Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
"Juventus Turyn żąda już 100 milionów euro, jeśli jakiś możniejszy klub w Europie chciałby pozyskać Paula Pogbę - donosi dziennik "AS"."
Hahaha! Ich już doszczętnie PO PIER DZIE LI ŁO!
56
Jeszcze koszulka Wawrzyniaka i można umierać :)
1
Zaje.. Zarąbista atmosfera na treningu! Chłopaki wykonują świetną robotę :)
2
Weźcie już skończcie z tą pokorą, bo co drugie zdanie to widzę..
Wtedy można się było spodziewać, że Barca dostanie manite w każdym dwumeczu i bym nie był zaskoczony, bo braki kadrowe, forma, brak trenera i cała atmosfera były w co najmniej fatalnym stanie. Teraz sytuacja wygląda całkowicie inaczej i szanse, że Bayern wygra 4:0 wynoszą 1%.
0
Zdjęcie tygodnia :D
1
Zostały 2 mecze w lidze, 1 wygrywamy i DZIĘKUJEMY! :D
20
1,30min - dawaj Velencia!
1
Ale zrypał!
1
Hahaha ale jaja 5min
0
Jak teraz pomyśle o tych setkach Negredo... kurwww..
0
Valencia ma wielkie problemy z kryciem. Teraz w tej akcji co Carvalaj strzelał, to było przy polu karnym 3 zawodników Realu i nikt ich nie krył, Valencia ustawiła się jak mur w polu karnym i czekali na strzał :/
7
Perfekcyjne i dopieszczone podanie Ronaldo :D
10
No to teraz wszyscy za Valencią! :D
1
PEDRO PO MECZU
"I co hejterzy?" https://pbs.twimg.com/media/CCFc7eMWEAACnzA.jpg
0
Sędzia liniowy prawie 2 gleba :D
0
Pedro Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!
22
"To nie te dwa grzyby co kiedyś smakowały w barszczu.." haha no leże :D
0
"Gol wisiał na włosku, a włosek był co raz cieńszy i musiał w końcu pęknąć" haha :D
0
Goooooooooooool! :D
0
Ah te "harce" Messiego.. :)
2
Trochę niedokładności dzisiaj i takiej nerwowej gry, ale nic.
Czekamy i oglądamy dalej! :)
0
Czo ten Pique?! :D
7
Wydaje mi się, że ocena dla Suareza trochę za niska. Fakt, nie wykorzystał kilku okazji i dlatego nie zasłużył na 8,9 czy 10, ale starał się bardzo, wychodził na pozycje, zastanawiał się niesamowicie, podawał, itp., dlatego uważam, że 6, a nawet 6.5 byłoby bardziej słuszne niż marne 5.5 :)
1
Nie wiem czy ktoś zauważył, że Messi się wypierdzielił (chyba) podczas celebracji drugiej bramki :D Wątpię, żeby w przypływie emocji wywalił się w taki sposób specjalnie na plecy! :)
http://realvsbarca.pl/upload/20150508121228uid2.gif
6
Są 3 lepsze nazwiska (lepsi pod styl Barcy):
* Marco Verratti
* Kevin De Bruyne
* Mateo Kovačić
Każdy by kosztował na 100% mniej niż Pogba.
3
Nadal buzują we mnie emocje po wczorajszym zwycięstwie i dzisiaj oglądałem skróty meczu oraz powtórki bramek kilkukrotnie, niesamowite uczucie! :)
7
Hejterzy Barcelony do 75 minuty i po 75 minucie: http://realvsbarca.pl/upload/20150507133228uid2.jpg
0
3:0 - tyle na temat strasznego Bayernu :)
10
Antonella ciesząca się z bramki Messiego!
0
Samych ogórasów trafiamy.