Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie "Casino Royal" wraz ze "Skyfall" dzierżą pierwsze miejsce, następnie chyba dałbym "Quantum of Solace" (mimo wielu słów krytyki, to miał w sobie wiele fajnych elementów), a na końcu ostatni "Spectre", który był strasznie mdły - mieli świetny pomysł na fabułę, a wyszło co wyszło..
39
Barca chce opóźnić transfer Paulinho, ponieważ uważa, że jeśli Real ogłosi transfer Ceballosa, to nie będzie najlepsza odpowiedź. [MD]
XD
0
Ale fail.. pomylili mi się odtwórcy piosenek w "Skyfall" i "Spectre" :-)
Chodziło mi o to, że w tak nie dużym odstępie Adel znów by zaśpiewała, a jako że jej hit ze "Skyfall" był genialny i nagrodzony Złotym Globem czy Oscarem to byłby trudny do pobicia, przez co na samym starcie nowa piosenka miałaby bardzo ciężko. Ale jak jednak zaśpiewa, to mamy chociaż pewność że będzie to wysoka jakość :)
3
Dla zainteresowanych serią 007:
Daniel Craig po raz kolejny wcieli się w role Jamesa Bonda. Bardzo możliwy jest również ponowny angaż Adel do wykonania piosenki w najnowszych przygodach Jamesa Bonda. [The Mirror]
Źródło delikatnie mówiąc "mało wiarygodne", no ale... Jako fan gry Daniela Craiga jako 007 (i według mnie najlepszego odtwórcy Jamesa Bonda) licze na to od dawna! Adel zaśpiewała fenomenalnie w "Skyfall" i jest szansa na powtórzenie sukcesu z jej talentem, ale nie wiem czy to dobry pomysł dawać tego samego wokalistę w dwóch filmach pod rząd. Czas pokaże :-)
13
Ceballos dzisiaj ma przejść testy medyczne, przed podpisaniem kontraktu do 2023 roku z Realem Madryt. Barça przegrała walkę o piłkarza. [MD]
2
Agent 26-letniego Konstantinosa Manolasa powiedział włoskiej prasie, że piłkarzem interesuję się między innymi Barcelona. [Sport]
Paulinho porozumiał się z Barcą ws. 4-letniego kontraktu. [Sport]
Na ostatniej stronie nie było to wrzucam. Masakra :-/
40
- Isco (30M€), Ceballos (18M€), Asensio (5M€).
- André Gomes (35M€ + 20M€ en variables).
[@FonsiLoaiza]
Także tego... :-)
17
"Ni Verratti, ni Ceballos, ni Paulinho, ni Seri. Ni plan A, ni plan B, ni plan C, ni plan D (si no cambian mucho las cosas)"
[Joseph Capdevila, kataloński dziennikarz]
Co prawda to prawda... Oby jednak przez te 2 miesiące coś się udało z nich ugrać (poza Paulinho).
0
Śmiech przez łzy ;-)
3
Paulinho, Ander Herrera, Jean-Michaël Seri i Oriol Romeu są alternatywami Barcy w przypadku fiaska transferu Verrattiego. [Marca]
I się zaczyna..
9
FC Barcelona jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem Marco Verrattiego z Paris Saint-Germain, jednak francuski klub nie ma zamiaru go sprzedawać – poinformował Josep Maria Bartomeu, prezes katalońskiego klubu.
Presja na paryski klub zaczyna jednak rosnąć, bo w czwartek i w nocy z czwartku na piątek pojawiło się sporo wypowiedzi uderzających w katarskiego szejka oraz prowadzoną przez niego drużynę. Na okładce piątkowego wydania włoskiego dziennika „Corriere delo Sport” Donato di Campliego, reprezentant 24-latka, grzmi: „[Verratti] jest jak więzieńw PSG!”. W podobnym stylu dla „L'Equipe” wypowiedział się Salvatore Sirigu, włoski bramkarz i rodak Verrattiego.
Do tego wszystkiego należy dołożyć wypowiedzi prezydenta Barcelony, Josepa Marii Bartomeu, z którym wywiady znajdą się w piątkowych wydaniach dzienników „Sport” i „Mundo Deportivo”. Na ich okładkach pojawia się jasny komunikat: FC Barcelona chce sprowadzić Marco Verrattiego. – Chcemy go zakontraktować, a i on chce trafić do nas, jednak jak na razie PSG mówi nam, że go nie sprzeda – cytuje Bartomeu ten pierwszy dziennik. Na okładce „MD” znajdziemy podobną informację: „[Bartomeu] przyznaje, że Verratti chce trafić do Barcelony, ale PSG nie ma zamiaru negocjować”.
