0

Dzięki bardzo ;)

1

Czy ktoś mógłby opisać jak wygląda sytuacja z tym "player.pl" i z opłatą 11zł za 30dni?
Trzeba się tam rejestrować i gdzieś jest jakiś "pakiet sportowy" do wykupienia czy jak? :)

3

Oooo znalazł się Ronaldo! Siedzi na trybunach :D

0

Jeżeli tak krzyczeli, to szkoda i kij im w oko, ale patrząc na samo kibicowanie i atmosferę na stadionie, to są dobrzy :)

3

Z dzisiejszego meczu podobają mi się dwie rzeczy:
* kibice PSG - świetny doping!
* sztuczka ze znikaniem autorstwa CR7

0

Groźne uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego.

0

Ewentualnie :D

0

Czyli najprawdopodobniej w pomocy zagra:
Mascherano, Busquets, Rakitic, a w obronie Alves,Pique,Bartra,Alba.
Damy rade :)

8

4 najlepszych zawodników dzisiaj:
* Neymar - branie ciężaru gry na siebie, mnóstwo akcji
* Ter Stegen - spokój i pewność w bramce, bardzo dokładna gra nogami
* Busquets - spokój w środku pola
* Bartra - wielka pewność w grze, dużo odbiorów i włączanie się do akcji ofensywnych

Rakitica trzeba pochwalić za 2 bramki, ale poza nimi to przeciętnie :)

61

Jaki nagłówek na Onecie :D
"LM: FC Barcelona wymęczyła wygraną z BATE Borysów."

Ich życie chyba wymęczyło...

5

0

Bartra jak poleciał! :D

0

Prawdziwy lider zakłada opaskę! BRAWO! :)

12

"Ivan Rakitic - Przebudzenie mocy!"

6

Bartra go ładnie i czysto skasował! Świetny mecz Marca, w nagrodę pewnie ławka na kilka spotkań :)

3

Alba huknął.

0

Huhuhu ale siadła! :D

0

Messi i Iniesta zupełnie niewidoczni dzisiaj.
Sergi Roberto tylko na początku coś biegał, a potem też zniknął.
Sprzedać :D

2

I zaraz zapalenie płuc i miesiąc bez gry :D
P.S. Bez spiny!

0

Alves... -_-

0

Ter Stegen na spokoju!

0

A jak Enrique mu karze, to co ma zrobić?

7

BARTRA w pierwszej 11'stce! Świetna wiadomość :)

0

Sytuację z niewypuszczaniem Vermaelena w pierwszej 11'stce rozumiem, gdyż jest świeżo po kontuzji, ale Bartra?!
Zaraz będzie, że nie gra, bo za długo siedzi na ławce haha :D

0

To byłby świetny wybór, jakby się udało go ściągnąć za darmo!
Świetna technika i bardzo dobry walczak. Jak najbardziej ZA :)

1

Dziękuję Redakcji za 2 dniowego bana za "Spamowanie" na LA RAMBLA!
Wymieniłem skład Kaiserslautern i coś jeszcze dopisałem i ban... akurat na dzień przed meczem z Rayo. Trochę przesada i to do tego była przecież "LA RAMBLA!". Panowie, znajcie litość... :)

P.S.
Żeby nie było, tutaj fajny skrót z angielskim komentarzem do ostatniego meczu:

0

0

Za to powinny lecieć głowy, a jak zwykle sprawa ucichnie i gó**o z tego będzie :/ Powinno się to nagłaśniać i zrobić jakąś zrzutę dla tej dziewczyny na leczenie prywatne, bo widać, że ambitna i naprawde potrzebuje konkretnej pomocy :/ Co za kraj...

0

Skład całkiem fajny, ale zamieniłbym Ronaldinho z Pele i Roniego dał do pomocy, a Messiego do ataku czyli:
Kahn - Puyol,Maldini,Beckenbauer,Carlos - Xavi,Zidane,Ronaldinho - Messi,Ronaldo,Cristiano

;)

0

Porównajcie sobie na dzień dzisiejszy dwa mega talenty: naszego Halilovic'ia z Madryckim Odegaard'em.

Przepaść :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?