie ,ze Thiago wyjdzie w 1 ..
0
FCBarcaaBarca .. takie jest moje zdanie .. mam prawo sie wypiowiedziec .. tylko frajerzy zamiast dobic rywala pozwalaja mu wstac .. slaba gra Barsy i tyle chcieli wjechac z pila do bramy zamiast podbic wynik i spokojnie klepac .. zawsze jest ryzyko jak ma sie przewage tylko jednej bramki .. zawsze trzeba miec na uwadze ,ze przypadek moze zniweczyc caly wysilek.. i tak tez bylo .. nie nauczyli sie z ost. meczu i tyle ..