Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergi Roberto bardziej pasuje do koncepcji typowego ŚP, Box-to-Box'a, czyli bardziej jako następca Xavi'ego.
Przynajmniej moim skromnym zdaniem :-)
0
[Daily Mail] również podbija, czyżby oficjalnie? :D
15
Barcelona przyspieszyła negocjacje ws. transferu Seriego z Nice. Oczekuje się, że Barça zamknie transfer w tym tygodniu za 30M. [L'eqp]
I pięknie by było :)
27
Arda Turan prawdopodobne odejdzie z Barçy. Valverde na niego nie liczy. Piłkarz ma oferty z Turcji. [@albert_roge]
4
Coutinho zostanie zaprezentowany przez prezydenta Bartomeu przed meczem o Superpuchar Hiszpanii.
[@JoseLuisCarazo]
Barcelona dzisiaj rusza po Coutinho. Klub ma nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu zamknie transfer i zaprezentuje piłkarza. [MD]
Ciąg dalszy :)
25
"Barcelona wygrywa z tymi słabszymi drużynami, np. jakieś Chapecoense, a także potrafi wygrywać z tymi mocniejszymi."
To dowalił :V
1
PSG.
0
Messi piła jak kiedyś do Villi! :-)
0
Arda chyba myśli o Bieszczadach :-)
12
Czy jest jakiś zawodnik, który potrafi posyłać tak często takie piłki jak Messi?
(poza Andre Gomesem)
19
"Gdzie się podziały, tamte fichada,
gdzie Paulinho, gdzie Rooocheeemback...
gdzie się podziały naaasze wzmocnienia,
gdzie k#rwa obiecany crack?!"
Świetne :D
P.S Jak było, to nie zauważyłem.
0
Wybacz. Nie zauważyłem pisząc, że słownik tak mi poprawił, najwidoczniej kiedyś coś pisałem o nim i użyłem "Dale Alliego" i się podmieniło.
3
W kręgu zainteresowania Barcelony jest Dele Alliego. [Daily Express]
Tak wiem, źródło bardzo "wiarygodne" :)
11
Barcelona jest zaskoczona kwotą, jaką wymaga Dortmund za Dembélé (110M). Barça chce jednak w tym tygodniu sfinalizować transfer. [Sport]
Liverpool zgodził się na sprzedaż Philippe Coutinho. Kwota transferu może przekroczyć 100 milionów euro. [Sport]
1
DLA MNIE dwie zdecydowanie najlepsze części:
* Część 2: "Za szybcy za wściekli" - moim zdaniem najbardziej oddająca zamysł całej serii (nielegalne wyścigi, pościgi, tuning, muzyka) + super klimat.
* Część 3: "Szybcy i Wściekli - Tokio Drift" - mimo zmiany całej obsady i umieszczenia serii w całkiem innym klimacie + postawienie głównie na Drift, to wyszło niesamowicie dobrze.
Poziom niżej stawiam:
* Część 1: "Szybcy i wściekli" - wprowadzenie do serii, początkowy klimat, "baza" serii do której często się wraca w kolejnych częściach.
* Część 5: "Szybcy i wściekli 5" - bardzo fajny klimat, dodanie Hobbsa, dużo fajnej akcji (już czasem przesadzonej, ale jeszcze dało się to oglądać).
Reszta części, to już delikatnie "niższy poziom". To jest już jakieś jakieś Science Fiction (szczególnie część 6,7 i 8) - Władca Pierścieni już jest bardziej realistyczny..
0
Pamiętam na LM z Arsenalem w ten jakże deszczowy dzień jak wszystko z plecaka chowaliśmy po kieszeniach, a puste i płaskie plecaki zakładaliśmy na gołe ciało, a na nie naciągaliśmy koszulki, bluzy i kurtki, aby nie było widać, że go wnosimy i się udało wtedy :-)
Część osób bała się tego i chowała plecaki gdzieś w krzakach, niestety po meczu już ich nie znaleźli.
Myśle, że jest szansa na wniesienie kija do GoPro, zależy czy jest też rozkładany czy jest "sztywny". Może jakoś w rękaw wsadzić pod bluze? Z tego co pamiętam, to rękawów nie sprawdzali, jedynie okolice tułowia. GoPro raczej wniesiesz bez problemu :-)
4
Pamiętam pierwsze wzmianki o możliwym zainteresowaniu Paulinho ze strony Barcy...
Byłem pewien, że jest to jedna z tych "śmiesznych i nierealnych" nowinek w stylu "Cristiano Ronaldo jest łączony z transferem do Barcelony", "Jose Mourinho kandydatem na trenera Barcelony", etc.
