Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Z ręką się nie da :D
1
Przytocz mi moją jakąkolwiek wypowiedź w całej historii bycia tu na FCBarca.com, w której to rzekomo powiedziałem iż trofea drużynowe są ważniejsze od osiągnięć indywidualnych przy wręczeniu Złotej Piłki :V NIGDY tak nie powiedziałem, bo Złota Piłka jest nagrodą za INDYWIDUALNE osiągnięcia jak właśnie statystyki, najwięcej bramek w sezonie w lidze lub w Europie, asyst, dryblingów itd.
Hipokryzja? Dobre sobie. Twój komentarz świadczy o Tobie, że kompletnie mnie nie znasz i chciałeś po prostu napisać coś przez co bym wpadł, a wychodzi na to, że sam się podkopałeś i wpadłeś do rowu.
0
A co, chcesz się upewnić, że Messi miał znaczącą przewagę? :D
Miał miał, ale jak widać możesz mieć świetny rok, super statystyki, a nie wygrasz Balona... żałosny jestem ten kabarecik.
1
Porobił jak dzieci :D
0
Messi poskładał chłopaków :V
0
No chyba, że Wawrzyniak.
0
Por que?
0
I znowu hahaha :D
3
Plus tego jest taki, że mamy dopiero 15min, a już był 3 setki. Gra się klei, sytuacje są, a chłopaki grają solidnie - w końcu coś wpadnie :)
Chyba :V
0
Ale nasi mają pecha :D
4
Messi co podanie?! O.o
0
Pique ładnie :)
13
Jak to mówi mój kumpel:
"Życie bukmachera, raz zabiera raz zabiera."
2
Pytasz dzika czy sra w lesie... :D
A tak poważnie, to tak, miałem tą przyjemność być w tym roku na 2 meczach (Liga z Getafe i LM z Arsenalem).
3
Oczywiście, że wolę Grand Tour. Jeremy, Richard i James to jest kwintesencja tego show, dlatego obecny Top Gear nie ma według mnie startu nawet do GT.
2
No tak, a miliony złotych które wydał z WŁASNEJ kieszeni + miliony które zebrał od darczyńców i wszystko przekazał dla potrzebujących (jeżdżąc do nich po całej Polsce i kręcąc z tego materiały aby bardziej zachęcać ludzi do pomocy) + staranie się wybić cały syf z PL rządu ośmieszając ich jak się tylko da + robienie porządku z pedofilią (złapanie kilkudziesięciu osobników), to wszystko to ustawka i istne bajlado... Nie każdy robi dobre rzeczy na pokaz. Tak robią osoby zasiadające w rządzie. Jego sposób bycia jest jaki jest, ale jest przynajmniej autentyczny. To, że nie jest "poprawny politycznie" to koło dupy mi lata, ważne że jest skuteczny.
Jeżeli ktoś wypomina jak ty w stylu "miał coś tam zrobić, a nic nie zrobił" to jest to dla mnie wyrazem cebuli (bez obrazy), ponieważ łatwo komuś zarzucić jakieś niepowodzenie lub niewywiązanie się z czegoś, ale wystarczy zapytać: A CZY TY ROBISZ DLA UBOGI + DLA POKRZYWDZONYCH DZIECI + DLA NARODU POLSKIEGO TYLE SAMO LUB WIĘCEJ, ŻE TAK SKRAJNIE KRYTYKUJESZ?
Krytyka jest dobrą rzeczą i nie jest hejtem, ale musi mieć ona uzasadnienie, a to że komuś nie wyszła 1, 2 lub 3 sprawy na 10, nie oznacza, że leci w chu** i nie robi nic, wręcz przeciwnie. Wystawia swój honor, swój wizerunek i swoją rodzinkę na ryzyko, aby nam żyło się lepiej. Proszę doceńmy takie działania, a najlepiej to pomagajmy, bo czy to PO czy to PIS dadzą nam jedno wielkie NIC, a jeszcze zabiorą i znowu będzie płacz, a następnie ponownie na nich głosowanie w wyborach z tekstem "inni nie mają szans". Odwieczne pierdzielenie...
0
"Granero, Granero, Graneroooo... oj, to jednak nie jest Carlos Vela..."
xD
0
Masche jak zwykle blisko ale bez gola :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O kur.....
0
Messi!!!!! WRACAMY KUŹWA!
3
Dobrze jest. Dominujemy na boisku, mamy większe posiadanie piłki, wszyscy w formie, mnóstwo wypracowanych okazji strzeleckich, brakuje tylko wykończenia - w końcu coś wpadnie!
P.S. Kibic Realu Sociedad.
0
Vela co podał?! O.o
0
Dobrze MATS!
0
Ale volt xD
3
8-4. Mamy rekord xD
0
7-4 hahaahahhahahahaha XD
1
XD
0
I właśnie o takie rozumowanie mi chodzi. Nie uważam, że grał słabo lub dobrze, bo nie oglądałem meczu. Po komentarzach mogę stwierdzić, że zagrał nawet przyzwoicie, ale patrząc na same bramki, to szału nie robi żadna z nich. Oczywiście hattrick to hattrick, ale jak powiedzieliśmy - magi w nim nie było.
0
Mówiąc o farcie miałem na myśli rzut wolny, którego strzelenie było fartem i nikt tego nie zaprzeczy - chyba, że ktoś powie, że "tak chciał własnie uderzyć żeby się tak idealnie odbiła".
Nie wiem czy wywalczył karnego czy ktoś się spóźnił ze wślizgiem czy symulował. Nie wiem i dlatego się nie wypowiadam. Chodzi mi o samą bramkę - bramka z karnego jest chyba łatwiejsza do strzelenia niż normalna akcja. Co do patelni, to tu różnie. Idealne podanie od Bale, brak krycia CR, ten dobrze wyczekał i nie spalił i tylko dołożył, więc też jakiejś magi w tym nie było. Mimo wszystko gol to gol, tylko nie chciałbym aby ludzie się spuszczali z powodu tego hattricka.