2

Zaraz Puyol wróci z emerytury, bo nie będzie kogo dobrego kupić :/

0

Wyjazd z fcbarca.com :)

4

Ja jadąc na niedawny wyjaz na 2 mecze (liga z Getafe i LM z Arsenalem) i pobyt w Barcelonie 5 dni + 2 dni jazdy autobusem (w obie strony) wydałem łącznie z przejazdem, biletami na mecze, noclegami, jedzeniem, wejściówkami do jakiś miejsc, alko, jedzenie na wyjazd, itp. w granicach 2400zł.
Nie żałowałem sobie niczego i jedliśmy codziennie na mieście (poza "śniadaniami" w hostelu).

0

No i mamy ponad PIŃĆSET :D

1

Dobre podanie Neymara! :)

0

Fajnie by było, gdyby w dzisiejszym meczu wystąpił Ter Stegen z okazji urodzin oraz z takiego powodu, że zostały do końca 4 mecze, więc dzisiaj oraz w finale Pucharu Króla Ter Stegen, a w pozostałych dwóch Bravo.

Uważam, że byłoby to o wiele bardziej sprawiedliwe niż danie pograć Marcowi tylko w finale PK.

0

Po odejściu Puyola jest dla mnie jego następcą. Charakter jak mało kto! Prawdziwi lider - zaraz za nim Iniesta!

0

Zostawić Bartre i Vidala!

4

Suarez dzisiaj pod formą. Ostatnio 4 bramki i 3 asysty, dzisiaj TYLKO 4 bramki. Eh...

0

3 karny?!?!?!?!?! XD

0

Że Suarez przegonił już CR o 2 bramki w Pichichi..

1

Mój współlokator zza ściany (fan Realu) przeklina i płacze.
Ide się z niego pośmiać :D

0

Mamy GOLA! :)

1

Atomowa pchła już czyhała na bramkę :)

1

Dokładnie, wreszcie ktoś mądrze napisał. Przecież Real ewidentnie nam się wyłożył przy 4-0 :)

0

Ale Sporting zrypał :)

0

Rozumiem, że często zmiany nie są potrzebne, ale każdy z nas widział, że w pewnych momentach były wręcz wskazane i warto było ich dokonać.

No cóż, Luis jest trenerem, nie my, dlatego staram się uszanować jego decyzję mimo, że w wielu przypadkach miałem wątpliwości co do słuszności nie zrobienia zmian :)

8

"... ale i tak daleko jej do poziomu Santosu za moich czasów. Tak samo jest z Messim, jest dobry, ale do mojego poziomu nikt nie doskoczy."

0

Co tu dużo mówić. D10S !!!

4

Bravo klasycznie ocena zawyżona :) Będe się tego czepiał zawsze kiedy to zobaczę, bo było już takich przypadków od cholery kiedy Ter Stegen zagrał podobne spotkanie (czasem lepsze) + z lepszym zespołem (np. w LM), a ocenę miał w 95% niższą od Bravo, który zagrał również dobre spotkanie, ale bez szału.
2 dobre interwencje i kilka zwykłych = 7.5 ?! :)

Ter Stegen za dobry mecz (wygrany 2-1 z Atletico) gdzie był wychwalany dostał kosmiczne 6, za znacznie lepszy występ niż Bravo ostatnio + z o wiele lepszym zespołem (wygrana 3-1 z Arsenalem) dostał 7.5.

Chodzi mi najbardziej o to, że oceny Bravo są zawyżane bardzo często. Gra dobrze, ale bez szału, straci bramke, ma 1 dobrą interwencje, a i tak ocena 7. Ter Stegen za taki mecz dostałby 5.5-6 i byłoby napisane, że "solidny mecz, dobra gra nogami, ale utrata bramki i tylko jedna dobra interwencja.

Niby to tylko oceny, które wiele przecież nie znaczą, ale wyczuwam lekki brak obiektywizmu :)

0

Czy warto było zwątpić w Barce?

0

Co zrobił BARTRA?! PIĘKNA BRAMKA! :D

0

Kryzys trwa.

2

Tutaj mecz Barcy PEŁNY:
http://www.ligastream.com/live38.html

0

Bartra wyczyścił! :)

0

4-0 !!! LUIS :)

0

Ma ktoś stream polski, ale nie z Eleven gdzie puszczają 2 mecze na raz... -.- ?

0

Wydaje mi się, że dzisiaj czeka nas dobry wystep Barcy i pewne zwycięstwo. Fakt, jesteśmy w dołku, ale takie serię zawsze kiedyś się kończą, a teraz jesteśmy w sytuacji podbramkowej, gdyż straciliśmy wielką przewagę punktową. Zawodnicy wiedzą, że ich skuteczność musi wreszcie odpalić, bo zwycięstwo ligi się oddali.

Wierzymy do końca Panie i Panowie! :)

0

Kto wierzy w te plotki jest głąbem :)
Mam nadzieję, że nikogo nie obrażam, bo nikt w to nie wierzy.
#DailyStarCałaPrawdaCałąDobę

1

Burger King :D
A tak poważnie, to jadłem dobry w porcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?