1

Chyba nie tylko ja czekałem z niecierpliwością na 4 lipca i jakieś newsy odnoście Verrattiego :-)
Dawno nie było przy żadnym transferze takiej nagonki medialnej - co osobiście mi się podoba, czasem jest śmiesznie ^.^

2

"Infantino chce VAR-u, a sędziowie odrzucają ten system"
No tak, wtedy skończy się smarowanie :-)

17

Verratti zrobił już tyle kroków, że mógłby wrócić z wakacji do Paryża z buta, a Barca dalej czeka aż nie wiem co, nas®a prezesowi PSG na buty czy jak? O.o Zaczyna się robić z tego kabaret, a chyba każdy z nas wie ja potrzebny jest Marco.

Ciekaw jestem ile prawdy jest w tym co piszą gazety (o rzekomym czekaniu Barcy na kolejny ruch Verrattiego), bo jeżeli większość to robimy z siebie amatorów.

Inna sprawa, że nie można negocjować niby z zawodnikiem kiedy ma kontrakt ważny więcej niż pół roku, ale nie słyszałem żeby ktoś kiedyś dostał za to karę, a takich negocjacji są setki w oknie transferowym.

0

Danzel Washington, Jake Gyllenhal, Leonardo Di Caprio
+ w rezerwie Daniel Craig, Kevin Spacey i Brad Pitt :-)

0

Powiedziałbym, że obaj bardzo chcieliby ze sobą grać ale nie mogą tego powiedzieć tak jak Tio Salamanca nie mógł nic powiedzieć i jedynie dają ku temu pewnie znaki (Tio dzwonił dzwonkiem), ale czuje że chodzi o coś innego :-)

0

Pytanie, mam traktować Leo i Marco jakby razem w odniesieniu do BB czy każdy osobno? :)

0

A reszta to już historia..

6

"Dla kibiców jest znajomą spotkaną na przysypiającej domówce: powodem, by się ocknąć i wykazać zainteresowanie."

:D

0

Była sytuacja kontrowersyjna dotycząca karnego dla Chile i sędzia miał sporo czasu, aby sprawdzić czy takowy faul miał miejsce i tego nie zrobił. Okazało się, że karny... BYŁ EWIDENTNY i nikt ze VARu nie zgłaszał tego :V Pewnie to po 3 sekundach już widzieli, to mogli mu podpowiedzieć przez słuchawkę, że chyba jednak powinien gwizdnąć 11'stke.

2

0

Dzięki bardzo :)
P.S. Nie mam TV (zrezygnowałem, bo nie oglądałem i telewizor do PS4 mi został jedynie :D) a na meczykach nie pokazywało mi transmisji na dzisiaj, także ratowałem się na La Rambli na szybko ^^

0

Okej dziękuje :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wejdzie VAR i unikniemy większości błędów i "smarowania" :-)

2

Aha i jeszcze może frytki do tego? O.o
3x NIE, dziękujemy.

2

Łatwiej napisać KTÓRZY NIE ROBILI, lista byłaby znacznie krótsza :-)

4

Ogólnie zależy co chciałbyś osiągnąć w sporcie siłowym, chodzi o: lekką poprawę sylwetki, zbudowanie większej masy, zwiększenie siły, poprawienie jakiś partii, etc.) i czy ćwiczenia chcesz ograniczyć tylko do ćwiczeń w domu z hantelkami i własną masą ciała czy może masz możliwość chodzenia na siłownie :-)

Plany typu FBW są bardzo dobre, bo w nich stawia się mocno na CZĘSTOTLIWOŚĆ treningu siłowego na daną partię w tygodniu.

Jak chcesz o wiele poprawić sylwetkę i zbudować trochę mięsa, to takie ćwiczenia domowe z hantelkami nie będą dobre, ponieważ do budowy mięśni potrzebujesz stałej progresji ciężaru przez progresje liniową lub falową. Znacznie lepsze rezultaty osiągniesz na siłowni, ale jeżeli chcesz jednak unikać siłowni, to możesz mieszać takie ćwiczenia z hantlami jakie masz w filmiku + dodać ćwiczenia typu Street Workout. Efekty w budowie tkanki mięśniowej są wolniejsze, ale sprawność za to wypada lepiej :-)

3

"Trener Guangzhou Evergrande Luis Felipe Scolari zasugerował, że brazylijski pomocnik Paulinho raczej nie zostanie zawodnikiem FC Barcelona, bo ze względu na nowe przepisy transferowe chińskiej ligi, zatrudnienie innego obcokrajowca wiązałoby się ze zbyt dużymi kosztami.
- Klauzula wykupu wynosi 40 mln euro i żaden z chińskich klubów nie zgodziłby się na oddanie kluczowego zawodnika, bo znalezienie następcy byłoby za drogie ze względu na nowe przepisy - przekonuje Scolari."