[Przegląd Sportowy]
9
Mimo że pierwsza oferta za Paulinho przez chiński klub została odrzucona, Barcelona jest gotowa złożyć kolejną propozycję. [Cadena SER]
Kabaret trwa w najlepsze..
10
No tak, Marc miał ścigać się z Balem (jeden z najszybszych zawodników na świecie) mając kontuzje, którą sygnalizował kilka minut wcześniej + nigdy nie był bardzo szybkim zawodnikiem.
Weźcie już z tym skończcie...
0
Zdecydowanie proponuje tą:
0
Barcelona w ostatnich dniach odrzuciła ofertę (35M) za Sergiego Roberto, który w przyszłym sezonie może występować w pomocy. [MD]
0
Nieźle.
"FC Barcelona nie jest zadowolona z zachowania i podejścia Gerarda Deulofeu – informuje kataloński dziennik „Mundo Deportivo”, który sugeruje, że hiszpański skrzydłowy jeszcze latem może pożegnać się z Blaugraną. Na razie jednak 23-latek musi wyleczyć kontuzję przepukliny, z którą zgłosił się do lekarzy Barçy.
Jak informuje dziennik „Sport”, 23-latek po zakończeniu młodzieżowych mistrzostw Europy w Polsce ma sporo problemów zdrowotnych. Hiszpan czuje ból w mięśniu przywodzicielu, ale władze Barcelony bardziej martwią się rodzącą się przepukliną.
Innym problemem, jaki Barça ma z Deulofeu, jest jednak kwestia podejścia samego zawodnika do powrotu na Camp Nou. Miguel Rico z dziennika „Mundo Deportivo” informuje, że w klubie niekoniecznie podoba się zachowanie 23-latka. Robert Fernández, dyrektor sportowy Blaugrany, już dwa miesiące temu ogłosił piłkarzowi, że Barcelona skorzysta z opcji jego odkupienia. Piłkarz był bierny, jednak w klubie odbierano to jako „podekscytowany”, a takie zachowanie może mieć swoje konsekwencje. Zdaniem „Mundo Deportivo”, jeżeli Deulofeu dalej będzie się tak zachowywał, to bardzo możliwa jest sytuacja, w której – na rok przed mundialem w Rosji – 23-latek poprosi Barçę o jego sprzedaż."
4
Dobrze, że mamy w zanadrzu Paulinho...
0
CNN to teraz jak MD i Sport.
Dramat.
0
+ pewnie zmienne 5mln za np. wygranie Złotej Piłki i Big Milka... :-(
6
Lyon i Marsylia wyrażają zainteresowanie Munirem. Barça jest skłonna sprzedać piłkarza za 10 milionów.
[Sport]
3
Messi przedłuża oficjalnie umowę do 2021 roku!
Nowy kontrakt na 40 mln € + premie :-)
5
Messi pobił rekord świata należący do Pele w liczbie strzelonych bramek dla klubu w ciągu dekady:
- Messi 481 goli (od sezonu 07/08 do 16/17)
- Pele 477 goli (od 1957 roku do 1966)
[Barca19stats]
Bellerín spotkał się z Wengerem i poprosił go, aby ten ułatwił jego odejście. Piłkarz czeka teraz na ruch Barcelony.
[The Sun]
0
Jedno jest pewne, wypadłby lepiej niż z Gomesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Oj z pewnością nie, przytuliłbym z miłą chęcią :-)
25
Jako, że Barca otrzyma ponad 200tys € za transfer Sandro z Malagi do Evertonu to teraz nie pozostaje nam nic innego jak...
http://31.media.tumblr.com/efb6599025bcd58a5b7763e347c88848/tumblr_msjecugqqN1qdm5ngo1_400.gif
;-)
0
Pedrinho xD
2
Mi kompletnie nie przeszkadza jeżeli dany komentarz jest zamieszczony kilka postów niżej, to pokazuje tylko że każdy szuka nowych informacji i jeżeli takową znajdzie, to chce się podzielić jak najszybciej, abyśmy i my o tym wiedzieli.
Jeżeli widze komentarz który się powtarza nawet 5 raz, to po prostu przelatuje dalej i tyle, po co i dlaczego miałbym się zdenerwować? Bo ktoś chciał podzielić się informacją i pojawiła się ona 5min temu 10 komentarzy niżej? No i?
Nie oczekujmy właśnie, że każdy czyta ostatnie tysiąc komentarzy z LR zanim coś napisze :-)
4
Napisze Ci w skrócie jak to wygląda od strony sprawdzonej i popartej badaniami.
