Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niektórym nie przetłumaczysz... :)
2
To jest niestety smutne, że nasza fenomenalna Barca przyzwyczaiła w ostatnich latach do sporych sukcesów i teraz sukcesem dla niektórzy jest tylko tryplet, a wygranie chociaż samej LL lub LM to wielka porażka i pretekst do wysprzedania 3/4 składu..
Dobrze, że są jeszcze prawdziwi kibice, którzy nie skreślają graczy po jednym meczu i wspierają drużynę i każdego z osobna na dobre i na złe.
2
Jeżeli jutro taka oficjalka, to tylko się cieszyć!!! :)
4
Święte słowa Enrique: "Ryzyko utraty takich bramek niesie za sobą nasz sposób obrony. Odpowiedzialnym za bramkę straconą przez Ter Stegena jestem ja."
To świadczy o tym o czym pisałem, czyli to TRENER karze Ter Stegenowi wychodzi zawsze wyżej, bo wie, że Marc potrafi grać jak na bramkarza bardzo wysoko. Valdesowi by z pewnością nie kazał tak wychodzić.
Większość sądzi, że Ter Stegen wychodzi tak, bo tak lubi... Jeżeli każdy grałby tak jak lubi, to po co trener...?
P.S. Dzisiaj Marc był bardzo dobrze ustawiony, a gol to fart.
0
Komentator już wie, że Rafinha nie pogra przez dłuższy czas... Wróżbita Maciej?
0
No nie tylko nie kontuzja... :/
4
Ciekawe czy niektóre tu osoby krytykujące Ter Stegena wzięły pod uwagę coś takiego jak taktyka trenera. Czy wy myślicie, że Ter Stegen wychodziłby tak, gdyby Luis Enrique by mu zabronił? Trener pewnie chce, aby wychodził wyżej i wie jakie jest ryzyko. W tej sytuacji, to NIE BYŁ błąd Ter Stegena, bo był ustawiony tak jak by to zrobił każdy inny bramkarz - wasz super Bravo też.. Ten strzał to fart i ogromny pech zarazem! :|
P.S. Najlepsze, że jak Ter Stegen wyjdzie kilkanaście razy, zrobi coś dobrego dzięki temu, to jest szał, że jaki on nie jest zaje****y, a kiedy zdarzy się jeden błąd (jak w meczu z Sociedad - ten dzisiejszy to nie błąd), to spada na niego cała krytyka.
Warto napisać, że takie zmienianie zadania z "zajebi**y" na *do sprzedania* jest strasznie dziecinne, więc niech co niektórzy nie czepiają się, że ktoś pisze o nich jako o dzieciach...
0
Powiedział ktoś o 2 lata młodszy.. w sumie mniejsza o wiek..
Marc stał blisko bramki i wcale nie wyszedł, więc?
0
Dokładnie, większość myśli ze on stał na 30 metrze teraz, a stał możne na 10-12m czyli prawidłowo.
5
Teraz hejt dzieci na Ter Stegena, który wcale źle nie był ustawiony i KAŻDY bramkarz na jego miejscu stałby tak jak on czyli w polu karnym, kiedy akurat akcja toczy się na połowie przeciwnika... Czy broniłby Bravo, Neuer czy Dudek to raczej każdy z nich by dostał taką bramkę, bo to był czysty fart i strzał życia...
0
Ter Stegen wcale nie stał daleko, wiec nie wyskakujcie z tekstem że wyszedł za bardzo :)
1
Ja pierdziele akurat stream sie zesrał na 1min przed bramką i nie widziałem... porażka! A na NC+ puszczają jakieś dno..
0
Co uderzył! Blisko!
3
Ronaldo ładnie, ale Benzema... haha :D
0
Dzisiaj wieczór bez Koseckiego! :)
0
Już hejt na Ter Stegena.... a jakby kur.... wyszedł i by wpadła bramka, to byście płakali, że bawi się w Neuera...
To był błąd Alby do spółki z Mathieu, tyle w temacie.
1
Celtic nie jest słaby :)
0
Najlepsze w naszych niektórych kibicach jest to, że skreślają zawodników po jednym złym meczu...
Część zawodników, która wypadła słabo w ostatnim meczu grała zaje****ie w zeszłym sezonie i byli jednymi z tych, dzięki którym wygraliśmy potrójną koronę, a teraz kiedy ich dyspozycja była słaba, to od razu: na sprzedaż, dlatego nie powinien grać w tym meczu, tamten jest lepszy od niego, itd.
Ludzie!!! Nawet Messiemu przydarzają się słabe mecze, ale to nie powód aby wieszać na nim psy.
P.S. Szczególnie chodzi mi o Ter Stegena, Alvesa i Bartre. Każdy z nich miał świetny poprzedni sezon i po jednym spotkaniu traktuje się ich jakby gówno zrobili dla drużyny w ostatnim sezonie.. Ok, zagrali słabo, ale to nie powód, aby nie wystawiać ich teraz w meczach.
0
Co by się nie działo, jaki wynik by nie było, to nie możemy przestać w nich wierzyć i trzymać kciuki!
2
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20150726120039uid2406.jpg
Aha.
Messi - 250mln.
Dziękuję :)
0
Nie mów.
1
Słupek -_-
7
Komentarz usunięty
0
Ładnie Rakitic uderzył :)
0
Wiem coś o tym... porażka z tymi banami za spamowanie (najczęściej). Człowiek daje jakąś właśnie ciekawostkę i chciałby się nią podzielić, a tu ban O.o
Moim zdaniem trochę przesadzają.
4
Dokładnie! Albo 20:0...
1
Fajnie, że masz swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam :) Zakończmy to, bo w sumie żaden z nas nie pójdzie drugiemu na ręke. Ważne, aby chłopak grał jak najlepiej potrafi, a może i kiedyś będzie na takim poziomie jak Puyol czy Pique :)
Pozdrawiam!
0
Tutaj jest jego kompilacja z 2015 roku, może znajdziesz coś satysfakcjonującego :)
P.S. Bardzo solidnego i dobrego obrońce nie poznaje się tylko wtedy kiedy wykonuje same ryzykowne wślizgi, ale za całość pracy w defensywie, wyprowadzaniu piłki, itd. Marc miał kilka niebezpiecznych i ryzykownych wślizgów, ale nie będe teraz przeszukiwał YT żeby to udowodnić. Wiem, że tak było, bo oglądam wszystkie mecze Barcy, a kiedy Bartra gra to zwracam na niego szczególną uwagę :)
1
Ja pamiętam baaardzo dużo akcji, gdzie robił ryzykowny wślizg (ryzykowny dla jego zdrowia) itd. Chłopak nie gra w 1 składzie, więc nie ma aż tyle szans.
Z Balem to już nie ma co komentować, przecież tam była walka bark w bark przez chwile i zaraz Bale już był z przodu, także nie miał za dużo czasu, aby go wywalić. Na powtórce widać, że Bartra poczekał na niego i wbił się w niego ciałem, ale za dużo to nie dało, a potem już nie nadążył i wyszło jak wyszło.
Bez spiny. Pzdr.
1
Czyli połowa użytkowników jest "baranami", bo widzą u Bartry prawdziwy wojowniczy charakter przypominający Puyola? Żałosne.
Nie napisałem, że Bartra jest jak Puyol i jak Pique razem wzięci, tylko, że posiada mieszankę niektórych ich cech, ale nie jest od nich lepszy - przede wszystkim nie jest taki doświadczony jak oni.