Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mówie że to o niego chodzi, ale warto wziąć to pod uwagę :D
1
Według mnie sprawa wygląda tak, że Vidal nie prezentuje jakiegoś złego poziomu na PO (braki w obronie są, ale nie żeby płakać), więc jeżeli chodzi o kwestie czysto sportowe, to raczej by dostał szanse, aby poprawić się w niektórych aspektach.
Wydaje mi się, że problem leży w aspektach poza sportowych, może coś powiedział do Lucho, może to on jest tym "kretem" i Lucho o tym wie, może coś jeszcze niezwiązanego z jego poziomem piłkarskim.
Może kiedyś się dowiemy co było przyczyną, ale raczej w to wątpie :)
P.S. Cieszę się mimo wszystko, że Roberto jest nr 1 na PO, bo uważam go za zdecydowanie lepszego piłkarza od Vidala. To tylko moja subiektywna opinia, nie każdy musi się z tym zgadzać :)
0
Chciałbym tylko odbiec od tematu i dodać, że bardzo podobają mi się kłótnie Bulmy z Beerusem, mam zawsze taką beke z tego jak się kłócą, a Vegeta z boku stoi osrany xD
P.S. Już pomijam to, że jak widzę Monake, to kisne na ziemi hahaha
2
Cytat z Dragon Ball Wiki odnośnie Whisa:
"Akira Toriyama ujawnił, że jeśli moc Beerusa wynosi 10, to moc SSJG Gokū wynosi 6, a moc Whisa około 15."
Także tego...
1
Sam Zamasu jest słaby, Goku go składał nie wchodząc nawet na SSJ2 - nie mówiąc już o innych poziomach. Problemem jest właśnie jego nieśmiertelność. Może znowu Goku użyje kuli "Genki-Dama" aby zniszczyć ostatnie cząstki Zamasu tak, aby się nic nie zregenerowało? Ale w sumie to by było bez sensu, gdyż nieśmiertelność, to nieśmiertelność. Mam wrażenie, że gdy Black dostanie lanie od nowego Trunksa (SSJ Gold?! SSJ Mega? SSJ BGC?!), to Songo zaskoczy Zamasu i wciśnie "magiczny guzik" do Zeno, który przyleci i złamie Zamasu liściem.
Inna sprawa, to jestem troszkę w szoku, że Trunks przemienił się aż tak bardzo z "tylko" SSJ2, jego postać wydaje się taka sama lub nawet silniejsza niż SSJB, które obecnie mówiąc kolokwialnie "ssie" i nie robi na nikim wrażenia. Rzeczywiście Trunks zaczął przypominać Brollego - te szpiczaste włosy, świecące oczy, +50kg do masy i taka ogólnie "agresywna" postawa oraz głos. Może to właśnie przemiana w "Legendarnego Sayanina"? Myląca jest ta wewnętrzna niebieska poświata, więc cholera wie.
4
Coś tam chłopak gra :D
0
American Pie - Zjazd absolwentów, Jestem na tak!, Zamiana ciał, Szefowie wrogowie, Millerowie, Agentka, Hitch, Bruce Wszechmogący i mój faworyt: SMOLEŃSK :)
1
Co się odjaniepawliło w tym 61 odcinku to nie mam pytań! Miałem podobne ciary jak Gohan wbił jako pierwszy ze wszystkich SSJ2 przy walce z Cellem :D Masakrycznie dobrze to wygląda!
0
Wiadomo, że info o kontuzji Ramosa już się pojawiło, ale tutaj info od [SER]:
" Lekarz reprezentacji Hiszpanii potwierdził w radiu SER, że Ramos ma naruszone więzadła i skręcone kolano. Real Madryt został już o tym poinformowany. Poproszono jednak o ostrożność w wyrokach i poczekanie na badania."
6
Dokładnie, ale tutaj jest tak, iż każda dobra interwencja jest wręcz obowiązkiem, a każdy bubol jest powodem do sprzedania. Nie ma ani jednego piłkarza, który by czegoś nie zepsuł w swojej karierze. Żeby mi ktoś nie wyskoczył, że bronie Ter Stegena - ostatni mecz miał kilka dobrych interwencji, ale miał też takiego klopsa, że głowa mała.