* Ilość posiłków NIE MA ZNACZENIA.
* Jakość produktów ma drugo/trzeciorzędne znaczenie.
* PODSTAWĄ JEST BILANS KALORYCZNY, czyli jeżeli chcesz chudnąć to od swojego zapotrzebowania kalorycznego odejmujesz z 200-300kcal, a jeżeli chcesz przytyć to dodajesz z 200-300kcal.
* Trzymaj BIAŁKO na poziomie minimalnie 1.6g na każdy kg masy ciała (czyli np. ważąc 100kg jedz przynajmniej 160g dziennie), odpowiada ono za regeneracje oraz rozbudowę tkanki mięśniowej.
* WĘGLOWODANY i TŁUSZCZE według własnych upodobań (jedni wolą mniej tłuszczy i więcej węgli - tych osób jest więcej, a inni więcej tłuszczy i mniej węgli - np. ja tak mam i nie jestem wtedy ospały. Węglowodany i tłuszcze to źródła energii).
* PIJ 2-3 litry wody dziennie.
* Pić tez można wszystkie napoje ZERO czyki Pepsi Max, Coca Cola Zero, itp.
* Jako suplement na początek całkowicie bezpieczny i dający spore efekty polecam MONOHYDRAT KREATYNY - tani, skuteczny i najbardziej przebadany suplement na świecie.
* Swoje ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE możesz wyliczyć z internetowych kalkulatorów (wpisz w Googlu: kalkulator zapotrzebowanie kaloryczne). Wklep swoje dane i zobacz co Ci wyjdzie. Nie wiem jaką miałeś wcześniej i obecnie aktywność w ciągu tygodnia, więc musisz sam ją dopasować.
* W uzskane KALORIE możesz WLICZAĆ WSZYSTKO (od zdrowych po mniej zdrowe rzeczy). Problem z tymi mniej zdrowymi jest taki, że mają mniej mikroelementów, ale to nic, można to zawsze usupełnić.
* Ważne, abyś podczas diety NIE ZEŚWIROWAŁ, że nie jesz niczego niezdowego a będzie cie bardzo ciągnąć. Jak musisz to zjedz, ale wlicz to w bilans kaloryczny, bo to jest podstawa.
* Waga kuchenna za nawet 20zł jest super pomysłem jak się trzyma dietę, bo wszystko zważysz.
* JEDZENIE ważysz PRZED OBRÓBKĄ TERMICZNĄ, czyli np. mięso zanim je przygotujesz.
* Jeść możesz każdy rodzaj mięsa, makarony, ryże, ziemniaki, płatki, twarogi, sery, serki.
Diete skomponuj sobie najlepiej sam, bo te w necie to jest ryż+kurczak+brokuł, przecież to jest dramat. osobiście dużo korzystam z mięsa mielonego wołowego, filetów z inyka, kurczaka, placków od tortilli, serków wiejskich, twarogów, mleka, wafli kukurydzianych, masła orzechowego. Mam na coś ochotę to zakładam sobie np. 3 placki tortilli, 300g kurczaka, 150g sera żółtego, 1 pomidor, sos BBQ i kombinuje z tego coś (smaże mięso, potem nakładam na tortille, dodaje 50g sera na jedna, troche sosu i kawałki pomidora, następnie zawijam i kładę na suchą patelnie aby lekko przypiec, ser się topi i jest bajlando :)), takie 3 tortille to około 1650kcal, 123g białka, 60g tłuszczy i 160g węglowodanów. (moje zapotrzebowanie obecnie przy 86kg to 2700kcal, bo redukuje) Do tego jakiś serki wiejskie wejdą lub greckie, wafle kukurydziane w pracy, owoce (jabłko czy banan). Kombinacji jest mnóstwo, ważne abyś rozumiał że to jest proste tylko wymaha dyscypliny, czyli jezeli masz tyle i tyle kcal i takie makro to tyle musisz zjeść i nie przesadzać. Jak zjesz o 100kcal za mało, to drugiego dnia zjedz 100kcal więcej (organizm nie liczy kalorii dziennie tylko w ciągu około 6-8 dni), wiec spokojnie :) POWODZENIA!
2
A dietę na co? Budowanie masy mięśniowej, odchudzanie (bez treningu) czy redukcja tkanki tłuszczowej z treningiem siłowym?
+ jaki masz staż, czy coś ćwiczysz, itp.
8
Kemeni oficjalnie w Fenerbache, także w końcu nie będzie aż takich problemów ze strzeleniem gola Maladze.
Co roku jak gramy, to Kameni mecz życia z nami :V