Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Onet się z Tobą nie zgodzi i według nich powinno to wyglądać tak:
1. Lewandowski (za strzelenie 5 bramek w 9 minut)
2. Krychowiak (za ładny powrót, wślizg i odbiór piłki Messiemu)
3. Wawrzyniak (za bycie Wawrzyniakiem)
:)
1
W meczu z Romą biegał i stosował pressing, więc spokojnie :)
3
Ewidentna żółta i co?!?! I kurde NIC.... O.o
1
Co ten Messi?! Mistrz!
0
Że pewnie tak będzie.
0
"Jeśli Leo przedrybluje trzech rywali, możesz już sprawdzać ciśnienie."
:D
1
KS Orzeł Mrzeżyno zbiera już 45mln euro na Krychowiaka, to pewnie i dadzą radę zebrać 190mln na Neymara, także wiemy gdzie Ney zagra w następnym sezonie :D
8
Nie ma co się denerwować i wkurzać na te 11'stki, bo przecież to jest żałosne, że nie ma Suareza lub Neymara czy Busquetsa... Brak słów i szkoda nerwów.
1
Król wrócił hahaha
0
Na czym obstawiałeś? :)
20
Wymęczone, ale ważne, że zwycięstwo! :)
50
Samper lepiej i żwawiej się prezentuje niż Gumbau.
0
Ale obrona zaspała! Mało brakowało :)
0
A co sądzisz o Porto?
Właśnie Bayern wydaje się pewniakiem, bo mają tyle samo pkt co Olympiakos i pewnie chcieliby się umocnić, ale kurs niski bo 1.14 i nie wiem czy warto :/
0
Co sądzicie o postawieniu 50zł na:
* Barcelona/Roma - 1 (kurs 1.25)
* FC Porto/Dynamo Kyiv - 1 (kurs 1.80)
* Tel Aviv/Chelsea - 2 (kurs 1.44)
Myślałem, żeby zamiast na wygraną Barcy dać że padnie więcej niż 2.5 bramki lub że Neymar strzeli (wtedy kurs ponad 1.5).
Co sądzicie? A może opłaca się dać na Bayern też, bo grają u siebie z Olympiakosem?
1
"Media: Komisja Etyki FIFA chce dożywotniego zakazu dla Michela Platiniego
Michel Platini z dożywotnim zakazem - do takich rewelacji dotarły francuskie media. Mówi się, że dotychczasowy szef UEFA przyjął łapówkę w wysokości 1,8 miliona euro od prezydenta FIFA Seppa Blattera. W obronie Francuza stanął jego prawnik, który mówi o "czystym skandalu". Obaj - Platini i Blatter - są zawieszeni na 90 dni, a ostateczne decyzje ws. ich dalszej przyłości i pracy w UEFA i FIFA zapadną w grudniu."
Takie rewelacje :)
15
Musicie to zobaczyć! :D
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1639711896069020/
7
Myślałem, że się obudzę i nie będe miał za złe Munirowi, że nie strzelił albo nie przepuścił piłki do Pique (to byłby dopiero cios!).
Niestety bez zmian...
25
Kolejny trening?! A kiedy ten wielki mecz El Clasico? :D
0
Ja też się właśnie zraziłem, liczyłem na pewne 2 lub 3:0, a tu zonk... Nawet Legia mnie nie zawiodła :D Ważne, że chociaż kasa nie przepadłą i tobie mecz wszedł, na mnie przyjdzie jeszcze czas :) Pozdrawiam! :)
0
Rzeczywiście w tym sezonie można liczyć na Chelsea :)
P.S. Kasa mi nie przepadła, bo całość mi zwrócili - na szczęście!
2
[MD]: Real Madryt podpisał kontrakt z Play na Formułę 4.0
4
Coś dla fanów Realu po El Clasico hahaha :D
https://www.facebook.com/BarioMalotelli/videos/1094123263932477/
1
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12249807_1638899376150272_8036244225220365254_n.jpg?oh=75537ebe8b553a4000ed80764d9a1f89&oe=56E863EB
:v
0
Co za żałosny komentarz..
6
Temat jednego z dzisiejszych artykułów:
"Keylor Navas niepokonany na Bernabéu od 874 minut"
:D
1
Ciężki i wyrównany mecz. Dobrze, że udało się ledwo wygrać! Ronaldo dzisiaj niesamowite zawody!
0
Munir co drażni.....
0
Dzisiaj premiera filmu pt. "Katalońska masakra na Santiago Bernabeu"
;)
1
Nie wiem co powiedzieć.