Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki bardzo ;)
1
Czy ktoś mógłby opisać jak wygląda sytuacja z tym "player.pl" i z opłatą 11zł za 30dni?
Trzeba się tam rejestrować i gdzieś jest jakiś "pakiet sportowy" do wykupienia czy jak? :)
3
Oooo znalazł się Ronaldo! Siedzi na trybunach :D
0
Jeżeli tak krzyczeli, to szkoda i kij im w oko, ale patrząc na samo kibicowanie i atmosferę na stadionie, to są dobrzy :)
3
Z dzisiejszego meczu podobają mi się dwie rzeczy:
* kibice PSG - świetny doping!
* sztuczka ze znikaniem autorstwa CR7
0
Groźne uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego.
0
Ewentualnie :D
0
Czyli najprawdopodobniej w pomocy zagra:
Mascherano, Busquets, Rakitic, a w obronie Alves,Pique,Bartra,Alba.
Damy rade :)
8
4 najlepszych zawodników dzisiaj:
* Neymar - branie ciężaru gry na siebie, mnóstwo akcji
* Ter Stegen - spokój i pewność w bramce, bardzo dokładna gra nogami
* Busquets - spokój w środku pola
* Bartra - wielka pewność w grze, dużo odbiorów i włączanie się do akcji ofensywnych
Rakitica trzeba pochwalić za 2 bramki, ale poza nimi to przeciętnie :)
61
Jaki nagłówek na Onecie :D
"LM: FC Barcelona wymęczyła wygraną z BATE Borysów."
Ich życie chyba wymęczyło...
5
Arsene Wenger dzisiaj wieczorem świętuje :D
http://static.fangol.pl/content/d/0/b/d0be7090a214c79c4a92aabff322efb8-full.gif
0
Bartra jak poleciał! :D
0
Prawdziwy lider zakłada opaskę! BRAWO! :)
12
"Ivan Rakitic - Przebudzenie mocy!"
6
Bartra go ładnie i czysto skasował! Świetny mecz Marca, w nagrodę pewnie ławka na kilka spotkań :)
3
Alba huknął.
0
Huhuhu ale siadła! :D
0
Messi i Iniesta zupełnie niewidoczni dzisiaj.
Sergi Roberto tylko na początku coś biegał, a potem też zniknął.
Sprzedać :D
2
I zaraz zapalenie płuc i miesiąc bez gry :D
P.S. Bez spiny!
0
Alves... -_-
0
Ter Stegen na spokoju!
0
A jak Enrique mu karze, to co ma zrobić?
7
BARTRA w pierwszej 11'stce! Świetna wiadomość :)
0
Sytuację z niewypuszczaniem Vermaelena w pierwszej 11'stce rozumiem, gdyż jest świeżo po kontuzji, ale Bartra?!
Zaraz będzie, że nie gra, bo za długo siedzi na ławce haha :D
0
To byłby świetny wybór, jakby się udało go ściągnąć za darmo!
Świetna technika i bardzo dobry walczak. Jak najbardziej ZA :)
1
Dziękuję Redakcji za 2 dniowego bana za "Spamowanie" na LA RAMBLA!
Wymieniłem skład Kaiserslautern i coś jeszcze dopisałem i ban... akurat na dzień przed meczem z Rayo. Trochę przesada i to do tego była przecież "LA RAMBLA!". Panowie, znajcie litość... :)
P.S.
Żeby nie było, tutaj fajny skrót z angielskim komentarzem do ostatniego meczu:
0
0
Za to powinny lecieć głowy, a jak zwykle sprawa ucichnie i gó**o z tego będzie :/ Powinno się to nagłaśniać i zrobić jakąś zrzutę dla tej dziewczyny na leczenie prywatne, bo widać, że ambitna i naprawde potrzebuje konkretnej pomocy :/ Co za kraj...
0
Skład całkiem fajny, ale zamieniłbym Ronaldinho z Pele i Roniego dał do pomocy, a Messiego do ataku czyli:
Kahn - Puyol,Maldini,Beckenbauer,Carlos - Xavi,Zidane,Ronaldinho - Messi,Ronaldo,Cristiano
;)
0
Porównajcie sobie na dzień dzisiejszy dwa mega talenty: naszego Halilovic'ia z Madryckim Odegaard'em.
Przepaść :)