1

Jak Real strzeli i wygra to znaczy, że kłamałeś i włączyłeś w trakcie :D

5

Nie włączajcie meczu Realu, bo znowu klątwa się sprawdzi.. Ile to razy było jak włączałem i nagle gol O.O Ni chu chu, że teraz włącze.

3

To nie jest tragikomedia, to jest...

2

Boateng w Tottenhamie:

2

Sergi Roberto do pomocy razem z Iniestą i Busquetsem, a Vidal na PO i to powinno funkcjonować :)

0

To co Leo? 4x4? :D
#FreeKickChallange

1

Co podanie.... Jak kiedyś do Naymara z Bayernem orz jak do Davida Villi z Realem :)

0

No i po meczu :)

0

O prosze! To potwierdzisz, że było dobrze :D

1

Byłem w kwietniu na meczu z Granadą (6:0) i LM z Arsenalem (3:1) i POLECAM! Organizowała to ta strona i jechaliśmy autobusem. Długo, bo ponad 25h w jedną, ale da się spokojnie wytrzymać i przeżyć :D Z przyjacielem i trzema poznanymi na wyjeździe chłopakami zwiedziliśmy Barcę z buta jak żadne inne miasto w życiu. Codziennie po 20-30km pieszo po szlakach turystycznych z przewodnikiem (wszystko co było po drodze zwiedzaliśmy, czytaliśmy historie itp.). Weszliśmy pieszo na Monjuic, na Tibidabo (ponad 2h pod górkę po lasach, bo nie wiedzieliśmy że jest kolejka która tam jeździ :V) oraz w nocy na bunkry, z których był za@#$&ty widok na całą Barcelonę :) Wyjazd trwał 7 dni, w tym 2 dni trzeba liczyć na drogę, wiec w 5 dni zwiedziliśmy od cholery oraz byliśmy na 2 meczach. Jak ktoś ma okazje i nie wie czy warto, to... WARTO :)
P.S. Bałem się o widoczność na stadionie, a było bardzo dobrze!

3

To sobie poszczekał :V

13

Dzieje się tak jak jeszcze strona się nie do końca załadowała. Patrz czy pasek ładowania strony zniknął (jeżeli jest jeszcze np. 0,5cm do końca, to tak będzie się dziać). Strona musi się całkowicie załadować po prostu :)

4

i to w dodatku maksymalnie 3tys euro (xD) za 2 sprawy jakie chcą mu założyć :V Także Pique nie przestawaj!

0

No nie wiem Panie Lemos...

9

Messi:
* 3 mecz w 2017
* 3 gol w 2017
* 3 z rzutu wolnego

No comment.

1

Suarez no teraz to... nawet nie wiem co powiedzieć :D

0

GOOOOOL! MESSSSi!

0

Cudowny strzał..

0

Rafinha już się chciał złożyć do przewrotki :D

0

Busi xD

0

Goooooooooooooooool!

1

Tak w skrócie:

0

No i c**j no i cześć :)

20

Dobrze, że Cypis nie występuje :V

8

Sprawdzał czy kupon wszedł.

0

Ronaldo na masie :D

0

Daniel Alvis !

0

AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! TO JEST KIERWA CUD! XD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

0

Aa no to wszystko w normie hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?