11

Onet się z Tobą nie zgodzi i według nich powinno to wyglądać tak:
1. Lewandowski (za strzelenie 5 bramek w 9 minut)
2. Krychowiak (za ładny powrót, wślizg i odbiór piłki Messiemu)
3. Wawrzyniak (za bycie Wawrzyniakiem)

:)

1

W meczu z Romą biegał i stosował pressing, więc spokojnie :)

3

Ewidentna żółta i co?!?! I kurde NIC.... O.o

1

Co ten Messi?! Mistrz!

0

Że pewnie tak będzie.

0

"Jeśli Leo przedrybluje trzech rywali, możesz już sprawdzać ciśnienie."

:D

1

KS Orzeł Mrzeżyno zbiera już 45mln euro na Krychowiaka, to pewnie i dadzą radę zebrać 190mln na Neymara, także wiemy gdzie Ney zagra w następnym sezonie :D

8

Nie ma co się denerwować i wkurzać na te 11'stki, bo przecież to jest żałosne, że nie ma Suareza lub Neymara czy Busquetsa... Brak słów i szkoda nerwów.

1

Król wrócił hahaha

0

Na czym obstawiałeś? :)

20

Wymęczone, ale ważne, że zwycięstwo! :)

50

Samper lepiej i żwawiej się prezentuje niż Gumbau.

0

Ale obrona zaspała! Mało brakowało :)

0

A co sądzisz o Porto?
Właśnie Bayern wydaje się pewniakiem, bo mają tyle samo pkt co Olympiakos i pewnie chcieliby się umocnić, ale kurs niski bo 1.14 i nie wiem czy warto :/

0

Co sądzicie o postawieniu 50zł na:
* Barcelona/Roma - 1 (kurs 1.25)
* FC Porto/Dynamo Kyiv - 1 (kurs 1.80)
* Tel Aviv/Chelsea - 2 (kurs 1.44)

Myślałem, żeby zamiast na wygraną Barcy dać że padnie więcej niż 2.5 bramki lub że Neymar strzeli (wtedy kurs ponad 1.5).

Co sądzicie? A może opłaca się dać na Bayern też, bo grają u siebie z Olympiakosem?

1

"Media: Komisja Etyki FIFA chce dożywotniego zakazu dla Michela Platiniego
Michel Platini z dożywotnim zakazem - do takich rewelacji dotarły francuskie media. Mówi się, że dotychczasowy szef UEFA przyjął łapówkę w wysokości 1,8 miliona euro od prezydenta FIFA Seppa Blattera. W obronie Francuza stanął jego prawnik, który mówi o "czystym skandalu". Obaj - Platini i Blatter - są zawieszeni na 90 dni, a ostateczne decyzje ws. ich dalszej przyłości i pracy w UEFA i FIFA zapadną w grudniu."

Takie rewelacje :)

15

7

Myślałem, że się obudzę i nie będe miał za złe Munirowi, że nie strzelił albo nie przepuścił piłki do Pique (to byłby dopiero cios!).
Niestety bez zmian...

25

Kolejny trening?! A kiedy ten wielki mecz El Clasico? :D

0

Ja też się właśnie zraziłem, liczyłem na pewne 2 lub 3:0, a tu zonk... Nawet Legia mnie nie zawiodła :D Ważne, że chociaż kasa nie przepadłą i tobie mecz wszedł, na mnie przyjdzie jeszcze czas :) Pozdrawiam! :)

0

Rzeczywiście w tym sezonie można liczyć na Chelsea :)
P.S. Kasa mi nie przepadła, bo całość mi zwrócili - na szczęście!

2

[MD]: Real Madryt podpisał kontrakt z Play na Formułę 4.0

4

Coś dla fanów Realu po El Clasico hahaha :D
https://www.facebook.com/BarioMalotelli/videos/1094123263932477/

0

Co za żałosny komentarz..

6

Temat jednego z dzisiejszych artykułów:
"Keylor Navas niepokonany na Bernabéu od 874 minut"

:D

1

Ciężki i wyrównany mecz. Dobrze, że udało się ledwo wygrać! Ronaldo dzisiaj niesamowite zawody!

0

Munir co drażni.....

0

Dzisiaj premiera filmu pt. "Katalońska masakra na Santiago Bernabeu"

;)

1

Nie wiem co powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?