Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Oczywiście, że Roberto zasługuje na baaardzo częstą grę w pomocy. Byłbym skłonny stwierdzić, że powinien grac w wyjściowej trójce z Busquetsem i Verrattim (o ile ten przyjdzie), Andres nie ma już pary na cały sezon w wyjściowej, więc powinien być pierwszym do rotacji za Roberto lub Verrattiego, ale z pewnością nie pierwszym do wyjścia w "Once de gali" - oczywiście warto na niego stawiać czasem w wyjściowej, ale zdecydowanie częściej dawałbym szanse Roberto, Iniesta już młodszy nie będzie niestety :-(
0
"Gonzalo Higuain zamieścił w sieci nagranie, na którym żegna się z kolegą z Juventusu Danim Alvesem. Film zniknął bardzo szybko, lecz zagraniczne media traktują całą sprawę w jasny sposób - boczny obrońca jest na wylocie z Turynu.
- Gra z tobą była czystą przyjemnością. Wszystkiego dobrego w nowym klubie. Liczę na to, że znów się spotkamy - te słowa "El Pipita" wypowiedział na krótkim nagraniu, które znalazło się na jego kontach w mediach społecznościowych. Rzeczony materiał w ekspresowym tempie został skasowany, co tylko podsyciło plotki zagranicznych mediów o transferze reprezentanta Canarinhos.
Jak podało "Mundo Deportivo", do spotkania Alvesa z Guardiolą ma dojść pod koniec czerwca. Hiszpan wierzy w byłego podopiecznego i widzi w nim bardzo ważny element układanki, jaką będzie budował w nowym sezonie na Etihad Stadium."
No nieźle.
0
Nie zakwalifikowali się. A szkoda, bo co pakiete mają to aż się płakać chce, że nie grają :)
41
Z każdą plotką transferową jest zawsze mnóstwo spekulacji oraz plotek na La Rambli, ale saga z Marco Verrattim to kosmos :D
Chociaż przyznam szczerze, że bardzo mi się to podoba. Widać wielkie zaangażowanie użytkowników w znajdywaniu co raz to nowszych informacji. Pokazuje to jak wiele osób od nas chciałoby przyjścia Marco :-)
25
Maldini dobrze mówi, polać mu! :-)
0
Tylko niech mówi, że chce do grypsujących, wtedy przetrwa :-)
0
Dokładnie, Marco powinien być i jest priorytetem i nie ma co się zastanawiać nad tym, także póki co wszystkie siły skierowane muszą być na niego, a jak coś nie wypali to porozglądamy się za kimś innym :-)
1
"Portugalski dziennik "Record" opublikował informację, według której to Renato Sanches ma stać się kolejnym wyborem Barcelony. Trener Ernesto Valverde jest pod wrażeniem umiejętności zawodnika, a dodatkowo jest on tańszą alternatywą dla Verrattiego. Jak podaje "Dariogol" nie jest to pierwszy kontakt agenta zawodnika z przedstawicielami drużyny Barcelony.
W swoim debiutanckim sezonie w Bundeslidze Renato Sanches wystąpił w zaledwie 17 spotkaniach. Mistrz Europy przeszedł do klubu z Bawarii za 35 milionów euro."
1
Tak, między innymi o te i o te, że do Włoch Marco nie pójdzie, wiec zostaje Bayern I Barca, a Bayern nie wyłoży raczej 100 baniek, oni mają inną politykę transferową :-)
0
Po ostatnich słowach jego agenta dla SkySports jestem przekonany na 70%, że tak :-)
(wyliczone ze wzoru Pitagorasa)
3
NAZWA: Més que un club
DOMENA: fcb.pl
Nie ma tam strony, ale domena jest na sprzedaż :)
6
Mamy już swojego Verrattiego w postaci Gomesa, po co nam ktoś inny :D
Od razu przypomina mi się ta scena z Kiler-ów 2-óch:
"I coś ty narobił Wąski!? Kogoś ty mi tu sprowadził? To jest szakal, za którego ja płace taką fure piniendzy, to jest ten debeściak?!"
