35

Coutinho nie chce grać w LM po tym jak Liverpool odrzucił oferty Barçy za niego. [Sky Sports]

2

Bartomeu w wywiadzie dla MD mówi, że Messi podpisał już nowy kontrakt. Natomiast klub też ma wstępne porozumienie ws. umowy Iniesty. [MD]

11

Coutinho nie chce grać z Liverpoolem w Lidze Mistrzów 2017/18, ponieważ w styczniu chce przejść do Barçy. [Sport]

Piłkarz jednak został zgłoszony przez Liverpool na listę piłkarzy zarejestrowanych do rozgrywek Ligi Mistrzów. [Sport]

Nie wiem czy już było, ja wcześniej nie widziałem i może cześć osób też nie, także wrzucam. Jakieś tam pocieszenie by było chociaż w tą zimę, ale i tak bez Coutinho w LM wtedy...

0

Hajto mistrz

0

Sędzia z Hiszpanii?

5

Wydaje mi się, że nigdy nie zapomnimy o jakości i wszechstronności jaką dawał Alves na PO - to tak jak z Messim, ciężko go zastąpić :) Oczywiście Semedo może go doścignąć poziomem i tego mu życzę!

3

Jestem bardzo ciekaw czy kiedyś ktoś uderzony przez niego nie wytrzyma z tym jego zachowaniem podczas meczu i mu wypłaci szybkiego, etc. Facet czuje się bezkarny, bo mu na to pozwalają. Zero sprawiedliwości...

28

Juventus jest zainteresowany zakontraktowaniem Andresa Iniesty w lecie 2018 roku. Gracz nie odnowił jeszcze swojego kontraktu z Barcelona. [Tuttosporto]

Reprezentat Couthino: "Nie wiedzieliśmy jak go o tym poinformować. Nadal nie wiemy dlaczego Liverpool nie chciał go sprzedać, mimo iz Phelippe dał jasno do zrozumienia że chciałby zmienić klub i poszukać nowych wyzwań. [Sport]

9

Rafinha najprawdopodobniej odejdzie z Barçy w styczniu. Piłkarzem interesują się Liverpool, Arsenal, Tottenham, Inter i Milan. [MD]

Barcelona chce w tym tygodniu sfinalizować transfer Ardy Turana do Galatasaray. Okno transferowe w Turcji kończy się 9 września. [MD]

Arda Turan: Galatasaray? Moja przyszłość piłkarska jest w Barcelonie. Będę kontynuował tam grę. [CNN Turk Spor]

Dembele: "Real? Nie słyszałem nic o ofertach Madrytu. Wybrałem ten klub już bardzo dawno. Jestem fanem Barcy odkąd skończyłem 8 lat."

Denis Suarez był słynny odejść do Włoch, ale ostatecznie Messi przekonał go do pozostania w Barcelonie. [Sport]

Romario: "Sandro Rosell jest takim samym złodziejem jakim jest Ricardo Teixeira."

35

Jak już będziesz to wywieź przy okazji Barto i spółke na taczkach :-D

2

Messi nie zamierza przedłużyć kontraktu z Barceloną. Oznacza to, że piłkarz w 2018 będzie mógł odejść za darmo. [Onda Cero]

I się zaczyna...

77

Wczoraj wrzucałem PODSUMOWANIE HITÓW z ostatniego okienka, wiele osób dodało tak jak prosiłem swoje propozycję oraz hitowe teksty, o których zapomniałem. Chyba mamy już wszystko, wiec wrzucam ostatecznie gotowca dla wszystkich zainteresowanych.
To okienko miało tak dużo zwrotów akcji, że dłuuuugo o nim nie zapomnimy. Osobiście chyba wydrukuje i zalaminuje sobie te hity :-D

OSTATECZNE PODSUMOWANIE HITÓW Z OKIENKA TRANSFEROWEGO:
- Kwestia godzin
- Fichado/Fisiado
- Se queda
- Guillem Balague zdementował
- Który to Tier?
- Neymar zostaje na 200%
- Zmienne
- Tylko w Hiszpanii jest klauzula
- Źródło
- 222€
- Misiaczek
- Porozumienie
- BartomeuDimiteYa
- Po meczu o Puchar Gampera
- Alternatywa
- Kolega który zrywał maliny
- Przeprowadzimy 1 lub 2 transfery klasowych zawodników
- Mamy jeszcze czas
- Oficjalnie
- Konferencja Verrattiego
- Zawodnik XXX zaobserwował zawodnika YYY na Instagramie
- Dymisja
- Drewno
- O 20:00 oficjalne ogłoszenie transferu Coutinho. [The Sun]
- Wór siana
- Priorytet
- Konferencja Fernandeza
- Wotum nieufności
- Z niewolnika nie ma pracownika
- Sport, MD, The Sun, RAC1, Gerard Romero
- Kontrakt Messiego podpisany
- Było
- Do końca tygodnia
- Zarząd wywiozą na taczkach
- Kurs rośnie/maleje
- Fake news
- Plan A, B, C, D, ..., Z
- Verratti, Couthino, Neymar, Dembele, Paulinho, Seri, Di Maria, Dybala, Draxler, Lemar, Mahrez, Oezil, Inigo Martinez, Parejo
- Szmatławce
- PSG/Liverpool/Monaco
- Nikogo nie kupimy
- Premia
- Mamy silny i konkurencyjny skład
- Dom starców
- Wiarygodne
- Prezentacja w piątek
- Przepłacimy
- Wynegocjowanie klauzuli
- Półśrodki
- Konferencja Couthino
- Transfer dopięty
- Ostatnia prosta
- Nie udało się
- Twitter
- 2 miesiące negocjacji
- Luis Salvano
- Najbliższe dni
- Najemnik
- Ojciec Neymara
- Szejk
- Szrot
- Przed/Po meczu z Chapecoense

