0

* Zmiana Paco na Arde (lub Rafinhe) jest wręcz konieczna. Po prostu na skrzydle chłopak się nie odnajduje i widać tego efekty.

* Busquets gra dzisiaj tragedie, ale MOCNO wątpie w to, że Enrique go zmieni. Busi ma niepodważalną pozycję w klubie i mimo słabej gry raczej się go nie zmienia - a szkoda, bo dzisiaj powinien zejść.

Pomyślałem nawet o wprowadzeniu Vidala na PO i przesunięciu Roberto na PS, ale z Vidalem też może być różnie (patrząc po jego ostatnich występach), więc szkoda ryzykować.

1

Tak dla poprawienia humoru i dla tych co nie śledzą innych spotkań: Atletico od 8 min prowadzi 1-0 :)

0

Kuuuurcze... Suarez za bardzo chciał, powinien walić.

0

Również poszukuje :/

0

Następna walka: Michał Szpak vs Zenon Martyniuk.

KSW się kompromituje takimi walkami jak ta z Popkiem, ale wiadomo, że opłaca im się to strasznie. Oby takie "walki" były najrzadziej jak to możliwe...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby nie nasz ulubieniec, Mr. Mirosławski...

0

:D

35

Na 1 stronie La Rambli nie było, więc wrzucam:

"Hiszpańska telewizja Cuatro ujawniła słowa Portugalczyka. Pierwsze słowa 31-latek skierował do kierownika Królewskich, Javiego Colli. – Dlaczego zdjął mnie? Dlaczego? Ja pier***ę! – wykrzyknął gwiazdor Realu, aby chwilę później dodać: – Zrobiłem wszystko do wyniku 2:1, a teraz mam wypie***lać!"

CR nawet nie potrafi przyznać, że był jak zwykle cieniem i ch**a zrobił w tym meczu. "ZROBIŁEM WSZYSTKO!" xD Jeżeli to jest jego maks, to ten koleś nie powinien być w Top 50 najlepszych zawodników, a galę ZP powinien oglądać w telewizji albo na streamie w necie..

3

1. Leo Messi
2. Luis Suarez
3. ...

Tutaj nie wiem kogo wstawić, Ney nie miał jakiegoś super roku (tak, wygrał trochę i strzelał, ale to nie to, stać go na więcej), CR według mnie powinien zająć 4-5 miejsce, Griezmann i Lewy też trochę za mało. Sam nie wiem. Jakieś propozycje? Ibra?

P.S. Wiadomo, że CR będzie w Top 3 (...), ale gdyby jednak była szansa, aby nie był.

0

Perez posmarował xD

6

"ława murowana.a na wiosnę trybuny i szukanie nowego klubu.W Lechu był kimś,W BVB będzie przeciętnym kopaczem drugiego składu.eehhhh...."

"To Borussia będzie miał snajpera :P
Bardzo dobry interes zrobił Lech pozbywając się tego patałacha. Ostatnie mecze w reprezce pokazały jego klasę."

"Najbardziej przereklamowany piłkarz w Polsce. Dobry w polskiej lidze na Bełchatowy i inne Wodzisławie, ale wystarczy mecz z europejskim średniakiem (Brugia) albo przeciętną reprezentacją i widać ile zostaje z Robercika. Za rok pewnie na klęczkach będzie wracał do kraju albo co najwyżej przygarnie go jakiś klub z 2. Bundesligi."

"frajerzy utopili pare baniek a on nie umie bramek strzelac żenada"

"No to Borussia ma nowego podawacza mydelka pod prysznic, bo na lawke za slaby. Moze wejdzie w jakims meczu rezerw Borussi na 10 minut."

"Lewandowski moze grac w Pl to wszystko na co go stac . po 4 latach wroci do pl za darmo jak Matusiak i inni b."

SAME HITY XD

1

Ten serial wywołał u mnie taki efekt "Wow!" że od razu łyknąłem cały sezon w 1 noc. Gigantyczna ilość nawiązań do kultury, muzyki i filmów z lat 80'tych. "Goonies" czy "E.T." i mnóstwo innych. Oglądam sporo seriali, ale mało kiedy byłem tak wciągnięty od początku :)

3

Profil Mirosławskiego jest typowo "pro" Barceloński :D

1

No dobra Panie i Panowie, nie ma co się załamywać. Sędzia ślepy - nic nowego.
Dobranoc :)

0

3min doliczone - przydałby się Ramos :D

1

Brawo MATS!

0

Suarez jak czołg.

0

Atleticobus zaparkowany i weź coś zrób...

1

Posmarowane jak nic. Nie wierzę, że sędzia tyle by puścił bez kartki czy faulu..

0

Sędzia żadnego faulu nie widzi?!?!?

0

Sędzia znowu nie zabrał okularów...

0

Ter Stegen bez szans...

0

Kurw.......

0

Przypuśćmy ze Messi schodzi. Kto wchodzi? Arda na prawą?

0

Griezman blisko.

0

Brawo Rakieta!

0

Według nich "przeciętnie" :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie, uważam, że puchary nie powinny być brane wcale pod uwagę, a jeżeli miałyby być to trzeba jakoś punktować zawodników za zaangażowanie w zdobycie tego pucharu i powinny one być drugorzędne, a nie że ktoś gra przysłowiową "kupę", wygra fartem puchar, a drugi zagra sezon życia, robi takie rzeczy na boisku że głowa mała, ale zabrakło gdzieś szczęścia w finale i z automatu jest gorszy. No kierwa....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?