Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
161
Dodałbym więcej jego świetnych wypowiedzi, nawet ta niedawna jest genialna :D
---
Dziennikarz: Trafiliście na mocnego przeciwnika w Copa del Rey. Czy nie życzyłeś sobie kogoś słabszego?
PIQUE: Tak naprawdę to wszystkie słabe zespoły zostały już wyeliminowane.
1
Klops Gomes back in town!
0
O proszę, fajnie poznać naszych zawodników z tej strony :)
0
Nie byłem zwolennikiem Gomesa i nie jestem zwolennikiem jego obecnej gry. Nie twierdze, że jest słaby no jesteś. Adaptacja jest bardzo ważna kwestią dla każdego gracza i nikt nie gra od razu zaje****ie. Problem polega na tym że Gomes jest jak "wóz z węglem", nie ma zwrotnosci, nie jest szybki, itd. Pewne rzeczy da się wyrobić i poprawić, ale nagle nie będzie biegał o wiele szybciej i startował do piłki i wiele prędzej. Ma on dobry profil a DM'a, bo jako ofensywny pomocnik jest zbyt "toporny" chociaż umiejętności ma na pewno duże. Ciągle czekam żeby je zobaczyć i licze że będzie lepiej niż dotychczas.
62
Gomes no weź przyjmij, wejdź w to pole karne, pokiwaj...
0
High kick.
0
Alba idealnie wbiegał, ale Gomes "przypadkiem" nie nadążył z zagraniem..
2
Może po to aby utrzymać ciepło w mięśniach czworogłowych i dwugłowych, gdyż są często narażone na kontuzje. Ale tylko hipotetyzuje :)
5
Kurs na rzut karny spada proporcjonalnie do upływających sekund. Obecnie 1.20
1
Real.
0
I teraz sędzia doliczy 5min a skończy w 99 + karny po nurze w 98min.
0
Hahahahahahahahahah ADIOS! :D Cały misterny plan...
5
Jest odpowiedni... DNU.
6
1 sezon - genialny
2 sezon - również genialny (aż mi się bardziej podobał niż S01)
3 sezon - ciekawy, ale już poziom niżej - chociaż super klimat Sony
4 sezon - tak przekombinowany i ssający, że oglądałem ze łzami w oczach i bólem w tyłku.
0
Meksykański Wąs sieje postrach!
4
Pytanie dnia:
CZY KTOŚ JEST ZASKOCZONY SPALONYM KTÓREGO NIE BYŁO?
Nie? Tak myślałem.
0
Ale zmieścił!
0
i Ardzie :)
0
Ja pierdziele... Ładnie :(
0
Messi Copperfield
2
Powtórka kontuzji Busiego. Przecież to jest CZERWONA jak nic :/ Ja pier...e.
0
Widziałbym to tak, ciekawe jaki plan ma Lucho. Oby Gomes nie wyszedł jako ŚP, bo będzie kiepsko..
Ter Stegen
Vidal - Pique - Umtiti - Alba
Roberto - Gomes - Rafinha
Messi - Suarez - Neymar
0
No Ney bez jaj xD
0
Roberto walczak jak zwykle :)
1
Messi daj mu luja ogłuszacza :D
0
Karny.
1
https://thepiratebay.org/search/the%20grand%20tour/0/99/0
Proszę. Ściagasz "uTorrent", pobierasz z tej stronki wybrany odcinek, dołączasz napisy za pomocą np. NapiProject i ogień :)
Najprostsze rozwiązanie, ja jutro oglądam 10 odcinek, bo dzisiaj już padam (napisy do 10 odc. już są jak coś).
1
[Super Express] Barcelona ma zamiar sprzedać Suareza i kupić Kucharczyka, aby mieć pieniądze na kontrakt dla Masipa.
Wy poważnie wierzycie w takie pierdoły i pomówienia? O.O Dziwi mnie, że wgl ktoś podejmuje poważne rozmowy na ten temat. Ok, jest news (z tyłka wyciągnięty), ok możemy się pośmiać i TYLE. Wiarygodności w tym tyle co w powyższej ofercie Super Expressu...
28
:D
1
I cały misterny plan w pizdu...