Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bartra to jest takie połączenie Pique i Puyola:
* z Pique - bardzo dobre ustawianie i czyszczenie w polu karnym i przedpolu, super podania, bardzo mocne angażowanie się jak na ŚO w atak
* z Puyola - waleczność na boisku, charakter lidera, super główki i walka w powietrzu
Strasznie chciałbym, żeby grał w 1 składzie jak najwięcej!
P.S. Zaraz jakiś baran wypomni, że jest wolny i poda przykład z Balem w meczu z Realem, wiec od razu odpisze..
1) Bartra to ŚO, a nie PO czy LO albo jakiś skrzydłowy, który musi zapierdzielać cały mecz i być bardzo szybki, chłopak ma całkiem inne zadania.
2) W meczu z Realem chwile przed tą akcją zgłaszał, że doznał kontuzji mięśniowej i prosił o zmianę, więc nie mógł biec na 100% swoich możliwości, a i tak starał się jak mógł, żeby Bale dogonić i ryzykował pogłębienie urazu.
3) Marc ścigał się wtedy z nie kto innym jak właśnie z Balem, który jest jednym z 5 najszybszych piłkarzy świata, więc nic dziwnego, że Bale był szybszy?!
-_-
4
Prawdziwi kibice nigdy ich nie zapomną i tego jak grali ;)
0
Dlaczego Bendtner jest lepszy od Messiego? Te argumenty to potwierdzają:
http://memypilkarskie.pl/upload/20150123140334uid2.jpg
9
Pique z Shakirą :D
4
Ciesze się z wygranej Bartomeu.
Patrząc na samą kampanię, to wypadł zdecydowanie lepiej od Laporty i reszty. Nie było agresywnych zachowań i skupił się na klubie, a nie na prowokowaniu.
Od kiedy stery przejął Bartomeu (zaraz po Rosellu), to nastąpiła znaczna poprawa wizerunku Barcy, kondycja finansowa też wzrosła, przeprowadziliśmy wiele świetnych transferów i na koniec zdobyliśmy potrójną koronę!
Za czasów Laporty również były sukcesy, ale klub się strasznie zadłużył! Następne lata pod względem finansowym były dosyć ciężkie.
* Najgorsze jest, że wypomina się Bartomeu jakieś afery z Neymarem, itd. a kiedy to miało miejsce, to Rosell był prezydentem... Po chwili te same osoby, które krzyczą o aferach mówią: "Co z tego, że za Laporty były afery, ale chociaż wygrywaliśmy!". Z tego co wiem, za Bartomeu wygraliśmy potrójną :)
Dajmy mu czas, oceniać będziemy mogli po 2-4 latach, a nie po 1 dniu część pisze, że jeszcze tylko niecałe 6 lat... Żal..
0
Już sobie kupili.
0
13mln... pozdrawiam.
P.S. Marc nigdzie się nie wybiera.
0
się zabawił :D
2
Jeżeli będzie oficjalne potwierdzenie tego kanału "Eleven" to masakra. Kupuje się abonament w NC+ szczególnie dla oglądania Ligi Hiszpańskiej, a sie kur** okazuje, że tego teraz nie będzie.
To są jakieś jaja...
2
Co o tym sądzicie? Na realvsbarca zamieszczono takie coś:
Najlepsze 11'stki z 4 największych lig: http://realvsbarca.pl/upload/20150708125352uid2.jpg
P.S. Co do La Liga, to zamiast Iniesty dałbym Modrica, a zamiast Kroosa dałbym Busquetsa oraz zamiast Casillasa dałbym Bravo.
13
Pamiętam, że co by się nie działo, w jakiej części boiska by nie był dym, to w 5 sekund Valdes tam był :D
2
Panie Laporta, Pana ostatnie wypowiedzi to porażka..
1
Jeszcze nie było, niby nowy prezydent ma to ogłosić.
6
"oraz Douglasa, którego kupno okazało się porażką."
ŻE CO?! A kiedy ten chłopak grał na tyle, aby można było go w ogóle ocenić? Kto napisał te brednie? (inaczej tego zdania nie można nazwać)
Przecież gdyby grał w miarę regularnie (np. w Pucharze Króla) lub chociaż rozegrał te 1000min, to można by było dopiero wtedy powoli zacząć go oceniać za to co pokazał, a ten chłopak zagrał tak mało, że aż WSTYD nazywać jego transfer porażką. To jest podobna sytuacja jak z Cuadrado w Chelsea - niektórzy mówią, że gó**o tam gra, a prawda jest taka, że nie gra nic, bo Mourinho nie daje mu regularnie grać.
Nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem Douglasa, bo tak naprawdę 99% ludzi na tej stronie nie wie jak grał w poprzednim klubie. Chłopak zostaje mniej więcej wzięty z "okręgówki" do Ekstraklasy, jest zaskoczony tą sytuacją nie mniej niż my, a do tego spięty, że nagle gra z najlepszymi, nie dostaje prawie wcale szans, a kiedy je dostaje gra przeciętnie, a czasami grał nawet dobrze, ale co tam... napisać, że jest porażką, jest słaby, itd.
Poczekajmy! Zobaczmy co przyniesie regularna gra, porażkę czy sukces.
0
Dobra, widze, że troll :)
Daj spokój. Tu chodzi o merytoryczna rozmowę, a nie głupoty :)
0
Nie wiem czy trollujesz czy nie.
Jeżeli nie: 7-8 raczej nie pogra na najwyższym swoim poziomie, chociaż miło by było się zaskoczyć, ale to już raczej za wiele.
Jeżeli troll: Człowieku on ma 28 lat! Myślisz, że do wieku 32 lat nie może grać na najwyższym poziomie? :) Sporo jest graczy, którzy w wieku ponad 34 lat grają i są w świetnej formie.
2
Świetny piłkarz z plusami i małymi minusami, ale na szczęście o wiele więcej plusów!
* PLUSY - zdecydowanie technika, wszechstronność, waleczność, doświadczenie w La Liga i w Lidze Mistrzów, nie znikanie w trudnych meczach, itd. Tutaj nie ma co się bardziej rozpisywać, bo znamy Arde chyba wszyscy :)
* MINUSY - między innymi wybuchowy charakter, ale każdy może się ogarnąć. Nie chodzi mi o rzucenie butem, bo to było i słabe z jego strony, ale też mega śmieszne haha. Arda często szukał zaczepek i prowokował pojedynkach z każdą drużyną (też i z nami), a tego nie lubię i pewnie większość kibiców także.
Mam nadzieje, że jego transfer wypali, a sam Arda nie będzie u nas aż takim prowokatorem jak w Atletico (Simeone pewnie też miał na to wpływ).
* CENA - za tak dobrego technicznie, wszechstronnego i doświadczonego piłkarza, a w dodatku w świetnym wieku piłkarskim (3-4 sezony na najwyższym poziomie) cena 35mln (jeżeli to oczywiście prawda), a nawet 45mln w obecnych czasach to PROMOCJA RODEM Z MEDIA EXPERT!
Czekamy na jakieś oświadczenie/potwierdzenie ze strony Barcy :)
1
Szpaku i jego "szprej" :D
0
Huhu, Paragwaj nie odpuszcza! :)
3
Cały czas tylko Pogba i Pogba, a i tak wszyscy wiemy, że jest to zasłona przed transferem Koseckiego.
#potwierdzoneinfo
1
Pomijając chu... słabą grę Brazylii, to cieszę się bardzo, że jednym z niewielu pozytywnych graczy w tej reprezentacji był nasz Dani Alves.
Facet wrócił w tym roku do mega formy i pozamykał usta wielu kibicom FCB, a teraz też i Dundze, że początkowo go nie powołał.
Brawo Dani! :)
0
Komentarz usunięty
0
Gdzieś w wywiadzie mówił, że będzie to znany zawodnik z La Liga.
(z resztą mam to w tyłku. Jeżeli transfer jest dopięty, to możemy tylko strzelać - dla mnie ideałem byłby Verratti, ale ten transfer jest prawie niemożliwy)
0
Kovacic nie gra w La Liga :)
0
Wyszło mi: Diego Godin :)
0
Ok, rozumiem, jest w tym jakiś tam sens, ale mam nadzieję, że się mylisz i Douglas jeszcze nas miło zaskoczy :) W Barcelonie mamy Daniego i Vidala, także wątpię, aby mógł im zagrozić, ale może kiedyś... :)
2
I to by była super decyzja Barcelony, Sevilli oraz samego Douglasa! Chłopak nie ma póki co szans na wykazanie się u nas, a być może drzemie w nim spory potencjał, który Sevilla często potrafi świetnie dostrzec i rozwinąć :)
3x TAK!
0
Hehe pisałem to dokładnie kilka godzin temu. Takie bezsensowne rzucanie się na Neymara było widać przy 90% użytkowników, a teraz cisza. Najgorzej jest kiedy wyciąga się pochopne wnioski :)
0
Nie rozumiem hejtu na Neymara. Większość wiesza na nim psy, a tak naprawdę to nie wiemy czy czasem ta decyzja nie była wspólną decyzją sztabu szkoleniowego, aby np. reszta zespołu skoncentrowała się na dalszych rozgrywkach. Neymar tylko trenował z drużyną, a i tak by nie grał więc niech chłopak juz się regeneruje, a na meczach Brazylii pewnie i tak będzie i będzie motywował chłopaków.
P.S. Żeby nie było jego zachowanie podczas meczu było słabe i nie mam zamiaru go bronić.
0
Leżę i nie wstaje!