0

Bo to nie jest właśnie pierwszy i na 100% nie ostatni raz, ale PEWNE JEST TO, że jak zwykle NIE ZOSTANIE ukarany :/

13

[MD] Real poszukuje nowego trenera.

3

Aha.

6

Transfery < Leo Messi < Usuń z listy transferowej

0

Wszystkich sprzedających hejterów i nadmiernych krytykantów żegnamy...
Krytyka jest częścią futbolu, oczywiście, ale nie wyzywanie czy sprzedawanie zawodników po pierwszej połowie i w trakcie meczu O.o
Pamiętajcie, że w dużej mierze dzięki tym właśnie przez was wyzywanym zawodnikom Wasza drużyna odnosi tyle sukcesów, wiec należy im się szacunek.

0

Co poklepali :O

0

Masche jak wyczyścił!
Verma niczym Boateng :D

0

Nie zrozumiałeś do końca mojej ironii :)

1

Po co nam Nolito jak mamy uniwersalnego Sergi Roberto :D

0

"Mascherano skazany na rok więzienia. Piłkarze coraz mocniej igrają z fiskusem.
Ten serial nigdy się nie skończy. Kolejny piłkarz stanął przed sądem za malwersacje podatkowe. Kolejny został skazany."

Onet pisze o Mascherano już chyba 4 raz i za każdym razem jest, że "KOLEJNY" piłkarz Barcelony skazany za malwersacje podatkowe :V
Ktoś tam mocno nie lubi Barcelony i specjalnie to robi...
#MackiPerezaXD

0

Oho to teraz Pan Gonzales Gonzales doliczy solidnie, żeby był szansa na wyrównanie :)

0

Ale graczom Atleticu gul skacze hahaha!

3

Co Ter Stegen wyciągnął!!! :O
Genialny refleks!

1

Co ten komentator bredzi... O.o

0

Gdzie ten kibic co prowokował Ter Stegena? :D

1

Muzyka jak z Bonda :V

0

Wczorajszy filmik o "wielkim" przebudzeniu się Rooneya :D Leże!!!
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1686985854674957/

0

No i nie ma dwucyfrówki :)

0

Brawa dla Realu za bardzo mocne 18min, wynik robi wrażenie i nie ma co do tego wątpliwości :)
Oczywiście mecz z Gijon nie należy do najtrudniejszych i prawdziwe testy przyjdą później, ale mimo ogórka gra może się podobać.

0

Faul na Ter Stegenie (dla tych co nie widzieli):
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CYoLe5cWQAA7ZsN.mp4

2

Fajnie by było, aby Bartra dzisiaj wszedł w drugiej połowie na więcej jak 30min - zasługuje na to.

Jego krytykanci zaraz napiszą, że się nie nadaje, że popełnia błędy, itp. A który obrońca nie popełnia? Z resztą jak Bartra ma grać każdy mecz na 10/10 jak siedzi większość czasu na ławce i wchodzi na 20min albo raz na 2 miesiące na cały mecz... Chłopak gra bardzo dobrze i jedyne czego mu brakuje, aby być jeszcze lepszym to oczywiście większa regularność. Fajnie gdyby poszedł na wypożyczenie do klubu, który zapewniłby mu miejsce w pierwszej 11'stce :)

Już kiedyś 90% tu obecnych skreślała i sprzedawała Segi Roberto, a teraz płaczą jak nie gra w wyjściowej 11'stce.. Nie skreślajcie nikogo :)

0

Ksiądz kłamał :D

PS. Ale Leo mógłby wbić te 5 goli! ^^

0

Messi jest niesamowity, ale chyba to żadna nowość :) Ma dopiero 28 lat i myślę że jest jeszcze w stanie powalczyć o 1 do 3 Złotych Piłek, także życzę mu i nam tego z całego serca :)

0

"gdyby była opcja jego kupna" - a więc klub byłby skłonny go sprzedać, cena nie byłaby kolosalna jak przypadku Pogby, zawodnik sam by wyraził chęć przejścia do FCB.

P.S. Już widze jak ktoś daje za Verrattiego ponad 100mln :V

0

Moim zdaniem Verratti bardziej by pasował do stylu Barcelony, a do tego byłby zdecydowanie tańszy gdyby była opcja jego kupna, ale w obecnej chwili nie wiem czy którykolwiek z nich jest nam potrzebny, bo pomoc teraz wygląda bardzo dobrze, a jeszcze wróci Rafinha :)

0

albo De Bruyne... :/

0

Radość CR po 2 bramce Bale'a :D
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20160110144526uid2406.jpg

P.S. Bez spiny.

1

W Gwatemali i Maurytani dawali na pierwszym miejscu... naszego Mascherano :D

3

Nie mogło zabraknąć pamiętnej fryzury Alvesa :D

0

Busi to zamiast Pogby powinien być :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?