0

Poziom podstawówka :V O proszę. Piękny pierwszy komentarz na stronie. Witamy.
Czy ja się wypowiadam na temat meczu? Czy ja coś powiedziałem, że grał tak, tak czy srak? Czy ja podważam strzelenie tych bramek? Czy ja go hejtuje?! Wszystko co napisałeś jest przeciwieństwem. Nie komentowałem jego gry, że "była super ale strzelił 3 fartowne gole: lub "grał słabo i jeszcze hattrick", tylko ludzie będą wspominać tego hattrica jak nie wiadomo co. I klasyczne dziecinne porównanie w stylu "ciekawe czy ty byś strzelił". Strzeliłbym. Raczej większość z nas dałaby radę strzelić karnego (szanse 50-50) i do pustej (szansa 99%). Jedynie wolny to kwestia szczęścia i przypadku.

0

Pan Tidus prawi mi tu swoje racje, a sam ostatnio pisał, że Ronaldinho jest przereklamowanym graczem, który grał dobrze przez 2-3 lata, a zaraz za nim najbardziej przereklamowanym graczem jest właśnie CR O.o

To są jedni z najlepszych piłkarzy w historii.. Uważam, że CR mógłby znajdować sie w Top 10 w historii, ale nigdy bym nie pomyślał, że jest przereklamowany. Obecna forma nie powala, ale swoje coś tam grał.

1

Wy chyba macie problem z czytaniem.. Ja żadnego problemu nie mam, że strzelił 3 czy 10 bramek, ale jutro ktoś powie, że Ronaldo strzelił 3 piękne bramki z Atletico i dlatego powinien wygrać Balona i będzie znowu przesyłanie komentarzy ze śmietankowej i mówienie "oezu co oni tam biorą.."

2

Nie oglądałem meczu Realu z Atletico, patrze na wynik "3-0" mówię: SZOK, patrze na strzelców: CR x3, mówię: o kur...de, patrze na powtórki bramek i......
* 1 bramka - typowy rykoszet od muru, bramkier leciał po nią, a że się odbiła w drugą stronę to pech.
* 2 bramka - karny.
* 3 bramka - wyłożona patelnia i dobitka na pustaka.

Fakt 3 bramki strzelone. Nie wiem jak grał CR i cały Real oraz Atletico, nie wiem czy wynik jest sprawiedliwy i odzwierciedla grę. Co do CR może grał dobrze, może źle. Nie wiem, ale jak ktoś powie, że CR wygrał z Atletico to skisne. Przecież każda z tych bramek to loteria. On ma szczęście do takich goli i oczywiście uważam że jest dobrym zawodnikiem (obecnie Top 10-15, bo forma tragedia). Nie mam problemu (czyt. bólu dupska) z tym, że strzelił te 3 bramki albo że Real wygrał, ale jak ktoś będzie porównywał ten jego kolejny farciarski hattrick do kogoś innego (np. Messiego) to zgnije na miejscu. Żeby nie było. Gdyby Messi strzelił takiego hattricka to też bym się śmiał, że tylą ilością farta to trzeba się urodzić albo Barto posmarował.

0

LICYTACJA:
* Neymar
* Paco Alcacer

Cena wywoławcza 1000€. Kto da więcej?

P.S. Jak można sprzedawać tak zawodników... ludzie ogarnijcie się. Ok może nie mecz życia, ale jakby zagrali bardzo dobrze to już byście wciskali im ZP. Od skrajności w skrajność.. Paco trochę nie w temacie Barcy jeszcze, a Neymar trochę strat miał, ale starał się coś zrobić, nie był bierny na wynik.

3

Co tu się odjaniepawla...

1

Nie no skisłem... O.o

0

Ajjj ale mało brakuje! Kurcze coś musi wpaść :/

10

Messi i Suarez dzisiaj kompletnie niewidoczni...

13

Oho Neymar usuwany z listy transferowej :V

0

Są za słabi. A na poważnie to Suarez kartki a Messi wymioty.

0

To są jakieś jaka... It's a prank?

0

"Nie ma Messiego nie ma Barcy" ble ble ble... nie płaczcie. Jeszcze druga połowa..

0

Kameni pierwszy raz mecz życia z nami.. oh wait :V

0

Jak zawsze z nami :D

3

Tak było w 2005 roku - reszta to już historia :)

2

Żeby to była jakaś duża i szanowana gazeta... Kogo obchodzi ich okładka? To tak jakbym się przejmował okładką Super Expresu. No litości..

4

Życie bukmachera, raz zabiera raz zabiera.

31

Pierwsze słysze, to coś nowego? :D
A tak poważnie to kto nie oglądał... Chodzi Ci o scenę z Trumpem w hotelu? :)

0

Pierwszy sezon troche się "ciągnie", a serial wchodzi na najwyższy poziom jakoś po kilku pierwszych odcinkach 2 sezonu i wtedy jest już ogień.
Osobiście nie uważam go za najlepszy serial w historii, ale za taki który trzeba obejrzeć jeżeli lubi się seriale amerykańskiej produkcji :)

0

Obstawiam, że w tych meczach Real przy obecnej formie może zdobyć maksymalnie 4-5/12 pkt. Wydaje mi się, że jedyne realne zwycięstwo może mieć miejsce w meczu z Valencią, reszta albo plecy albo remis po niesłusznym karnym w 98min lub główka Ramosa w 89min - tak półżartem mówiąc.

21

Hahahahahaha Messi miał zszyć tego buta czy co?! xD

2

"Baskets" :V

0

Messi co zakręcił!!!

0

Ma ktoś link do Alliez? :)

0

Ma ktoś link do transmisji na Alliez? Poratujcie!

0

Ma ktoś link na Alliez? Nie mogę znaleźć :(

2

Polecam: Everest, Godziny szczytu, Jarhead, Jestem na tak, Kapitan Phillips, Kryptonim U.N.C.L.E, Krwawy diament, Love Rosie, Ocean's Eleven - Ryzykowna gra, Niepokój, Opór, Skarb Narodów, Wielki Gatsby.

Same bardzo dobre, nie horrory, nie science-fiction. Przejrzyj na Filmwebie i sam się przekonasz :)

0

Dzisiaj w nocy walczy też Pudzian z Najmanem, więc wole to obejrzeć. To dla Pudziana pierwsza walka na zasadach MMA, ciekawe czy sobie poradzi przy 142kg wagi. Mimo wszystko kibicuje Pudżilllllli! :)

1

Przyznam, że dobre! Chociaż uwielbiam Gedz'a, to jego zwrotka akurat moim zdaniem nie pasuje do tego zajebistego podkładu :) Ale dobra robota mimo wszystko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?