Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest tam ktoś nieskorumpowany? O.o
0
Tak, Larsson ył starszyniż Henry, ale Henry był droższy. Tu chodzi o zawodników +28 lat chyba, którzy przyszli do Barcy, a najdroższy z nich był właśnie Henry. Paulinho ma przejąć pałeczke w rankingu, bo miałby kosztować 27-30mln :-)
1
A no chyba, że tak - nie wychwyciłem ironii :D
Nie ma tematu :-)
0
A co ma być? Miał płakać na zdjęciu? O.o
Przecież sam się wypowiadał, że nie chce przenosić się do Barcy, ale nie miał wyjścia.
P.S. Hejkerze xD
0
Klauzula nadal niska, także nie zdziwie się jak jeszcze by ktoś go odkupił w tym okienku transferowym :-)
P.S. Wgl taka opcja jest możliwa, aby w jednym okienku transferowym zmieniać klub więcej niż 1 raz?
9
Deulofeu pęka z radości :-)
https://x.com/albert_roge/status/88581228303679488
Edit:
Tu też skacze z radości :V
https://x.com/VidaBlaugrana2/status/885804220338757633
12
Paulinho może zostać najdroższym weteranem w historii Barcy. Pierwsze miejsce zajmuje Thierry Henry, który przyszedł do Barcy w wieku 29 lat za 24mln. [Marca]
Jest się z czego cieszyć... -.-
11
O godzinie 13 odbędzie się prezentacja Semedo. [Sport]
1
Okej.
17
Samedo pojawił się na badaniach w Barcelonie:
1
Patrząc realnie, to są 2 opcje "albo albo", raczej nie będzie to typowa konferencja nie poruszająca kwestii pozostania/odejścia.
1) Verratti ogłasza pozostanie w PSG.
2) Verratti ogłasza dziennikarzom i kibicom, że dziękuje im za wszystkie lata w PSG itd., ale w tym okienku chce zmienić otoczenie i szukać nowym wyzwań (niekoniecznie musi informować, że chce iść do Barcy aby nie robić gunwo burzy).
Oby opcja nr 2, bo jest to jak chyba każdy wie zawodnik IDEALNIE pasujący profilem do naszego zespołu :-)
Oczywiście jestem też gotowy na opcje nr 1 - chusteczki do wytarcia łez i smarkania już przygotowane...
13
Jeśli Verratti ogłosi dzisiaj, że zostaje w PSG, wówczas Barça skupi się na transferze Seriego lub Dele Alliego. [@JORDI_ANJAUMA]
2
Nie rozdrapuj rany..
8
Przedstawiciele Barcelony są w Lizbonie w celu negocjacji odnośnie do transferu Nelsona Semedo. [MD]
Jeżeli większość dzienników podaje takie info, a do tego potwierdza to RAC1, to rzeczywiście możemy szykować się na pierwszy transfer :-)
0
1. Barcelona
2. Valencia
3. Las Palmas/Alaves
4. Leganes
5. Messi
0
I jeszcze chcą kupić Paulinho, który również obrażał Barce :-)
https://x.com/Kowal__30/status/885395715970789376
2
Czyli w skrócie na ogórki wystarczy, a na konkretne drużyny ciężko powiedzieć, bo nie było okazji sprawdzić ;-)
45
Barcelona prowadzi zaawansowane negocjacje z Benficą ws. pozyskania Nelsona Semedo.[RAC1]
Źródło tym razem bardzo wiarygodne :-)
2
Kolejna dawka newsów prosto z Twittera:
Po tym, jak transfer Bellerina został odrzucony, Barcelona spróbuje zakontraktować Semedo (Benfica) lub Sidibé (Monaco). [Sport]
Niewykluczone, że Paulinho spróbuje przekonać włodarzy Guangzhou na transfer do Barçy, która może zaoferować za piłkarza najwyżej 30M. [MD]
15
#GuangzhouMusisz
9
Guangzhou odrzuciło kolejną ofertę Barcelony za Paulinho w wysokości €27M. [UOL]
Barcelona złożyła ofertę transferową w wysokości trzydziestu milionów za Nelsona Samedo z Benfiki. [Record]
0
Jeżeli tak miałoby być jak piszecie to racja, ale wydaje mi się, że chodzi tu o to, że Barca będzie się starać o Verrattiego do ostatniego dnia okienka, czyli przez całe okienko będą wywierać presje i próbować go pozyskać, a nie że teraz sobie odpuszczą, bo PSG mówi "nie". PSG szuka pomocnika wysokiej klasy (np. Coutinho) i jeżeli takowego kupi np. na początku sierpnia, to będą bardziej skłonni do negocjacji w sprawie Verrattiego :-)
Także nie odpuszczamy!
9
Kilka newsów:
Barcelona będzie czekać na Verrattiego do ostatniego dnia okienka transferowego. Klub uważa, iż transfer jest jeszcze możliwy. [Sport]
Valverde oraz jego sztab wyrazili zgodę na transfer Paulinho. Piłkarz chce dołączyć do Barçy, ale Guangzhou nie chce go sprzedawać. [MD]
Transfer Bellerina jest wykluczony, Barca chce czekać na Verrattiego do końca okienka,Paulinho ma zostać pozyskany w ciągu 48 godzin.[Sport]
Transfer Bellerína do Barcelony jest wykluczony i w związku z tym klub rozpoczął poszukiwania innych prawych obrońców. [Sport]
0
Zasługujesz na to chłopie jak mało kto po ostatnim sezonie! :-)
0
No i burza zawitała do Warszawy. Gdzieś jeszcze trzaska? :-)
0
W Warszawie aktualnie słoneczko :-)
1
Schalke, West Ham, Southampton, Crystal Palace oraz klub z Francji wyrażają zainteresowanie Munirem i są gotowe zaoferować 8M-10M. [Sport]
Paulinho poprosił trenera i włodarzy klubu, aby zgodzili się na transfer do Barçy. Chińskie okno transferowe kończy się w piątek. [Sport/MD]
7
Dani Ceballos jest w Madrycie, by przejść badania medyczne w Realu. Wygląda na to, że jedna saga transferowa dobiegła końca. [COPE]
No i to by było na tyle.
17
https://x.com/Kowal__30/status/884349419646222341
Pique w swoim stylu :-D
8
Ja już nie wiem czy się śmiać czy płakać...