Szanse rosną :D

6

Paulinho, 40mln, Barcelona.
#dramat

0

Myślałem, że to były jaja z tym zainteresowaniem Paulinho.. :V

0

Hobbit: Pustkowie Smauga
TVN, 20:00 :-)

1

Marco trzymaj się i nie poddawaj! Czekają pewnie do samego końca żebyś zrezygnował z marzeń o grze w Barcelonie, ale tak się nie stanie :-)

1

Równi i równiejsi... od zawsze. Oby to się im kiedyś zemściło.

1

2 w 1, JOHN CENA!

0

"Według informacji "Tuttomercatoweb", Federico Bernardeschi latem tego roku może trafić do FC Barcelona.
Pomocnik od 2013 roku jest zawodnikiem Fiorentiny. W przeszłości występował także w FC Crotone, do którego został wypożyczony w sezonie 2013/2014. Jak informuje "Tuttomercatoweb", włodarze ekipy Fiołków spotkali się z przedstawicielami katalońskiego klubu w celu omówienia warunków transferu tego piłkarza na Camp Nou. Kontrakt 23-latka z florencką drużyną jest ważny do 30 czerwca 2019 roku.Wartość rynkową zawodnika wycenia się na 24 miliony euro."

Ktoś tego Pana oglądał, coś wie, coś powie? :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Warto, warto i jeszcze raz WARTO! Nawet wydać łącznie na Verrattiego, Dembele i Bellerina 200mln, a w zimowym okienku + może w kolejnym letnim nie kupować nikogo. Jestem pewien, że przynajmniej Verratti i Dembele dobrze się u nas wpasują :-)

0

Ściagnięcie Verrattiego, Dembele oraz np. Bellerina za łączną kwotę nawet tych szalonych 200mln + włączenie w to jakiegoś z naszych graczy (np. Arda) i tak byłoby świetnym pomysłem.

Ktoś powie, że mamy na transfery powiedzmy 75mln + to co otrzymamy ze sprzedaży pozostałych graczy. Oczywiście że tak, ale teraz mamy szansę na ściągnięcie graczy, których wartość za rok i tak wzrośnie, a takiego Dembele tak czy siak będziemy chcieli ściągnąć, więc lepiej kupić ich teraz póki nas stać (ewentualnie zostawić Dembele na wypożyczeniu na rok w Borussi jeżeli byłaby taka opcja), a w następnym okienku (lub dwóch) transferowym nie kupować nikogo, aby balans finansowy został w miare zachowany.

1

Moje zdanie jest takie, że szanse na wygraną Mayweathera są większe, ale nie na tyle większe żeby był 100% pewniakiem. Oczywiście jest to boks, gdzie Mayweather ma zdecydowanie więcej doświadczenia niż Conor, ale właśnie ten jest świetnym stójkowiczem w UFC (jednym z najlepszych), ma niesamowity "timing" i jest bardziej dynamiczny. Mayweather jest świetnym bokserem i nie ma co tego umniejszać, ale jest jeszcze lepszą maszynką do $$$ przez co kilka razy kontrowersyjnie wygrał. Wygrana walka z Mannym Pacquiao również była baaardzo kontrowersyjna.
Uważam, że jeżeli obaj dotrą do końca 12 rundy, to wygra Floyd, ale spodziewam się wcześniejszego nokauty ze strony McGregora i właśnie jemu kibicuje :)

1

Akurat ja jestem bardzo zadowolony z tego, że nie tylko użytkownicy ale również redakcja wrzucają takie informacje. Wiadomo, że nie wszystko się potwierdzi ale takie informacje są znakiem, że "coś jest na rzeczy" i zarząd nie śpi :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?