Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam taką nadzieje (szczególnie opcja "+ Gomes").
8
Liverpool poinformował Barcelonę, że jeśli chcą pozyskać Coutinho muszą wyłożyć 150M. Barça jest w stanie zaoferować 80M. [Sport]
Już blisko porozumienia :V
2
We czwórke dogadują transfer Couthino? :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zgodzę się ze wszystkim... poza fragmentem z Gomesem ^^
Wg. mnie dostał baaaaaaaaardzo dużo szans na wykazanie się. Nie twierdze, że ma grać jak Iniesta czy Xavi, ale powinien grać co najmniej dobrze i solidnie, a takich meczy miał moim zdaniem nie więcej jak 5 na prawie 50 jakie zagrał. Reszta wiemy jak wyglądała :-)
Osobiście zostawiłbym Rafinhe i dał jemu szanse w tym sezonie oraz Denisowi, a sprzedał Arde oraz Gomesa, no ale zobaczymy jak będzie. Gomes może nie jest kiepskim zawodnikiem, ale nie widać u niego tego błysku jak u reszty piłkarzy, jego "styl" nie klei się do stylu Barcy. Sam nie wiem, ale jeżeli się myle, to będe miło zaskoczony :-)
11
Barca zamierza sprowadzić Coutinho, niezależnie od tego, jaką decyzję podejmie Neymar. [Sport]
+ Alena się zabawił:
6
Zobaczcie na zachowanie Suareza w 2:50 jak ładnie zrobił miejsce Neymarowi i przytrzymał zawodnika ManU :-)
14
Miguel Angel Villar podał się do dymisji jako wiceprezydent UEFA. Aktualnie przebywa w więzieniu z oskarżeniem o korupcję.
No i pięknie :)
13
Neymar osiągnął pełne porozumienie z PSG. Piłkarz podpisze 5-letni kontrakt, zarabiając 30M rocznie. Pozostały negocjacje z Barçą. [L'eqp]
Arsenal chce zakontraktować Arde Turana. Angielski klub zaoferował piłkarzowi zarobki w wysokości 70 tysięcy funtów tygodniowo. [Mirror]
Liverpool odrzucił ofertę Barcelony za Coutinho (70M+10M zmiennych). Barça planuje teraz zaoferować za piłkarza 90M. [MD]
No nieźle.
17
Guangzhou może być zmuszone do sprzedaży Paulinho z powodu kłopotów finansowych. [MD]
Ludzie, trzeba się zrzucić aby pomóc im finansowo, wtedy go nie sprzedadzą!
Sprawę można załatwić za pomocą SMS'ów, będzie szybciej!
Wyślij SMS o treści POMAGAM GUANGZHOU NIE SPRZEDAĆ PAULINHO na nr 7531 (8,61 zł z VAT).
A tak poważnie, to nie spodziewałem się po tak dużej drużynie z Chin problemów finansowych. Może kolejna plotka? :-)
25
Valverde chce, aby kadra Barcy była zamknięta przed meczem o Puchar Gampera z Chapecoense (7 sierpień). [Sport]
3
Oczywiście! Wysokość klauzuli Sergi Roberto to jest jakiś nieśmieszny żart. Piłkarz z takim potencjałem powinien mieć klauzulę w okolicach 80mln (minimum!). Plus jest taki, że Roberto nie jest raczej zainteresowany przenosinami do innego klubu, także tylko to nas ratuje.
