Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz Puyol wróci z emerytury, bo nie będzie kogo dobrego kupić :/
0
Wyjazd z fcbarca.com :)
4
Ja jadąc na niedawny wyjaz na 2 mecze (liga z Getafe i LM z Arsenalem) i pobyt w Barcelonie 5 dni + 2 dni jazdy autobusem (w obie strony) wydałem łącznie z przejazdem, biletami na mecze, noclegami, jedzeniem, wejściówkami do jakiś miejsc, alko, jedzenie na wyjazd, itp. w granicach 2400zł.
Nie żałowałem sobie niczego i jedliśmy codziennie na mieście (poza "śniadaniami" w hostelu).
0
No i mamy ponad PIŃĆSET :D
1
Dobre podanie Neymara! :)
0
Fajnie by było, gdyby w dzisiejszym meczu wystąpił Ter Stegen z okazji urodzin oraz z takiego powodu, że zostały do końca 4 mecze, więc dzisiaj oraz w finale Pucharu Króla Ter Stegen, a w pozostałych dwóch Bravo.
Uważam, że byłoby to o wiele bardziej sprawiedliwe niż danie pograć Marcowi tylko w finale PK.
0
Po odejściu Puyola jest dla mnie jego następcą. Charakter jak mało kto! Prawdziwi lider - zaraz za nim Iniesta!
0
Zostawić Bartre i Vidala!
4
Suarez dzisiaj pod formą. Ostatnio 4 bramki i 3 asysty, dzisiaj TYLKO 4 bramki. Eh...
0
3 karny?!?!?!?!?! XD
0
Że Suarez przegonił już CR o 2 bramki w Pichichi..
1
Mój współlokator zza ściany (fan Realu) przeklina i płacze.
Ide się z niego pośmiać :D
0
Mamy GOLA! :)
1
Atomowa pchła już czyhała na bramkę :)
1
Dokładnie, wreszcie ktoś mądrze napisał. Przecież Real ewidentnie nam się wyłożył przy 4-0 :)
0
Ale Sporting zrypał :)
0
Rozumiem, że często zmiany nie są potrzebne, ale każdy z nas widział, że w pewnych momentach były wręcz wskazane i warto było ich dokonać.
No cóż, Luis jest trenerem, nie my, dlatego staram się uszanować jego decyzję mimo, że w wielu przypadkach miałem wątpliwości co do słuszności nie zrobienia zmian :)
8
"... ale i tak daleko jej do poziomu Santosu za moich czasów. Tak samo jest z Messim, jest dobry, ale do mojego poziomu nikt nie doskoczy."
0
Co tu dużo mówić. D10S !!!
4
Bravo klasycznie ocena zawyżona :) Będe się tego czepiał zawsze kiedy to zobaczę, bo było już takich przypadków od cholery kiedy Ter Stegen zagrał podobne spotkanie (czasem lepsze) + z lepszym zespołem (np. w LM), a ocenę miał w 95% niższą od Bravo, który zagrał również dobre spotkanie, ale bez szału.
2 dobre interwencje i kilka zwykłych = 7.5 ?! :)
Ter Stegen za dobry mecz (wygrany 2-1 z Atletico) gdzie był wychwalany dostał kosmiczne 6, za znacznie lepszy występ niż Bravo ostatnio + z o wiele lepszym zespołem (wygrana 3-1 z Arsenalem) dostał 7.5.
Chodzi mi najbardziej o to, że oceny Bravo są zawyżane bardzo często. Gra dobrze, ale bez szału, straci bramke, ma 1 dobrą interwencje, a i tak ocena 7. Ter Stegen za taki mecz dostałby 5.5-6 i byłoby napisane, że "solidny mecz, dobra gra nogami, ale utrata bramki i tylko jedna dobra interwencja.
Niby to tylko oceny, które wiele przecież nie znaczą, ale wyczuwam lekki brak obiektywizmu :)
0
Czy warto było zwątpić w Barce?
0
Co zrobił BARTRA?! PIĘKNA BRAMKA! :D
0
Kryzys trwa.
2
Tutaj mecz Barcy PEŁNY:
http://www.ligastream.com/live38.html
0
Bartra wyczyścił! :)
0
4-0 !!! LUIS :)
0
Ma ktoś stream polski, ale nie z Eleven gdzie puszczają 2 mecze na raz... -.- ?
0
Wydaje mi się, że dzisiaj czeka nas dobry wystep Barcy i pewne zwycięstwo. Fakt, jesteśmy w dołku, ale takie serię zawsze kiedyś się kończą, a teraz jesteśmy w sytuacji podbramkowej, gdyż straciliśmy wielką przewagę punktową. Zawodnicy wiedzą, że ich skuteczność musi wreszcie odpalić, bo zwycięstwo ligi się oddali.
Wierzymy do końca Panie i Panowie! :)
0
Kto wierzy w te plotki jest głąbem :)
Mam nadzieję, że nikogo nie obrażam, bo nikt w to nie wierzy.
#DailyStarCałaPrawdaCałąDobę
1
Burger King :D
A tak poważnie, to jadłem dobry w porcie.