Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaj mój poprzedni komentarz :D
1
Ludzie chyba nie wierzycie, że ja się poważnie zastanawiam na tym czy obejrzeć wspaniałą Barcelonę w Finale LM czy kolejny polski gniot wszech czasów :D
0
Eh.. ciągle się waham, bo z jednej strony mam Messiego z całą Barcą, a z drugiej niesamowite polskie dzieło z cudownym scenariuszem i świetną fabułą. Aktorzy graja jak natchnieni, a sam film był nominowany do 10 Oscarów i wszystkie zgarnął. Kurde...
0
Mam wielki problem.
O 20:45 jak wiecie leci długo wyczekiwany Finał LM na TVP1, natomiast na TVP2 o 20:05 zaczyna się niesamowita polska komedia "Pokaż kotku, co masz w środku" (wtf?!), która posiada na filmweb zawrotną ocenę 4.1/10!
I co tu wybrać...
0
Dopiero niedawno wszedłem na fcbarca.com i nie wiedziałem tego.
1
Wątpię, aby ktokolwiek mógł odpocząć przy takiej dziewczynie :D
0
NEWS OF THE DAY
[MD]: "Po tym, jak 79-letni Joseph Blatter zrezygnował z funkcji prezydenta FIFA, wyciekają coraz to nowe informacje dotyczącego jego życia, nie tylko zawodowego, ale też prywatnego. Według najnowszych doniesień Szwajcar miał mieć romans z rosyjską modelką Iriną Szejk, ówczesną partnerką gwiazdora Realu Madryt Cristiano Ronaldo."
0
Moje the best (kolejność przypadkowa): The Blacklist, Dwóch i pół, White Collar, The Walking Dead, Dexter, Skazany na śmierć, House of cards, Breaking Bad, Daredevil, iZombie, Kryminalni, Służby specjalne.
Polecam każdy :)
0
Trening Barcy:
Klepią, że aż miło :D
0
Tutaj macie filmik wyjścia zawodników z autobusu w Berlinie:
Czy ktoś zauważył jak idzie Messi? Nie chce się doszukiwać czegokolwiek, ale chodzi o sytuację w 1:03. Wyglądało jakby utykał lekko na prawą nogę, ale sztab nic nie zgłaszał o tym, więc miejmy nadzieję, że to nic takiego :)
0
Czy są gdzieś zdjęcia/filmiki z ich przylotu do Berlina? :)
0
BREAKING NEWS OF THE DAY!
"Bastian Schweinsteiger znajduje się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Niedługo może zmienić klub, a mistrzowie Niemiec chcą, by jego następcą był gwiazdor FC Barcelona - Sergio Busquets. Swojego byłego podopiecznego do transferu chce przekonać Pep Guardiola.
Pep Guardiola liczy, że jego byly podopieczny zdecyduje się na podjęcie wyzwania w Monachium i opuści FC Barcelona. Sprowadzenie defensywnego pomocnika nie będzie jednak tanie. Busquets wyceniany jest na 35 mln euro, ale wydaje się, że Bayern będzie musiał zapłacić jeszcze więcej."
Dorzućmy jeszcze Messiego, a nam niech dadzą Mullera :D
2
Życzę powodzenia w dążeniu do celu i jaki by nie był wynik finału, to trzymam kciuki za rzucenie palenia! :)
0
Szkoda, że taki gracz nie będzie mógł pomóc swojej drużynie w finale LM :/
Plus jest taki, że Barca będzie miała ciut łatwiej :)
0
"Leo Messi, Ivan Rakitić, Rafinha oraz Gerard Piqué..." A Ter -Stegen? Pytam, bo też jest na tym zdjęciu, a nie znalazł się wśród wymienionych osób, czyli nie miał kontroli albo po prostu redakcja zapomniała dopisać - warto dopisać :)
PS. Chamstwo ze strony UEFA... Mogli to przełożyć jeżeli doszło już do takiego opóźnienia, każdy wie jak ważne to było pożegnanie :/
18
Gol Messiego vs Athletic w statystykach:
* 11 sekund
* 5 dryblingów
* 52 metry
* 16 kontaktów z piłką
* 4 objechanych zawodników
Dziękuję, dobranoc :)
1
Skisłem przy tych karnych Ronaldo :D
0
Moim zdaniem Halilovic powinien iść na wypożyczenie do jakiegoś średniaka w Hiszpanii lub w Niemczech (ewentualnie Francja lub Włochy), a nie pchać go do Anglii. Myślę, że w Anglii nie miałby za dużo okazji, bo tam często stawia się na silnych zawodników.
A co do Niemiec to ciekawe gdyby się udało np. kupić Kevina De Bruyne i wypożyczyć do Wolfsburga naszego Alena :)
0
Ile razy bym nie wchodził na tę stronę, to patrze na zegar odliczający sekundy, minuty i godziny i dostaje gęsiej skórki :)
Od razu dobry humor na resztę dnia!
0
Na TVP1 będzie chociaż śmiesznie :D
4
Powinien dodać jeszcze:
"But if you do not focus on Messi in 100%, he will kill you himself."
16
BREAKING NEWS: "Czy Cristiano Ronaldo ma chłopaka?!" http://bezuzyteczna.pl/static/content/eb9a863a0cf6a20301eb.jpg
Ciekawa historia :D
1
Alex Song dalej tworzy stylizacje roku :D
https://igcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t51.2885-15/924604_949931625051883_1932121338_n.jpg
0
A karny dla Realu i symulka Ronaldo? :)
2
Każda z tych bramek zasługuje na ocenę co najmniej 9.5/10, ale bramki z Getafe 2007 i Realem 2011 moim zdaniem są najładniejsze, lecz gdybym miał wybrać tą jedną, to byłaby to BRAMKA Z REALEM 2011, a dlaczego?
Messi rozmontował obronę REALU czyli odwiecznego wroga i zespołu, który od zawsze był w gronie najlepszych na świecie. Do tego była to bramka w PÓŁFINALE LM, czyli grona elitarnych drużyn, a na dodatek kilka minut przed końcem meczu PRZYPIECZĘTOWAŁ zwycięstwo Barcelony i AWANS DO FINAŁU! :)
25
Myślałem, że po odejściu Pinto będzie o jednego dowcipnisia w drużynie mnie.
Na szczęście Rafinha przejął pałeczkę i zawsze coś odwali :)
https://38.media.tumblr.com/b344551a0e203fe15465ea3f7be51a10/tumblr_noknsoSSJJ1rs9ha4o2_250.gif
6
Mats nagorszy?! O.o
4
Tutaj celebracja :D
23
Dobry mem z Alvesem :D
http://ocdn.eu/images/pulscms/OWM7MDMsMmU0LDAsMSwx/5cdcd71e5f06aa55f8939c0f055557c1.jpg
2
Komentarz do usunięcia.