2

Nie zesraj się... Jakie szantażowanie? Gdybyś miał taki talent i takie możliwości, to też chciałbyś grać regularnie zeby być lepszym i więcej zarabiać. Marc pytał jakie mają z nim plany i jeżeli miałby pełnić rolę 2'go planową, to nie dziwne że wolałby odejść i graczej gdzieś regularnie, bo kolejka po niego byłaby tak długa jak po karpia na święta. Chłopak ma ambicje i chce grać jak najwięcej, tyle, żadnego szantażu nie robi.
Wiadomo, że od strony kibica najlepiej jest mieć 2 klasowych bramkarzy, ale tak na dłuższą mete się nie da, bo któryś musi być w końcu tym pierwszym.

Nie sugeruj się tym co piszą o szantażach MD czy inne brukowce, bo im o to chodzi żeby wywołać gównoburze z niczego i wymyślają takie pierdoly..

10

Przeciętne staty xD

2

Jak dorwiesz Samsunga Galaxy S5 to polecam z czystym sumieniem. Mam ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony - szczególnie z aparatu!

4

"nie popełnił tak naprawdę ani jednego błędu" no chyba żartujesz? Robienie z Bravo boga bramki jest bez sensu. Jak każdy inny zawodnik także i on popełniał, popełnia i będzie popełniał błędy. Dodam, że porównywanie meczy Bravo z Ter Stegenem jest trochę średnie, bo Bravo ma regularność w postaci meczy ligowych, które wypadają częściej niż LM i PK, a do tego w lidze gra się z łatwiejszymi zawodnikami (poza 2-3 drużynami z topu). Marc grał nieregularnie przez rozgrywki PK i LM, a do tego często mierzył się z zespołami z samego topu światowego i wypadał w tych meczach mimo takich trudności BAARDZO DOBRZE. Statystyki z zeszłego sezonu jeżeli chodzi o celność podań i grę nogami pokazały, że jest zdecydowanym Top 1 i daleko w tyle zostawił skuteczność i celność takich bogów bramki jak Neuer czy Bravo.

I Bravo i Ter Stegen są genialnymi bramkarzami i stawiałbym ich osobiście na równi lub Ter Stegena ciut wyżej, bo za Bravo przemawia tylko doświadczenie (które MATS zbierze w grze), a za Ter Stegenem świetna gra nogami, pojedynki 1vs1 czy bardzo młody wiek.

Dajcie MATS'owi szansę w lidzę z tymi wszystkimi ogórami, to zobaczycie, że będzie równie dobry co Bravo - jak i nie lepszy..

1

Dokładnie! Póki co nie zapowiada się na coś innego :D

0

Nie ma sprawy :) Ważne żeby mieć swoje zdanie i nie zmieniać go co 10min, pzdr! :)

1

Messi znowu na kodach gra...

0

Hahaha a czy ja go krytykuje?! To cześć użytkowników jest jak chorągiewka i zmienia zdanie o zawodnikach 10 razy podczas meczu :)

1

1 gol Ardy i już "spuszczaldo", że forma wróciła xD

2

Jeżeli chodzi o Medal of Honor, to najlepiej wspominął cześć "Allied Assault" :D

1

Zaraz pójdzie plotka, że chcą nam zabrać kelnera, kucharza, a potem że są zainteresowani odkupieniem od nas kosiarek do trawy, zestawu sztućców i Opla Kadeta...

1

Wiadomo że fake, ale kto wie co przyniosą kolejne dni - wiemy jak wyglądały takie sytuacje w przeszłości :D

10

[SPORT]: Real Madryt jest zainteresowany sprowadzeniem Diego Alvesa oraz Paco Alcacera.

#PotwierdzoneInfo

0

Lekko :)

0

Matko co za klapek...

0

U Mathieu wyglądało to jak jakieś naciągnięcie, a u Iniesty bardziej jak stłuczenie, ale zobaczymy jutro po badaniach.

1

Pique jaki spokój :)

0

Nie mógł. Napisałem, że akurat tutaj nic lepszego nie mógł zrobić.

0

Suarez jest jednym z tych, którzy potrafią się wspaniale znaleźć z piłką w sytuacji strzeleckiej i jednocześnie jednym z tych, którzy marnują wiele okazji :D Mimo wszystko jest niezastąpiony obecnie!
P.S. Akurat w tej okazji miał ciężką pozycję i mało czasu na lepszy strzał.

13

Poważnie? :D

3

Mathieu w pierwszej 11'stce (jeszcze na LO?!):

2

Nie wiem, naprawdę nie wiem co przemawia za tym, żeby w tak bądźmy szczerzy ważnym meczu wpuścić Mathieu w pierwszej 11'stce... Czym on się wyróżnił w presezonie poza tymi wszystkimi voltami, kicksami, juniorskimi błędami?! O.o Może nie zauważyłem tego błysku geniuszu z jego strony...?

Pewnie kogoś swędzi żeby napisać coś o "doświadczeniu", którym gniecie Digne czy innych młodych, aaaaale... gdzie było doświadczenie w ostatnich meczach? Zostało na wakacjach? Przecież to są jajca. Digne super występy, a to dopiero jego pierwsze mecze, Mathieu dno dno i jeszcze raz piach, a skład zapewniony. Powinien wejść przy dobrym wyniku, żeby się rozegrać i wrócić do swojego normalnego poziomu, a nie blokować rozwój młodego francuza, który jeszcze zagrał kilka razy bardzo dobrze, a nawet zaj***ście.

Tak, wiem że nie jestem trenejro i Lucho widzi na treningach więcej, ale patrząc przez pryzmat tego co WSZYSCY widzieliśmy w presezonie, to chyba zdecydowana większość się ze mną zgodzi, że Jeremy wypadł naprawdę słabiutko (powstrzymuje się od wulgaryzmów) i nie zasłużył na występ w pierwszym składzie.

0

Już z 2 czerwone powinny być dla Kolumbii i karny 100% dla Brazylii... Kabaret trwa :V

3

Małe szanse były, ale i tak wielki szacun za to, że jest w półfinale! :)

0

Piotrek Małachowski teraz słabiej, ale nadal mocne 1 miejsce :)

0

Brawo Piotrek! 67,55m :)

0

Ja pierdziele... :/ Oby wszystko poszło dobrze i niech wraca do składu!

0

Pique jak rozwalony na fotelu :D

0

Czo ten Messi... xD

0

Masip?! Dlaczego nie Ter Stegen teraz? Jeżeli nie ma limitu zmian, to mogliby dać Masipa na koniec. Oby pograł każdy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?