1

A gdzie nasza tajna broń?

5

Casemiro ma kwity na sędziego. Nie ma bata...

1

Ramos musiał piłke uderzyć głową w 94min, po prostu musiał :D

1

Ramos jak zwykle musiał strzelić w końcówce :V

2

Jak to powiedział Siara:
"TAKI PLAN TO JA MAM ZAWSZE!"

1

Można wyłączyć.

4

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/el-clasico-bez-neymara-ale-tez-ronaldo/qwbjyg

"W pomeczowym raporcie o tym incydencie nie wspomniano, a Ronaldo w trakcie spotkania nie otrzymał żadnej kary, niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby w końcu za swoje czyny zapłacił. Dziennik "Sport" - również sympatyzujący z Barceloną - zwrócił uwagę na to, że podobnie było z Leo Messim, który za obrażanie sędziego w meczu reprezentacji Argentyny i Chile otrzymał od FIFA cztery mecze kary dopiero po kilku dniach od wydarzenia. Teraz wszystko zależy od tego, czy komisja ligi hiszpańskiej zdecyduje się podjąć w ogóle temat upomnienia portugalskiego gwiazdora."

Stawiam 20zł, że rozjedzie się po kościach. Nie pierwszy już raz..

1

Gomes unika gry i jest słaby. Szok i niedowierzanie :D

3

Ale Messi tam pokręcił, koleś nie wiedział już o co chodzi :D

0

Zapomniałeś o jeszcze jednym, Gomes.

0

Nie znałeś tego wcześniej? :D

23

Pique po werdykcie:

26

Meksykański wąs cz.2

6

Transfer Griezmanna lub Dybali miałby sens dla nas i dla nich samych jedynie wtedy, kiedy byśmy grali 3-4-3 z Messi na 10'tce, a w ataku z Neymarem - Suarezem - XYZ (wstawić jednego z dwóch).

Tacy gracze jak Griezmann, Dybala, Suarez, Neymar, Messi nie mogą siedzieć na ławie i czekać na swoją okazje bo będzie jak z Paco. Trzeba ich wszystkich pomieścić w składzie i rotować kimś jeżeli będzie jakieś przemęczenie. Rafinha świetnie odnajduje się i w pomocy oraz na skrzydle, można zmieniać formacje na 4-3-3 gdyby nie było zmiennika. Jest wiele pomysłów, ale sadzanie kogoś na ławie jest nie do przyjęcia dla każdego z nich :)

105

Gomes.

0

Wchodzi Gomes. Wzmacniamy atak :V

2

Rozgrzewa się TAJNA BROŃ...

1

Zdecydowanie Veratti i jeżeli udałoby się na zasadzie wolnego transferu to Isco :)

1

Perez nie posmarował.

0

Dziękuje wszystkim bardzo za merytoryczne odpowiedzi :D
Uzyskałem odpowiedź na swoje pytanie.

1

Jak myślicie, na kogo trafi w losowaniu Real i dlaczego to będzie Leicester?

1

Jak coś to będzie na Ciebie. Wiemy gdzie mieszkasz :D

31

Oficjalny komunikat: ZAKAZ WŁĄCZANIA STREAMÓW !!!

1

Chyba chciał powiedzieć "... przeciwko Realowi Betis" bo z pewnością nie przeciwko Realowi Madryt :V

1

Jak śmiecie podważać zachowanie 4'krotnego zdobywcy ZP?!

xD

1

Nie takie remontady się robiło :D

2

Aha okej... Dzięki za cynk :V
P.S. Poważnie nie miałeś się do czego przyczepić? :)

2

W Polsce by noszono świętą cebule :D

1

Ostatni mecz pokazał cudownie, że NIGDY nie należy skreślać naszych piłkarzy i wszystko jest możliwe :)

0

Ajajaj Panie Domenech ale boli co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?