0

W 3:47 masz odpowiedź :-)

0

Eto ukarali, Realu nie. SZOK :D

42

Chłopak się nie certoli :-)
http://gifgifmagazine.com/wp-content/uploads/2017/05/ronaldo-dohvati-loptu.gif

P.S. Jak było to trudno.

1

Chciałbym zapytać czy wiadomo już coś nowego o systemie VAR na najbliższy sezon La Liga (2017/2018). Jakiś czas temu padały pogłoski iż ma być jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie wprowadzony. Taką informację również można znaleźć na:

http://www.ligabbva.pl/aktualnosci/12510/cope_-powtorki-w-laliga-od-przyszlego-sezonu.html

Czy coś się zmieniło od tamtego czasu? Jest już jakieś potwierdzenie lub oficjalna decyzja? Ktoś wie? :-)

0

I to jest dobre pytanie...
Gomes musiał mieć kwity na Lucho, inna opcja jest niemożliwa :D

1

Do usunięcia

0

NAJGORSZY TRANSFER
Andre Gomes (FC Barcelona) - 32% głosów

Jestem w szoku... że nie więcej %.

2

Życzę samych sukcesów nowemu trenerowi i jednocześnie czekam na komentarze po pierwszych 15min pierwszego meczu:

"Dalej brak pomysłu na gre, mogliśmy wybrać kogoś innego..."

Oby Ci ludzie dali mu jednak troche więcej czasu zanim go ocenią :D

25

OFICJALNIE: Gerard Pique zawieszony na 2 mecze za nie przejęcie się przyśpiewkami Realu Madryt.

0

Sunday Express. Dziękuję za uwagę.

5

A gdzie Gomes?

0

Gomesa :V
#dowcipdnia

1

Publiczna chłosta. Szykuj się, jedziemy z chłopakami :D

0

Dalej to podtrzymuje. Ma SŁABY sezon w porównaniu do sezonów z przed 2, 3, 4 lat. Rok temu gdyby nie LM i ME to nie powinien się obiektywnie znaleźć w Top 10. W tym sezonie to może w Top 10 bym go dał, bo instynkt strzelecki ma i piłka go szuka (a raczej koledzy z zespołu), ale to już nie ten sam piłkarz. Nie twierdze, że on jest słaby bo jest świetnym zawodnikiem, ale nie prezentuje już tego bardzo wysokiego poziomu co kiedyś. Gdyby nie te 8 bramek w ćwierć i półfinale, to? To co wtedy? Wtedy byłby nie brany nawet pod uwagę, a tak nagle "krUl" wrócił, ZP już czeka. Tragedia.

Każdy może mieć swoje zdanie.

0

Ja mam nadzieje, że w następnym roku Ronaldo nie będzie już brany pod uwagę, bo poprzedni sezon i obecny jest w jego wykonaniu powiedzmy sobie szczerze SŁABY i jedyne co go wywindowało, to fartem zdobyte ME i LM, a w tym roku 2-3 dobre mecze. Przecież to jest dramat.

Uważam, że Messi jest w stanie jeszcze wygrać nawet 3 ZP jeżeli utrzyma obecny poziom.

16

Co tu się odformacjowało u MD?! :)

61

Z tego co pamiętam, to PUMA miała świetne koncepcje naszych strojów na ostatnie 3 sezony. Chyba 90% tutejszych użytkowników popierało ich projekty :) Nie mam do nich linków, ale jedyne co znalazłem na szybko to ten przykładowy fajny wzór - reszta była jeszcze lepsza!

http://4.bp.blogspot.com/-Ahjuh_Fhafo/VGbMMHTD3MI/AAAAAAAAIsc/4agbrJQ2L80/s1600/barcelona.png

0

Tak, jako zwycięzce także obstawiam Kreta, ale jeżeli chodzi o Agenta to już typujemy inaczej ;)

2

No i klasycznie jak to u nas bywa: MOŻNA WYŁĄCZYĆ.

19

OFICJALNIE: Zakaz włączania streamów!!!

Złamanie zakazu grozi golem dla Realu.

0

Nie oglądałem jeszcze, ale od około 3 odcinka obstawiam ciągle Darie i doszła do finału, także teraz również trzymam kciuki za swój wybór :)

0

Ter Stegen na PO i ogień!