I co z tym zrobić? Powiem wam. Tak, można o tym wspomnieć, można się wkurzyć i nie można tego pominąć od tak, ale czy to jest powód żeby wyzywać go, obrażać i jak zwykle sprzedawać?! NIE. Zero kierwa szacunku dla piłkarza, który dziesiątki razy uratował nam mecz i pomógł bardzo wygrać LM... NIKT O TYM JUŻ NIE PAMIĘTA?! O.o
W Baracelonie zdarzyło mu się z jego winy nie tak dużo klopsów jak to się często podaje - oczywiście kilka było, ale duża część to wina obrony. Z Romą stał wysoko, bo Enrique chce, aby bramkarz podchodził kiedy może i pomagał w razie czego obronie - Florenzi oddał strzał życia i do dzisiaj amerykańscy naukowcy nie wiedzą jak ta piłka wpadła, z Bilbao szła kontra, a on wyszedł dobrze i wybił piłkę daleko głową - pech chciał, że spadła akurat idealnie pod nogi zawodnika Bilbao i ten idealnie uderzył.
Reszty nie chce mi się opisywać, bo dla niektórych nawet strzelony karny będzie winą Ter Stegena, bo powinien wszystkie bronić z zasłoniętymi oczami...
0
Dobrze, że masz swoje konstruktywne zdanie na jego temat. Wielu tu nie ma pojęcia co pisze...
Jeżeli chodzi o grę i styl Ter Stegena, to trzeba zauważyć, że Barca wie jak gra MATS i chciała takiego bramkarza, który gra ryzykownie i odważnie. Przecież gdyby Lucho nie chciał, żeby Ter Stegen tak grał, to kazał by mu właśnie piłki wybijać, a nie próbować podać po ziemi. Problem jest taki, że zawodnicy Barcy najlepiej nie powinni popełniać błędów, no bo jak to tak... Na 300 celnych podań zdarzy się babol i robi się z tego taki dym jakby Ter Stegen popełniał takie błędy co mecz. Zdarza się, nie ma co go bronić że to nie jego wina, zrypał po całości, ale to nie powód żeby go traktować jak jakiegoś amatora.
0
Aha czyli błędy Mathieu, Ardy i Busquetsa się nie liczą i są usprawiedliwione, bo strzeliliśmy TRZY bramki? :D
20
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Mamy jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, który jest młody, gra bardzo dobrze, jest najlepszy na świecie jeżeli chodzi o grę nogami (zerknijcie na staty z ostatnich 2-3 sezonów, nakrywa czapką takie tuzy jak Neuer czy Buffon), a wy będziecie go sprzedawać za babola. Jak bronił karne i był jednym z tych co najbardziej pomógł przy zdobyciu LM to lizaliście dupsko, a jeden błąd powoduje, że wysyłacie na liste transferową...
23
Ter Stegen klops niesamowity, to prawda, zły moment wybrał xD, aaaaaale... mam pompe z tych co mówią "Bravo wróć!", "Ter Stegen jest słaby", "Bawi sie w Neuera" (Ter Stegen nigdy nie chciał grać jak Neuer, tylko jak Oliver Khan głąby...), a jeszcze ostatnio była mega polewka z Bravo i jego baboli w meczach z City gdzie chrzanił 3 (słownie: TRZY) bramki (Ter Stegen JEDNĄ) i mówienie, że niemiec gra zaje***cie.. Ogarnijcie się. Fakt, zje**ł, ale jak ktoś powie że mecz przegrany przez niego to jest największym idiotą (a kilkunastu tak pisało), bo przypominam że straciliśmy jeszcze 3 (słownie: TRZY) inne bramki i nie były winą Ter Stegena.
0
Brawo Ter Stegen!
1
Przyjmuje.
EDIT: Dziękuje, nr konta podać? :D
0
Powrót mocy!!!
1
3 błędy zawodników z środka pola + golazo Mathieu.
Ter Stegen bez szans przy żadnej bramce.
#życie
5
Że co?! XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Widze, że "Klops Gomes" się przyjął :D
0
"Będzie sianko, będzie granko" xD
0
85min. Emocje rosną!
6
Mów ile wpadło :D
1
Rasford, Coman i Donnarumma z największymi szansami na nagrodę.
0
Na magisterce nosi się okazjonalnie długopis i pożycza czyste kartki do robienia okazjonalnych notatek, które i tak zostaną w 80% wyrzucone/zgubione :)
10
Loew znowu coś wcina :)
0
Niczym Real, słabiej gramy i wygrywamy :)
0
Dobra, mniejsza o niego.