7
Niech wyciągają pieniądze na czarną godzine ze skarpety, bo taka właśnie wybiła.
0
Tez się nad tym zastanawiam, bo mam zamiar jechać, może ktoś poratuje informacją? :)
0
Cieszy ta wiadomość! Ważne aby przed treningami 12 lipca zdążył w pełni wypocząć i się zregenerować :-)
3
"Jak informuje najnowsze wydanie dziennika "L'Equipe" pomocnik Paris St. Germain Marco Verratti odbył rozmowę z nowym dyrektorem sportowym Antero Henrique i podjął decyzję o zmianie barw klubowych. Zawodnikiem poważnie interesują się Juventus i Barcelona. Ponoć Duma Katalonii złożyła już ofertę za 24-letniego Włocha - 100 milionów euro.
Agent Verrattiego Donati Di Campli w licznych wywiadach dawał do zrozumienia, że dalsza gra jego klienta w PSG zależy od wielu czynników, ale nie od pieniędzy. Piłkarz miał być zawiedziony postawą zespołu w ostatnim sezonie, w którym nie udało się wywalczyć mistrzostwa Francji i przede wszystkim doszło do kompromitacji w 1/8 finału Ligi Mistrzów w dwumeczu z Barceloną.
Według dziennika "L'Equipe" zawodnik spotkał się z nowym dyrektorem sportowym PSG Antero Henrique i poinformował, że chce odejść w letnim oknie transferowym. Verratti zakomunikował, że po pięciu latach spędzonych na Parc des Princes potrzebuje nowych wyzwań i chce grać w zespole, który ma realne szanse na triumf w Champions League. Odkąd klub został przejęty przez katarskich inwestorów, którzy wydali mnóstwo pieniędzy, nigdy nie udało się awansować choćby do półfinału najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek."
Oby było w tym ziarno prawdy :-)
0
Jeżeli tak, to zdecydowanie popieram :-)
1
Rumunia klasyczna "obrona Częstochowy"...
0
Dla niego zdecydowanie lepiej żeby został w Milanie. Dostanie z pewnością więcej szans i może zaliczyć kolejny dobry sezon. U nas nie jest AŻ TAK niezbędny żebyśmy musieli go ściągać za wszelką cenę.
P.S. Chociaż i tak wolę Dembele :)
1
Fajnie by było zobaczyć go ponownie w La Lidze :-)
4
Pakuj walizki..
0
Wonder Woman to w sumie zamknięta historia, także patrząc pod kątem dziewczyny to poznałaby historię od początku do końca, ale z drugiej strony możesz jej streścić w kilku zdaniach Piratów i bym wolał się na to wybrać - sam klimat filmu z pewnością by się jej spodobał, także jak miałbym obstawiać to Piraci :-)
3
Chcesz żeby Verratti do nas przyszedł i grał na fałszywej 9'tce? :D
0
Ja również byłem podekscytowany informacją o tych 115 okrążeniach i to w bardzo dobrym czasie, ale jeżeli to zdjęcie z ręką jest aktualne i to nie jest jakaś zła perspektywa, że tak to wyszło to mam spore wątpliwości :-( Strasznie to wygląda.
30
Tak długo miałeś wątpliwości?! :D
Szanuje.
5
Verratti, Semedo (od biedy ten Bellerin...), Dembele - chyba bym wyskoczył z butów jakby się udało się dopiąć te transfery :-)
53
Dobrze, że dziennikarz nie dostał butem :D
0
Osobiście korzystam z Samsunga Galaxy S7 i jestem wniebowzięty. Bateria trzyma dłuuugo mimo solidnego korzystania, aparat przezaje...fajny, procesor 8 rdzeniowy, 4GM RAMu. Korzystam intensywnie ze smartfona i nie mam na nim żadnych zwiech, ścinek, etc. Polecam :-)
0
Byłoby CUDOWNIE!
1
Kolejne "incydenty" w Europie.. Dzień jak codzień.