3
Chelsea wyraża zainteresowanie Sergi Roberto. Angielski klub jest ponoć w stanie zapłacić za piłkarza klauzulę, czyli 40mln €. [@gerardromero]
Na szczęście nie ma co się martwić o odejście Sergiego :-)
6
Grzegorz Krychowiak jest jednym z trzech kandydatów do wzmocnienia Valencii, poza nim są Fernando i Geoffrey Kondogbia. [Cadena SER]
Fajnie by zobaczyć Grześka ponownie na hiszpańskich boiskach :-)
2
Na korbke chyba jeszcze :D
3
Barca wiedziała już 3 tygodnie temu o rozmowach Neymara z PSG. Klub nie zrobił zbyt wiele, bo nikt w Barcelonie nie wierzył że klub z Paryża będzie chciał wpłacić klauzulę. [Sport]
Dobrze, że nie musieliśmy się o tym przekonać na własne oczy :-) Chociaż jeszcze do końca okienka sporo czasu, kto wie..
13
Barcelona oferuje za Coutinho €70M + €10M zmiennych. [Globosporte]
1
Myślałem, że jednak zapomną.. :-)
1
Barcelona have contacted Dybala. [beIN Sports]
[@tancredipalmeri]
1
Trzymamy kciuki! Emocje jak kiedyś za Małysza :-)
3
* Rakuten CEO, Neymar, Prezydent Barcelony :-)
32
OFICJALNIE: Robert Kubica pojedzie najnowszym bolidem Renault na testach na Węgrzech!
@elevenf1
OFICJALNIE: Robert Kubica weźmie udział w testach po GP Węgier. Poprowadzi tegoroczne Renault R.S.17 w środę, 2.08.
@Mikołaj Sokół
Bardzo pozytywne wiadomości :-)
0
No i co w związku z tym? Fajnie, że ŁKS zapoczątkował ruch kibicowski itp. wielki plus za to, ale co ma to wspólnego z poziomem sportowym? Poziomem sportowy ŁKU'u "jest jaki jest", nie sądze żeby to był plus przy wyborze piłkarza do Barcelony. Nie kojarzę, aby brano aspekt oprawy stadionowej klubu przy wyborze zawodnika. Może coś się zmieniło.
1
Odnośnie kolejnych rewelacji w sprawie PAULINHO...
Ten transfer ma sens jedynie JEŚLI ściągniemy innego klasowego pomocnika (Verratti/Eriksen/Couthino - wiem, że różne profile pomocników, ale jeżeli przyjdzie np. Couthino, to role "box to box" może zajmować Rakitic/Sergi Roberto (w którym pokładam największe nadzieje).
Paulinho miałby być drugim Seydou Keitą, chociaż wolałbym dawać szanse młodszemu pokoleniu niż trzymać takiego "dziada". Jego zaletą nad młodszymi jest doświadczenie oraz fakt, że interesowała się nim taka potęga jak ŁKS.
Czy to jest wystarczający powód, aby zajmował on miejsce dla zawodnika z poza UE, płacić za niego 30-40mln € oraz aby ograniczał/zabierał minuty chłopakom z La Masi?
http://i1.memy.pl/obrazki/a70e966164_no_kurwa.jpg
4
Barcelona nie chce czekać aż do stycznia i zamierza ponownie ruszyć po Paulinho, który miałby odgrywać rolę w Barçy, jak Seydou Keita. [MD]
A tu reakcja Nassera Al-Khalaifiego na zdjęcie Pique:
16
Pique powinien pobierać w Barcelonie kilka pensji na raz:
* piłkarz,
* dyrektor ds. sportowych,
* prezydent klubu,
* dyrektor ds. marketingu,
* osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie sponsorów,
* sekretarz i rzecznik klubu,
* dyrektor ds. social mediów,
* dyrektor ds. komunikacji.
13
Pique przekonuje Neymara do pozostania, załatwia nowego sponsora (Rakuten). FACET JEST NIESAMOWITY :-)
Gerard leć do Paryża negocjować transfer Verrattiego albo do Liverpoolu po Couthino, kto jak nie ty, człowiek od rzeczy niemożliwych! ^.^
0
Stranger Things! :-)
0
Weź tam podpytaj Neymara po meczu co tam się dzieje z tym PSG, bo nie wiemy co myśleć :-)
0
Messi na PO, Samedo na PS. O!