Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko ok, ale Sergi Roberto biega jak dzik i stara się niesamowicie! :)
1
Stwierdziłeś to po 10min meczu :V
4
Jak Barta ma coś udowodnić?! Wchodząc na ostatnie 10-20min meczu?! I tak jak wchodzi to gra solidnie. Powinien dzisiaj zagrać.
1
Zamiana ciał :)
0
Kurcze, mógłby zagrać Ter Stegen, bo zaraz wymagający mecz z Arsenalem i fajnie gdyby łapał rytm, bo od meczu w PK minęło 9 dni, wiec żeby potem ktoś "mądry" nie wyskakiwał, że Bravo pewniejeszy, jak gra co 3-4 dni, a Ter Stegen sporadycznie. Można by dać zagrać teraz Ter Stegenowi, a Bravo w LM jeżeli jakiś dwumecz będzie rozstrzygnięty - żeby nie zabrali znowu medalu :)
Fajnie, gdyby pojawił się taki skład:
Ter Stegen - Alves,Bartra,Mascherano,Alba - Sergi Roberto,Rakitic,Iniesta - Messi,Neymar,Suarez
0
Manchester United aeeeaeeeaooo!
1
Co zrobił sędzia! :V
0
Może warto by było ściągnąć w przerwie Adriano, bo jakoś sobie specjalnie nie radzi, na jego miejsce przesunąć Mathieu, a na ŚO dać Bartre.
2
Ładna akcja Sportingu :)
0
Gol!
28
"Jest sens?
- Nie."
:V
0
Szkoda, że Bartra nie wystąpi w wyjściowej 11'stce tylko Mathieu... :/ Ostatnio po dłuższej przerwie zagrał i pokazał się z naprawdę dobrej i odważnej strony, a co by było, gdyby grał regularnie.. No szkoda.
17
Idealnie pasuje :D
2
Cristiano Ronaldo, pseudonim: "Wiem, ale nie powiem"
1
Mój znajomy biegł w półmaratonie w niedzielę rano i był też na tym meczu, nagrał karnego na żywo, łapcie :)
15
[MD] Konflikt w Barcelonie! Neymar z Suarezem pokłócili się. Jeden wyzwał drugiego od "Grubego", a drugi odwzajemnił pierwszemu nazywając go "chudym". Jedno jest pewne, któryś z nich pożegna się z Camp Nou. Czy to koniec Barcelony?
6
Następnym razem uda się Neymarowi dobiec pierwszemu! ;)
0
Panie i Panowie... NIE MAM PYTAŃ.
Można doznać szoku w wypadku, a ja doznałem szoku oglądając mecz Barcelony.
0
chciał dobrze :V
1
Licze na to! :)
2
Oby dzisiaj Bilbao pokazało się w meczu z Realem z jak najlepszej strony :)
7
Widać spore zaangażowanie Bartry i cieszy mnie fakt, że redakcja to odnotowała. Chłopak ora jak może, stara się wszędzie, biegnie jako pierwszy do piłki i nie odpuszcza. Jedyne czego mu potrzeba to regularności, a wtedy myśl, że spokojnie by był 3 stoperem, a nawet mógłby powalczyć z Mascherano o pierwszy skład. Dobrze zrobiłoby mu wypożyczenie jeżeli Luis nie postawi na niego w następnym sezonie!
0
A hejterzy dalej powiedzą, że Ronaldo to ciężka praca, a Messi to talent i prawie wcale nie musi trenować, żeby być tak dobrym :D
20
Co za żenada, że nadal ktoś takie głupoty wypisuje... Od 5min Bartra zgłaszał, że ma kontuzje i prosi o zejście, a nagle doszło do pojedynku szybkościowego z jednym z najszybszych piłkarzy na świecie.
Nie dość, że Bartra nie jest zawodnikiem, który imponuje szybkością, to jeszcze miał kontuzję, a mimo to próbował coś zrobić, ale co tam, trzeba skrytykować, bo przecież miał wyprzedzić Bale'a, zjechać go z dziurą, pobiec z piłką na bramkę, podbić sobie ją i strzelić z woleja w samo okno. Wtedy może nie byłoby hejtu... -_-
2
Oby dzisiaj Montoya na PO wystąpił w końcu :V
0
Douglas do Polski przecież na halówke :D
0
Hit za hitem :D
"Jak donosi "Mundo Deportivo", działacze Paris Saint-Germain rozważają złożenie oferty za pomocnika Barcelony, Sergio Busquetsa. Według hiszpańskich mediów, stołeczna drużyna jest gotowa zapłacić za niego nawet 100 milionów euro.
rodkowy pomocnik jest wychowankiem Barcelony. W zespole Blaugrany rozegrał do tej pory 365 meczów. Z katalońską drużyną jest związany kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2019 roku. Jest w nim zawarta klauzula, która pozwala na jego wykupienie za 150 milionów euro."
:V
0
Myślę, że dobrze by było dać taki skład:
Ter Stegen - Vidal,Pique,Bartra,Adriano/Mathieu - Samper,Roberto,Arda - Munir,Samper + ktoś z MSN
Pique może grać, bo ma przerwe z Celtą, a reszcie zespołu przydadzą sie minuty. Taki skład nie byłby słaby i miałby szanse na wygraną.
0
i biceps! (klasyczny "zestaw dyskotekowy")
0
Cytowałem tylko to co przeczytałem :)