Działo się! :-)

9

Nie jeden, nie dwa, a... ZERO transferów. [Sport]
Najnowsza okładka.

19

[THE END]

Dziękuje wszystkim pięknie za co by nie mówić NIESAMOWITE EMOCJE. Brawa dla wszystkich tych, którzy dotrzymali aktywnie do końca i liczyli na cud.

Kij w oko zarządowi. (wersja +18 wiadomo jak brzmi)

Zapalam znicz za te okienko [*]

DOBRANOCI! :-)

1

Jutro mogę podesłać, bo póki co sporo osób dodaje jeszcze wiele fajnych hitów, także jutro jak wstane i sie otrząsne po tym wszystkim, to uzupełnie podsumowanie i mogę wrzucić raz jeszcze.
Będzie dla potomnych :-D

110

HITY KOŃCZĄCEGO SIĘ (na szczęście..) I HISTORYCZNEGO OKIENKA TRANSFEROWEGO:
- Kwestia godzin
- Fichado/Fisiado
- Se queda
- Guillem Balague zdementował
- Ojciec Neymara
- Tylko w Hiszpanii jest klauzula
- Źródło
- Porozumienie
- BartomeuDimiteYa
- Po meczu o Puchar Gampera
- Alternatywa
- Przeprowadzimy 1 lub 2 transfery klasowych zawodników, mamy jeszcze czas
- Oficjalnie
- Konferencja Verrattiego
- Dymisja
- Wór siana
- Priorytet
- Wotum nieufności
- Sport, MD
- Do końca tygodnia
- Zarząd
- Plan A, B, C, D, ..., Z
- Verratti, Couthino, Neymar, Dembele, Paulinho, Seri, Di Maria, Dybala, Draxler, Lemar, Mahrez, Oezil, Parejo
- Szmatławce
- PSG/Liverpool-
Nikogo nie kupimy
- Wiarygodne
- Prezentacja w piątek
- Półśrodki
- Konferencja Fernandeza
- Transfer dopięty
- Ostatnia prosta
- Twitter
- Najbliższe dni
- Szejk
- Szrot
- Przed/Po meczu z Chapecoense


Ktoś coś jeszcze pamięta? Musze sobie to druknąć i powiesić oprawione na ścianie.

0

Kwestia niecałej godziny!

21

4

Tak sobie teraz czytam to wszystko i stwierdzam, że zakontraktowanie Dembele przez nasz zarząd trzeba uznać za ósmy cud świata i fart roku..

72

"Transfer Couthino zostanie ogłoszony po Pucharze Gampera."

To były czasy.. :V

0

Miedź Legnica wykazuje zainteresowanie Munirem :-)

1

Dymisja tej ekipy z warzywniaka też mnie zadowoli :-)

5

Deulofeu na LS.
Suarez na ŚN.
Dembele na PS.
i...
Messi na OŚP.

Messi transferem do pomocy, najlepszy ofensywny pomocnik na świecie! W dodatku za 0$.

Tak zaraz będzie..

0

Do północy.

1

Wracam do domu, zostały 4h jazdy bez trzymanki.
Robie popcorn i czekam. Albo nie! Otwieram dwunastopak, bo na trzeźwo za ch... cholere tego nie zaakceptuje.

0

5.5h do końca.

Dramat.

6

27

"Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, NO ALE SIĘ NIE UDAŁO"

Czekam.

0

Uważam, że to bardzo dobry zmiennik i gdyby zdrowie miał lepsze, to jest w stanie osiągnąć poziom brata. Ma świetną technikę, ciąg na bramke, drybling, przegląd pola. To oczywiście moja opinia.

11

Barto i spółka...

Negocjujecie sprzedaż Vidala i Rafinhi, czyli piłkarzy którzy może nie są zawodnikami pierwszej 11'stki, ale COŚ WNOSZĄ DO GRY! Natomiast nic nie robicie z zawodnikami typu: Arda, Gomes, Munir, których wpływ na grę jest zerowy lub jak w przypadku Gomesa ujemny..

Gdzie są te 2 transfery topowych graczy do pierwszego zespołu?!

A spróbujcie kupić to drewno Di Marie... No masakra jakaś.

NO CO TU SIĘ ODJANIETRACZA TO JA NIE MAM POJĘCIA :-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?