161

Dodałbym więcej jego świetnych wypowiedzi, nawet ta niedawna jest genialna :D
---
Dziennikarz: Trafiliście na mocnego przeciwnika w Copa del Rey. Czy nie życzyłeś sobie kogoś słabszego?

PIQUE: Tak naprawdę to wszystkie słabe zespoły zostały już wyeliminowane.

1

Klops Gomes back in town!

0

O proszę, fajnie poznać naszych zawodników z tej strony :)

0

Nie byłem zwolennikiem Gomesa i nie jestem zwolennikiem jego obecnej gry. Nie twierdze, że jest słaby no jesteś. Adaptacja jest bardzo ważna kwestią dla każdego gracza i nikt nie gra od razu zaje****ie. Problem polega na tym że Gomes jest jak "wóz z węglem", nie ma zwrotnosci, nie jest szybki, itd. Pewne rzeczy da się wyrobić i poprawić, ale nagle nie będzie biegał o wiele szybciej i startował do piłki i wiele prędzej. Ma on dobry profil a DM'a, bo jako ofensywny pomocnik jest zbyt "toporny" chociaż umiejętności ma na pewno duże. Ciągle czekam żeby je zobaczyć i licze że będzie lepiej niż dotychczas.

62

Gomes no weź przyjmij, wejdź w to pole karne, pokiwaj...

0

High kick.

0

Alba idealnie wbiegał, ale Gomes "przypadkiem" nie nadążył z zagraniem..

2

Może po to aby utrzymać ciepło w mięśniach czworogłowych i dwugłowych, gdyż są często narażone na kontuzje. Ale tylko hipotetyzuje :)

5

Kurs na rzut karny spada proporcjonalnie do upływających sekund. Obecnie 1.20

1

Real.

0

I teraz sędzia doliczy 5min a skończy w 99 + karny po nurze w 98min.

0

Hahahahahahahahahah ADIOS! :D Cały misterny plan...

5

Jest odpowiedni... DNU.

6

1 sezon - genialny
2 sezon - również genialny (aż mi się bardziej podobał niż S01)
3 sezon - ciekawy, ale już poziom niżej - chociaż super klimat Sony
4 sezon - tak przekombinowany i ssający, że oglądałem ze łzami w oczach i bólem w tyłku.

0

Meksykański Wąs sieje postrach!

4

Pytanie dnia:
CZY KTOŚ JEST ZASKOCZONY SPALONYM KTÓREGO NIE BYŁO?
Nie? Tak myślałem.

0

Ale zmieścił!

0

i Ardzie :)

0

Ja pierdziele... Ładnie :(

0

Messi Copperfield

2

Powtórka kontuzji Busiego. Przecież to jest CZERWONA jak nic :/ Ja pier...e.

0

Widziałbym to tak, ciekawe jaki plan ma Lucho. Oby Gomes nie wyszedł jako ŚP, bo będzie kiepsko..

Ter Stegen
Vidal - Pique - Umtiti - Alba
Roberto - Gomes - Rafinha
Messi - Suarez - Neymar

0

No Ney bez jaj xD

0

Roberto walczak jak zwykle :)

1

Messi daj mu luja ogłuszacza :D

0

Karny.

1

https://thepiratebay.org/search/the%20grand%20tour/0/99/0

Proszę. Ściagasz "uTorrent", pobierasz z tej stronki wybrany odcinek, dołączasz napisy za pomocą np. NapiProject i ogień :)
Najprostsze rozwiązanie, ja jutro oglądam 10 odcinek, bo dzisiaj już padam (napisy do 10 odc. już są jak coś).

1

[Super Express] Barcelona ma zamiar sprzedać Suareza i kupić Kucharczyka, aby mieć pieniądze na kontrakt dla Masipa.

Wy poważnie wierzycie w takie pierdoły i pomówienia? O.O Dziwi mnie, że wgl ktoś podejmuje poważne rozmowy na ten temat. Ok, jest news (z tyłka wyciągnięty), ok możemy się pośmiać i TYLE. Wiarygodności w tym tyle co w powyższej ofercie Super Expressu...

28



:D

1

I cały misterny plan w pizdu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?