Czas zweryfikował prawdę. Śmieszki skończyły się bardzo szybko, a rozwój wydarzeń nabrał tak dużego rozpędu, że teraz wszyscy trzymamy się mocno za gacie z nadzieją, że jednak się zarządowi nie uda :-)
0
Powiem Ci tak. Niech sobie krzyczą za niego nawet 200mln, ważne aby jakiś cymbał takiej kwoty nie wyłożył, bo wtedy to będzie dramat dla całej piłki nożnej :-)
30
Barça odrzuciła ofertę transferową Manchesteru City za Sergiego Roberto. Piłkarzem interesują się również Manchester United i Chelsea. [MD]
Barca w porozumieniu z Dembele. [Bild]
Transfer Coutinho do Barcelony ma zostać ogłoszony po meczu o Puchar Gampera. [Sport]
FC Barcelona kontaktowała się z otoczeniem Seriego. [L'equipe]
+ truskawka na torcie:
Liverpool interesuję się André Gomesem i niewykluczone, że piłkarz zostanie jeszcze włączony w operację transferu Coutinho. [MD]
+ nóż w serce i kop w cojones:
Paulinho może być pierwszym zawodnikiem, którego pozyska Barca. [Sport]
7
Borussia Dortmund rozważy tylko szaloną ofertę za Dembelego. Punktem odniesienia Kylian Mbappe i żądane przez Monaco 180 mln. [Kicker]
Transfer Iñigo Martínez i Coutinho może zostać ogłoszony po dzisiejszym meczu z Chapecoense. [MD]
16
Niby chciałoby się oficjalnych potwierdzeń transferów nawet trzech/czterech na raz jutro przed meczem, ale fajnie jakby każde potwierdzenie miało miejsce dzień po sobie, czyli np.
* poniedziałek: Coutinho piłkarzem Barcelony!
* wtorek: Dembele piłkarzem Barcelony!
* środa: Inigo Martinez piłkarzem Barcelony!
* czwartek: Seri piłkarzem Barcelony!
+ truskawka na torcie na zakończenie tygodnia:
* piątek: Paulinho NIE BĘDZIE piłkarzem Barcelony!
#OBY!
0
Pytanie za milion dolców:
NA JAKI CH#J NAM TEN PAULINHO?!
Nie lepiej kupić Seriego, sprzedać 1 lub 2 pomocników i dać szansę młodym? Zastanawiam się czym kieruje się zarząd patrząc na jego kandydaturę. Jego można by kupić tylko i wyłącznie wtedy, jeśli potrzebowalibyśmy jakiegoś pomocnika na szybko do wchodzenia raz kiedyś i wyręczania innych zawodników, a także jeżeli cena wynosiłaby max. 15mln, a nie 40! To jest straszne, że zarząd rozważa coś takiego :-/
0
Jako że nie udało się ściągnąć Verrattiego, to na miejscu Xaviego będzie występować Sergi Roberto zapewne. Do tego wartoby ściągnąć Seriego za te 40mln (lepsze to niż gwiazdor chińskich nastolatek Paulinho). W ten sposób mielibyśmy fanie obstawioną pomoc :-)
4
Żeby zaraz nie było skąpienia w stylu:
"Barcelona jest w stanie zaoferować maksymalnie 70mln. Zarząd Barcelony oczekuje, że Dembele wraz ze swoim agentem będą naciskać Borussie do przystania na taką kwotę i zaakceptowania oferty Barcelony."
Mamy wór siana i mamy możliwość pozyskania bardzo dobrego zawodnika w cholernie młodym wieku. NIE MA CO SKĄPIĆ!
0
* Dembele (90-100mln)
* Coutinho (100-120mln)
* Seri (40mln}
I gra :-)
5
Znów to się dzieje..
* PRZEDWCZORAJ byłem w szoku, że Neymar odchodzi. Nie sądziłem, że to możliwe. Uważałem, że to jedynie plotki i wszystko będzie dobrze. Potem spotkaliśmy się z rzeczywistością jak auto z drzewem.
* WCZORAJ już oswoiłem się z tym faktem, patrzyłem trzeźwo na sytuacje, na możliwości, na przyszły sezon. Można powiedzieć, że przebolałem sprawe.
* DZISIAJ powtórka z dnia pierwszego. Wchodzę na FCBarca.com, patrze na główną stronę i na tematy jakie się na niej znajdują i dostałem zwiechy na 2-3min. Cała lista tematów o jego odejściu, końcu, zastępstwie, kwocie, etc. Po prostu mnie zatkało, że to się dzieje i że serio Neymara u nas już nie będzie.. Od razu pojawiły mi się przed oczami fragmenty zagrań, bramek, kompilacji. Masakra jak człowiek się przywiązuje do wspaniałych piłkarzy..
Neymar miał w sobie tę Brazylijską "lekkość" do gry w piłkę, którą pierwszy raz zobaczyłem u Ronaldinho i przez którego to zacząłem kibicować w 2004 roku Barcelonie. Pewnie gdzieś to głęboko we mnie się zakorzeniło :)
Ale damy rade i się pozbieramy. Musimy! :)
1
Witam.
9
Iñigo Martínez miałby zostać wykupiony z RS na życzenie Valverde wpłacając klauzulę €32m. Rozmów jeszcze nie ma jednak. [NoticiasDeGipuzkoa]
6
Kylian Mbappé chce opuścić AS Monaco. Włodarze Barcelony odbyli już pierwsze spotkanie z przedstawicielami piłkarza. [L'equipe]
9
Dembele + Couthino + Seri.
I BĘDZIE OK :-)