Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ich połamał.. O.o
5
Zauważyłem że u Sampera głowa chodzi jak kiedyś u Xavi'ego (non stop obserwując boisko) + już ze 3 "no look passy" dał.
Ciekawie się zapowiada :-)
4
Uff.. całe szczęście. Dzięki :-)
1
KTOŚ WIE CO SIĘ STAŁO PEDRO?!
Po przetłumaczeniu wiadomo, że na szczęście wszystko jest ok i obyło się na strachu.
Ma ktoś jakieś info odnośnie sytuacji?
1
O 00:05 :-)
13
Bartomeu potwierdza, że Neymar zostanie w Barcelonie. [Sport]
16
Neymar haha :D
https://pbs.twimg.com/media/DFWJR1xXkAQ7mGW.jpg:large
1
Dzisiejszy dzień będzie dużym zwrotem w sprawie Neymara.
Zapewne będzie on dzisiaj grał w meczu, a po nim ZAPEWNE zostanie wzięty do wywiadu i jeżeli tak się stanie, to daje sobie uciąć, że zostanie zapytany o całą sytuację, także możemy się w końcu spodziewać jakiejś jego wypowiedzi w tej kwestii :-)
16
Tak, chciałem zabłysnąć. Przepraszam.
0
Albo dostanie zakaz na kompa :D
JEŚLI to prawda to... sam nie wiem to co. To będzie mega żałosne. To Ney powinien mieć najwięcej do powiedzenia.
2
Internet Explorer? :D
7
"Według @Catradioesports Neymar chce zostac w Barcelonie, ale jego ojciec podpisał już wstępną umowę z PSG."
Masakra O.o
1
Neymar miał przekazać piłkarzom Barcelony, że chce odejść i dołączyć do PSG. [Le Parisien]
0
Weź nie strasz..
2
W ostatniej kolejce sezonu Real Sociedad przyjedzie do nas na Camp Nou po tradycyjne 0 punktów.
#klasyk
12
Barca jest gotowa zaoferować €80M za Coutinho, jeśli Neymar odejdzie do PSG. [The Times]
0
Jak wpłacą, to na klauzule Paulinho się w moment znajdzie 40mln € ^.^
1
No a Paulinho?! :D
1
Zmiana agenta przez Verrattiego zmniejsza jego szansę na transfer do Barcelony. Natomiast zwiększyła się możliwość kupna Dybali. [MD]
Barcelona wstrzymuje obecnie wszystkie ruchy transferowe. Klub czeka do końca, aż rozwiąże się sytuacja z Neymarem. [Sport]
3
Barcelona rusza po Dybale. [MD]
3
Pier#&le idę spać, bo dostane zaraz zawału przez to PSG... Eh.
0
Na stronie "blaugrana.pl" jest artykuł.
12
Przedstawiciele Barcelony, którzy polecieli do USA, uważają transfer Neymara do PSG za bardzo realną opcje. [RAC1]
Transfer wart 222 mln euro jest w tym momencie (też z punktu widzenia ekonomicznego) możliwy, a rozmowy są bardzo zaawansowane. [RAC1]
Transfer Neymara do PSG jest bardzo prawdopodobny. Barça spróbuje przekonać piłkarza do pozostania w klubie. [RAC1]
Josep Maria Bartomeu dla @AP: „Neymar jest nie na sprzedaż, transfer za klauzulę jest nierealny ze względu na FFP”
@J_Krecidło
2
Barcelona wyraża zainteresowanie Geoffreyem Kondogbią z Interu. Zawodnikowi przygląda się również PSG. [La Gazzetta]
17
Agent Marco Verratti'ego może się spotkać z władzami FC Barcelony podczas ich pobytu w USA. Prawdopodobne miejsce spotkania ma mieć miejsce na Florydzie. [MD]
0
Myślę, że jeżeli RAC1 podaje taką informację, to musi ona mieć jakieś powiązanie z obecnym zamieszaniem, bo przecież RAC1 nie wypisywałoby takich pierdół i zbędnych informacji jeżeli byłby to lot całkiem niepowiązany z Neymarem tylko zwykłym wyjazdem do Paryża aby pozwiedzać.
Tak samo jak Neymar był teraz 1 dzień na Ibizie, to RAC1 nie podało że "Neymar udał się z ojcem na Ibizę, aby negocjować 5-letni kontrakt z tamtejszym klubem UD Ibiza. Ogłoszenie w ciągu 2 tygodni!" ;-)
3
RAC1: "Ojciec Neymara nie poleciał rano do Paryża"
@Kowal_30
Nie wiem czy ktoś wprowadza szum informacyjny czy po prostu jednak nie poleciał. Zaraz RAC1 napisze, że "Ojciec Neymara leci do Paryża o 14:00", potem znów że nie poleci, a później że jednak lot odbędzie się wieczorem. Ch#j już wi o co chodzi..
6
Xavi: "Barca jest w stanie uśpienia.Musimy wspierać canterę i model gry.Młodzi piłkarze muszą przystosować się do stylu gry Barcy". [Sport]
7
Ojciec Neymara leci dziś do Paryża. [RAC1]
+ Neymar nie odpowiadał na pytania po przybyciu do Barcelony:
https://x.com/Kowal__30/status/887559310926110720
Ja już zaczynają cytować samo RAC1, to zaczyna się robić ładnie...
P.S. Tak, wcześniej to dodałem, ale była "szansa", że SPORT to wymyślił.
Niestety nie. Oby to była tylko szopka o podwyżkę.
1
RAC1: "Ojciec Neymara poleci jutro do Paryża." [@sport]
Nie wiem czy Sport czy to RAC1 w końcu, ale jeżeli to prawda to oby był to wyjazd niezwiązany z PSG.