Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
* Zmiana Paco na Arde (lub Rafinhe) jest wręcz konieczna. Po prostu na skrzydle chłopak się nie odnajduje i widać tego efekty.
* Busquets gra dzisiaj tragedie, ale MOCNO wątpie w to, że Enrique go zmieni. Busi ma niepodważalną pozycję w klubie i mimo słabej gry raczej się go nie zmienia - a szkoda, bo dzisiaj powinien zejść.
Pomyślałem nawet o wprowadzeniu Vidala na PO i przesunięciu Roberto na PS, ale z Vidalem też może być różnie (patrząc po jego ostatnich występach), więc szkoda ryzykować.
1
Tak dla poprawienia humoru i dla tych co nie śledzą innych spotkań: Atletico od 8 min prowadzi 1-0 :)
0
Kuuuurcze... Suarez za bardzo chciał, powinien walić.
0
Również poszukuje :/
0
Następna walka: Michał Szpak vs Zenon Martyniuk.
KSW się kompromituje takimi walkami jak ta z Popkiem, ale wiadomo, że opłaca im się to strasznie. Oby takie "walki" były najrzadziej jak to możliwe...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby nie nasz ulubieniec, Mr. Mirosławski...
0
:D
35
Na 1 stronie La Rambli nie było, więc wrzucam:
"Hiszpańska telewizja Cuatro ujawniła słowa Portugalczyka. Pierwsze słowa 31-latek skierował do kierownika Królewskich, Javiego Colli. – Dlaczego zdjął mnie? Dlaczego? Ja pier***ę! – wykrzyknął gwiazdor Realu, aby chwilę później dodać: – Zrobiłem wszystko do wyniku 2:1, a teraz mam wypie***lać!"
CR nawet nie potrafi przyznać, że był jak zwykle cieniem i ch**a zrobił w tym meczu. "ZROBIŁEM WSZYSTKO!" xD Jeżeli to jest jego maks, to ten koleś nie powinien być w Top 50 najlepszych zawodników, a galę ZP powinien oglądać w telewizji albo na streamie w necie..
3
1. Leo Messi
2. Luis Suarez
3. ...
Tutaj nie wiem kogo wstawić, Ney nie miał jakiegoś super roku (tak, wygrał trochę i strzelał, ale to nie to, stać go na więcej), CR według mnie powinien zająć 4-5 miejsce, Griezmann i Lewy też trochę za mało. Sam nie wiem. Jakieś propozycje? Ibra?
P.S. Wiadomo, że CR będzie w Top 3 (...), ale gdyby jednak była szansa, aby nie był.
0
Perez posmarował xD
6
"ława murowana.a na wiosnę trybuny i szukanie nowego klubu.W Lechu był kimś,W BVB będzie przeciętnym kopaczem drugiego składu.eehhhh...."
"To Borussia będzie miał snajpera :P
Bardzo dobry interes zrobił Lech pozbywając się tego patałacha. Ostatnie mecze w reprezce pokazały jego klasę."
"Najbardziej przereklamowany piłkarz w Polsce. Dobry w polskiej lidze na Bełchatowy i inne Wodzisławie, ale wystarczy mecz z europejskim średniakiem (Brugia) albo przeciętną reprezentacją i widać ile zostaje z Robercika. Za rok pewnie na klęczkach będzie wracał do kraju albo co najwyżej przygarnie go jakiś klub z 2. Bundesligi."
"frajerzy utopili pare baniek a on nie umie bramek strzelac żenada"
"No to Borussia ma nowego podawacza mydelka pod prysznic, bo na lawke za slaby. Moze wejdzie w jakims meczu rezerw Borussi na 10 minut."
"Lewandowski moze grac w Pl to wszystko na co go stac . po 4 latach wroci do pl za darmo jak Matusiak i inni b."
SAME HITY XD
1
Ten serial wywołał u mnie taki efekt "Wow!" że od razu łyknąłem cały sezon w 1 noc. Gigantyczna ilość nawiązań do kultury, muzyki i filmów z lat 80'tych. "Goonies" czy "E.T." i mnóstwo innych. Oglądam sporo seriali, ale mało kiedy byłem tak wciągnięty od początku :)
3
Profil Mirosławskiego jest typowo "pro" Barceloński :D
1
No dobra Panie i Panowie, nie ma co się załamywać. Sędzia ślepy - nic nowego.
Dobranoc :)
0
3min doliczone - przydałby się Ramos :D
1
Brawo MATS!
0
Suarez jak czołg.
0
Atleticobus zaparkowany i weź coś zrób...
1
Posmarowane jak nic. Nie wierzę, że sędzia tyle by puścił bez kartki czy faulu..
0
Sędzia żadnego faulu nie widzi?!?!?
0
Sędzia znowu nie zabrał okularów...
0
Ter Stegen bez szans...
0
Kurw.......
0
Przypuśćmy ze Messi schodzi. Kto wchodzi? Arda na prawą?
0
Griezman blisko.
0
Brawo Rakieta!
0
Według nich "przeciętnie" :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie, uważam, że puchary nie powinny być brane wcale pod uwagę, a jeżeli miałyby być to trzeba jakoś punktować zawodników za zaangażowanie w zdobycie tego pucharu i powinny one być drugorzędne, a nie że ktoś gra przysłowiową "kupę", wygra fartem puchar, a drugi zagra sezon życia, robi takie rzeczy na boisku że głowa mała, ale zabrakło gdzieś szczęścia w finale i z automatu jest gorszy. No kierwa....