0

Bartomeu posmarował! :D

2

Nie chce mi się dyskutować, bo nikogo nie mam zamiaru przekonywać na siłe, stwierdzam jedynie pewne fakty, ale odpisze jeden raz każdemu :)

barcaclue97 - Gratuluje braku samodzielnego myślenia i zarzucania od razu komuś bycia agentem.. Gdyby był agentem, to nie latał by ponad 200 razy do sądu w ciągu ostatnich 2 lat i szedł teraz siedzieć. Służby swoich nie zamykają. + dodam, że jak Sumliński mówił, że był agentem WSI w któryś am latach, to Stonoga miał wtedy 6 lat.. Takie pierdoły się gada, a ludzie łykają bo TVP go specjalnie puszcza aby szerzył takie bzdury.

Barwindg - Zbyszek zmienia czasami zdanie, to fakt, było tak np. z Wałęsą, ale nie chciałem się skupiać na tym czy jest twardy w swoich przekonaniach tylko, że pomaga bezinteresownie ludziom i pokazuje rządowy syf :) Co do samych akt, to fakt, normalnia osoba nie ma do nich dostępu, dlatego jak sam jakiś miesiąc/dwa temu przyznał na Polsacie w programie "Skandaliści", że akta wręczył mu przed wyborami Kurski (o czym nawet Radosław Sikorski pisał), aby pogrążyć PO + do Stonogi przed wyborami przyjechał również Duda z Kwiatkowskim, który jest chyba jego rzecznikiem i dogadali się że jeżeli ten poprze Dude w wyborach to ten da mu ułaskawienie na chyba 12 spraw, które się toczyły przeciwko Zbychowi za ZNIEWAŻANIE np. sędziów (inne sprawy przeciwko niemu się nie toczą) + jeszcze dodam, że Duda się wyparł takiego spotkania a Zbychu ma nagranie z kamer z domu potwierdzające ich wizyte i jak mówi czeka na moment, żeby to pokazać bo teraz to był by szum przez 2-3 dni i tyle. Także sam dostępu do akt nie miał, ale dostał je w celu upublicznienia :)

ProMILs - sprawa nie ma jakiegoś statusu niejawnego bo Zbyszek jest normalną osobą publiczną, więc można się dowiedzieć o co poszło pewnie i polecam sprawdzić zamiast z góry zakładać, że poszło o coś innego :)

adisont92 - eh szkoda gadać. W powyższych komentarzach znajdziesz odpowiedź :) Zbychu manipuluje wszystkimi, a PO i PiS chcą dobrze dla Polski xD
P.S. Proszę o konkretne argumenty przemawiające za tym, że jest inaczej jak mówie.

jacobFCB - prawda jest taka, że idzie prawdopodobnie siedzieć za coś czego nie zrobił (tylko jego pracownik, ale on jako prezes firmy ponosi konsekwencje), a w całej sprawie był uniewinniony przez ponad 5 lat i w 4 procesach, a nagle jak ujawnił akta, to w ciągu 3 dni otworzono sprawę i go skazano - bez żadnej nowej sprawy, na której mógłby walczyć. Jest niewygodny dla rządzących to zrobią wszystko, żeby go zamknąć.

11

Tak szczerze, to ten człowiek pomógł większej ilości osób niż my wszyscy razem wzięci, a dokładnie od czasu ujawnienia akt afery podsłuchowej w 2015 roku pomoc z jego profilu na FB otrzymało ponad 230 osób ze zbiórek pieniędzy ludzi oraz jego własnych środków (których jak sam mówi było około 60%). Do tego nagminnie pokazuje publicznie patologie jaką mamy w rządzie i jak tam "ręka ręke myje" i wszyscy są bezkarni, a niektórzy ludzie oceniają go w negatywny sposób, bo zachował się "strasznie nieludzko" i rzucił przed kamerą trochę ch#ji i ku#ew... Teraz jak go zamkną na rok za to że JEGO PRACOWNIK miał romans z jedną babką i poprosiła go o sprzedaż jej auta jakąś kwotę, a sprzedał za mniejszą bo nie było innych kupców i ZBYSZEK za to beknie. Jaja jak cholera... To ciekawe czy ktoś będzie również na tyle odważny żeby walczyć z tym rządowym bagnem kiedy teraz będzie niedostępny. Nie widze chętnych. Dla takich ludzi należy się szacunek i wsparcie, bo nikt inny nie chce zmienić Polski na lepsze.

0

Powiem Wam tak... JEB#Ć.
Ide spać, bo szkoda nerwów. Brawo dla Realu, wstyd dla Atletico..

7

Busquets co mu podał... To musiało wpaść :D

1

Taaaaaak! Szefuncio przyj*bał koncertowo! BRAWO! :D

5

Jak myślicie:
1) Czy Romos dostanie zawieszenie za klaskanie do sędziego?
2) Dlaczego sądzicie, że nie dostanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?