27

"Juventus Turyn żąda już 100 milionów euro, jeśli jakiś możniejszy klub w Europie chciałby pozyskać Paula Pogbę - donosi dziennik "AS"."

Hahaha! Ich już doszczętnie PO PIER DZIE LI ŁO!

56

Jeszcze koszulka Wawrzyniaka i można umierać :)

1

Zaje.. Zarąbista atmosfera na treningu! Chłopaki wykonują świetną robotę :)

2

Weźcie już skończcie z tą pokorą, bo co drugie zdanie to widzę..

Wtedy można się było spodziewać, że Barca dostanie manite w każdym dwumeczu i bym nie był zaskoczony, bo braki kadrowe, forma, brak trenera i cała atmosfera były w co najmniej fatalnym stanie. Teraz sytuacja wygląda całkowicie inaczej i szanse, że Bayern wygra 4:0 wynoszą 1%.

0

Zdjęcie tygodnia :D

1

Zostały 2 mecze w lidze, 1 wygrywamy i DZIĘKUJEMY! :D

20

1,30min - dawaj Velencia!

1

Ale zrypał!

1

Hahaha ale jaja 5min

0

Jak teraz pomyśle o tych setkach Negredo... kurwww..

0

Valencia ma wielkie problemy z kryciem. Teraz w tej akcji co Carvalaj strzelał, to było przy polu karnym 3 zawodników Realu i nikt ich nie krył, Valencia ustawiła się jak mur w polu karnym i czekali na strzał :/

7

Perfekcyjne i dopieszczone podanie Ronaldo :D

10

No to teraz wszyscy za Valencią! :D

1

PEDRO PO MECZU
"I co hejterzy?" https://pbs.twimg.com/media/CCFc7eMWEAACnzA.jpg

0

Sędzia liniowy prawie 2 gleba :D

0

Pedro Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!

22

"To nie te dwa grzyby co kiedyś smakowały w barszczu.." haha no leże :D

0

"Gol wisiał na włosku, a włosek był co raz cieńszy i musiał w końcu pęknąć" haha :D

0

Goooooooooooool! :D

0

Ah te "harce" Messiego.. :)

2

Trochę niedokładności dzisiaj i takiej nerwowej gry, ale nic.
Czekamy i oglądamy dalej! :)

0

Czo ten Pique?! :D

7

Wydaje mi się, że ocena dla Suareza trochę za niska. Fakt, nie wykorzystał kilku okazji i dlatego nie zasłużył na 8,9 czy 10, ale starał się bardzo, wychodził na pozycje, zastanawiał się niesamowicie, podawał, itp., dlatego uważam, że 6, a nawet 6.5 byłoby bardziej słuszne niż marne 5.5 :)

1

Nie wiem czy ktoś zauważył, że Messi się wypierdzielił (chyba) podczas celebracji drugiej bramki :D Wątpię, żeby w przypływie emocji wywalił się w taki sposób specjalnie na plecy! :)
http://realvsbarca.pl/upload/20150508121228uid2.gif

6

Są 3 lepsze nazwiska (lepsi pod styl Barcy):
* Marco Verratti
* Kevin De Bruyne
* Mateo Kovačić

Każdy by kosztował na 100% mniej niż Pogba.

3

Nadal buzują we mnie emocje po wczorajszym zwycięstwie i dzisiaj oglądałem skróty meczu oraz powtórki bramek kilkukrotnie, niesamowite uczucie! :)

7

Hejterzy Barcelony do 75 minuty i po 75 minucie: http://realvsbarca.pl/upload/20150507133228uid2.jpg

0

3:0 - tyle na temat strasznego Bayernu :)

10

Antonella ciesząca się z bramki Messiego!

0

Samych ogórasów trafiamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?