Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Coś dzisiaj cicho ze strony gazet o Couthino i Dembele.
Oby to była cisza przed burzą, czyli nagle FISSSSIAAADOOO obu zawodników :-)
8
Coutinho nie chce już grać dla Liverpoolu. Piłkarz chce w ten sposób przyspieszyć swój transfer do Barcelony. [MD]
Oby :)
15
Agent Coutinho spotka się wkrótce z włodarzami Liverpoolu. Będzie nalegał na umożliwienie transferu piłkarzowi do Barçy. [@HelenaCondis]
3
Osobiście BARDZO chciałbym chciałbym zobaczyć takie ustawienie w kilku meczach i jestem niemal pewien, że byłby to strzał w 10'tke.
Można również Roberto z Paulinho rotować.
0
Z "kwestią godzin" zawsze będzie trochę sarkazm, to już przechodzi do historii tego okienka i tej strony :-D
7
Dlatego ino czekać na fichado.
19
Barcelona przyspieszyła rozmowy po ostatnim El Clásico w sprawie transferów Coutinho i Dembélé. [@Alfremartinezz]
Kwestia godzin, ino czekać na fichado..
0
Już Paulinho przyszedł, więc bombazo transferowe było.
Teraz oczekujemy na dodatkowe pionki: Couthino i Dembele :-)
0
Osobiście polecam mBank. Mam tam konto od 8 lat i nie kojarzę, abym kiedykolwiek musiał za coś płacić. Obsługa bardzo fajna w razie problemów, szybko rozwiązują problemy.
Co do płatności telefonem to nie wiem, gdyż nie korzystam. Póki co zbliżeniowo kartą jedynie.
2
Bardziej bym się skłaniał ku opcji, że Messi będzie w środku a Coutinho i Dembele na skrzydłach :)
26
Oficjalnie: Umowa przedłużona!!!
1
Jeszcze jak sobie przypomne dźwięk łączenia z internetem:
Piękne czasy :-D
0
i do pomocy Kaka :-)
2
Arsen Wenger chciał ich kupić
10
*** UWAGA***
Zachęcam również z innymi użytkownikami do uczestniczenia w akcji "BartomeuDimiteYa" (coś jak BartomeuOut). O całej sprawie zrobiło się wczoraj bardzo głośno, a to dopiero początek. Jeżeli ktoś ma Twittera/Facebooka to może zamieszczać twitty na swojej tablicy lub np. pod [Dario SPORT], który nagłaśniał sprawę hashtagi + można dorzucić poniższą fotkę.
Szanse, że nasze poruszenie będzie miało jakiś wpływ nie są za wielkie, ale pokażmy nasze niezadowolenie w mediach społecznościowych, bo przez to duże hiszpańskie i światowe gazety mogą to nagłośnić i takie info z pewnością trafi do Barto i spółki.
HASHTAG:
#BartomeuDimiteYa
ZDJĘCIE:
https://pbs.twimg.com/media/DHOXOMAUIAAeB8G.jpg:large
PRZYKŁADOWY LINK DO GAZETY:
0
Już kupili :D
0
I za to trzymamy kciuki!!! ;-)
1
Oj ja również się powstrzymuje, bo taka soczysta by poleciała, że bym bana do 2040r wychwycił pewnie.. Chociaż w obecnej sytuacji wulgaryzmy powinny być chwilowo dopuszczone ^.^
5
Komentarz usunięty
2
Jeżeli chodzi o liczby to tak, Digne jest cięższy, ale waga nie jest równa wadze.
Digne jest wysportowanym młodym chłopakiem, Arda troche się zapuścił co widać na zdjęciach. Jeżeli Digne jest cięższy, bo ma większą ilość masy mięśniowej, a jednocześnie mniejszą ilość tkanki tłuszczowej, to są z tego same pozytywy - większa siła, lepsza dynamika, zwrotność, przyśpieszenie, wyskok.
Arda za długo posiedział chyba na ławce i stwierdził, że forma mu się nie przyda :-P
1
Dobra, mamy Paulinho, czasu nie cofniemy.
Pozostaje nam wierzyć iż wprowadzi on jakieś pozytywne cechy do naszego zespołu i będziemy zadowoleni z jego gry.
Tak, też ciężko mi uwierzyć w to co pisze, ale kierwa musimy go wesprzeć, po prostu MUSIMY!
Nie pozostało nam nic innego jak liczyć na farta, że u nas odpali.
37
OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo zawieszony na pięć meczów! Straci rewanż z Barcą i mecze z Deportivo (w), Valencią (d), Levante (d), RSSS (w).
@J_Krecidlo
2
Gomes to Mesjasz
0
Kibice FC Barcelony PO ogłoszeniu oficjalki z Paulinho:
http://imgie.pl/uploads/asq3d4tfd7sDG.jpg
0
Nie denerwuj już ludzi... :D
5
Paulinho oficjalnie w Barcelonie.
#możnaumierać
16
Barcelona zrobi wszystko, aby kupić Coutinho i Dembélé. Jeszcze w tym tygodniu oba transfery mają zostać sfinalizowane. [Sport]
Kwestia godzin :V
0
Nie wiem czy starczy mi zdrowia, żeby jeszcze coś potem napisać :)
Zamurowała mnie ta wiadomość :-/ Jeszcze wczoraj mówiłem do znajomego jak bardzo się ciesze, że Roberto jest przemianowany na ŚP i w końcu mamy kogoś kreatywnego, a tu taki zonk...
JAK CZŁOWIEK MA NIE BYĆ WKUR#$%NY? JAK!?
To jest jakaś kpina.. :-(
18
Sergi Roberto chce opuścić Barçę. Pomiędzy graczem a zarządem klubu panują złe relacje. [@bcnFD]
K#rwa no nie wierzę... NIE WIERZE!!! Jak Sergi odejdzie, to sie pochlastam!
0
Miedź Legnica szuka wzmocnień, więc akurat :-)