Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A gdzie nasza tajna broń?
5
Casemiro ma kwity na sędziego. Nie ma bata...
1
Ramos musiał piłke uderzyć głową w 94min, po prostu musiał :D
1
Ramos jak zwykle musiał strzelić w końcówce :V
2
Jak to powiedział Siara:
"TAKI PLAN TO JA MAM ZAWSZE!"
1
Można wyłączyć.
4
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/el-clasico-bez-neymara-ale-tez-ronaldo/qwbjyg
"W pomeczowym raporcie o tym incydencie nie wspomniano, a Ronaldo w trakcie spotkania nie otrzymał żadnej kary, niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby w końcu za swoje czyny zapłacił. Dziennik "Sport" - również sympatyzujący z Barceloną - zwrócił uwagę na to, że podobnie było z Leo Messim, który za obrażanie sędziego w meczu reprezentacji Argentyny i Chile otrzymał od FIFA cztery mecze kary dopiero po kilku dniach od wydarzenia. Teraz wszystko zależy od tego, czy komisja ligi hiszpańskiej zdecyduje się podjąć w ogóle temat upomnienia portugalskiego gwiazdora."
Stawiam 20zł, że rozjedzie się po kościach. Nie pierwszy już raz..
1
Gomes unika gry i jest słaby. Szok i niedowierzanie :D
3
Ale Messi tam pokręcił, koleś nie wiedział już o co chodzi :D
0
Zapomniałeś o jeszcze jednym, Gomes.
0
Nie znałeś tego wcześniej? :D
23
Pique po werdykcie:
26
Meksykański wąs cz.2
6
Transfer Griezmanna lub Dybali miałby sens dla nas i dla nich samych jedynie wtedy, kiedy byśmy grali 3-4-3 z Messi na 10'tce, a w ataku z Neymarem - Suarezem - XYZ (wstawić jednego z dwóch).
Tacy gracze jak Griezmann, Dybala, Suarez, Neymar, Messi nie mogą siedzieć na ławie i czekać na swoją okazje bo będzie jak z Paco. Trzeba ich wszystkich pomieścić w składzie i rotować kimś jeżeli będzie jakieś przemęczenie. Rafinha świetnie odnajduje się i w pomocy oraz na skrzydle, można zmieniać formacje na 4-3-3 gdyby nie było zmiennika. Jest wiele pomysłów, ale sadzanie kogoś na ławie jest nie do przyjęcia dla każdego z nich :)
105
Gomes.
0
Wchodzi Gomes. Wzmacniamy atak :V
2
Rozgrzewa się TAJNA BROŃ...
1
Zdecydowanie Veratti i jeżeli udałoby się na zasadzie wolnego transferu to Isco :)
1
Perez nie posmarował.
0
Dziękuje wszystkim bardzo za merytoryczne odpowiedzi :D
Uzyskałem odpowiedź na swoje pytanie.
1
Jak myślicie, na kogo trafi w losowaniu Real i dlaczego to będzie Leicester?
1
Jak coś to będzie na Ciebie. Wiemy gdzie mieszkasz :D
31
Oficjalny komunikat: ZAKAZ WŁĄCZANIA STREAMÓW !!!
1
Chyba chciał powiedzieć "... przeciwko Realowi Betis" bo z pewnością nie przeciwko Realowi Madryt :V
1
Jak śmiecie podważać zachowanie 4'krotnego zdobywcy ZP?!
xD
1
Nie takie remontady się robiło :D
2
Aha okej... Dzięki za cynk :V
P.S. Poważnie nie miałeś się do czego przyczepić? :)
2
W Polsce by noszono świętą cebule :D
1
Ostatni mecz pokazał cudownie, że NIGDY nie należy skreślać naszych piłkarzy i wszystko jest możliwe :)
0
Ajajaj Panie Domenech ale boli co nie?