Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Coutinho nie chce grać w LM po tym jak Liverpool odrzucił oferty Barçy za niego. [Sky Sports]
2
Bartomeu w wywiadzie dla MD mówi, że Messi podpisał już nowy kontrakt. Natomiast klub też ma wstępne porozumienie ws. umowy Iniesty. [MD]
11
Coutinho nie chce grać z Liverpoolem w Lidze Mistrzów 2017/18, ponieważ w styczniu chce przejść do Barçy. [Sport]
Piłkarz jednak został zgłoszony przez Liverpool na listę piłkarzy zarejestrowanych do rozgrywek Ligi Mistrzów. [Sport]
Nie wiem czy już było, ja wcześniej nie widziałem i może cześć osób też nie, także wrzucam. Jakieś tam pocieszenie by było chociaż w tą zimę, ale i tak bez Coutinho w LM wtedy...
0
Hajto mistrz
0
Sędzia z Hiszpanii?
5
Wydaje mi się, że nigdy nie zapomnimy o jakości i wszechstronności jaką dawał Alves na PO - to tak jak z Messim, ciężko go zastąpić :) Oczywiście Semedo może go doścignąć poziomem i tego mu życzę!
3
Jestem bardzo ciekaw czy kiedyś ktoś uderzony przez niego nie wytrzyma z tym jego zachowaniem podczas meczu i mu wypłaci szybkiego, etc. Facet czuje się bezkarny, bo mu na to pozwalają. Zero sprawiedliwości...
28
Juventus jest zainteresowany zakontraktowaniem Andresa Iniesty w lecie 2018 roku. Gracz nie odnowił jeszcze swojego kontraktu z Barcelona. [Tuttosporto]
Reprezentat Couthino: "Nie wiedzieliśmy jak go o tym poinformować. Nadal nie wiemy dlaczego Liverpool nie chciał go sprzedać, mimo iz Phelippe dał jasno do zrozumienia że chciałby zmienić klub i poszukać nowych wyzwań. [Sport]
9
Rafinha najprawdopodobniej odejdzie z Barçy w styczniu. Piłkarzem interesują się Liverpool, Arsenal, Tottenham, Inter i Milan. [MD]
Barcelona chce w tym tygodniu sfinalizować transfer Ardy Turana do Galatasaray. Okno transferowe w Turcji kończy się 9 września. [MD]
Arda Turan: Galatasaray? Moja przyszłość piłkarska jest w Barcelonie. Będę kontynuował tam grę. [CNN Turk Spor]
Dembele: "Real? Nie słyszałem nic o ofertach Madrytu. Wybrałem ten klub już bardzo dawno. Jestem fanem Barcy odkąd skończyłem 8 lat."
Denis Suarez był słynny odejść do Włoch, ale ostatecznie Messi przekonał go do pozostania w Barcelonie. [Sport]
Romario: "Sandro Rosell jest takim samym złodziejem jakim jest Ricardo Teixeira."
35
Jak już będziesz to wywieź przy okazji Barto i spółke na taczkach :-D
2
Messi nie zamierza przedłużyć kontraktu z Barceloną. Oznacza to, że piłkarz w 2018 będzie mógł odejść za darmo. [Onda Cero]
I się zaczyna...
77
Wczoraj wrzucałem PODSUMOWANIE HITÓW z ostatniego okienka, wiele osób dodało tak jak prosiłem swoje propozycję oraz hitowe teksty, o których zapomniałem. Chyba mamy już wszystko, wiec wrzucam ostatecznie gotowca dla wszystkich zainteresowanych.
To okienko miało tak dużo zwrotów akcji, że dłuuuugo o nim nie zapomnimy. Osobiście chyba wydrukuje i zalaminuje sobie te hity :-D
OSTATECZNE PODSUMOWANIE HITÓW Z OKIENKA TRANSFEROWEGO:
- Kwestia godzin
- Fichado/Fisiado
- Se queda
- Guillem Balague zdementował
- Który to Tier?
- Neymar zostaje na 200%
- Zmienne
- Tylko w Hiszpanii jest klauzula
- Źródło
- 222€
- Misiaczek
- Porozumienie
- BartomeuDimiteYa
- Po meczu o Puchar Gampera
- Alternatywa
- Kolega który zrywał maliny
- Przeprowadzimy 1 lub 2 transfery klasowych zawodników
- Mamy jeszcze czas
- Oficjalnie
- Konferencja Verrattiego
- Zawodnik XXX zaobserwował zawodnika YYY na Instagramie
- Dymisja
- Drewno
- O 20:00 oficjalne ogłoszenie transferu Coutinho. [The Sun]
- Wór siana
- Priorytet
- Konferencja Fernandeza
- Wotum nieufności
- Z niewolnika nie ma pracownika
- Sport, MD, The Sun, RAC1, Gerard Romero
- Kontrakt Messiego podpisany
- Było
- Do końca tygodnia
- Zarząd wywiozą na taczkach
- Kurs rośnie/maleje
- Fake news
- Plan A, B, C, D, ..., Z
- Verratti, Couthino, Neymar, Dembele, Paulinho, Seri, Di Maria, Dybala, Draxler, Lemar, Mahrez, Oezil, Inigo Martinez, Parejo
- Szmatławce
- PSG/Liverpool/Monaco
- Nikogo nie kupimy
- Premia
- Mamy silny i konkurencyjny skład
- Dom starców
- Wiarygodne
- Prezentacja w piątek
- Przepłacimy
- Wynegocjowanie klauzuli
- Półśrodki
- Konferencja Couthino
- Transfer dopięty
- Ostatnia prosta
- Nie udało się
- Twitter
- 2 miesiące negocjacji
- Luis Salvano
- Najbliższe dni
- Najemnik
- Ojciec Neymara
- Szejk
- Szrot
- Przed/Po meczu z Chapecoense
Działo się! :-)
9
Nie jeden, nie dwa, a... ZERO transferów. [Sport]
Najnowsza okładka.
19
[THE END]
Dziękuje wszystkim pięknie za co by nie mówić NIESAMOWITE EMOCJE. Brawa dla wszystkich tych, którzy dotrzymali aktywnie do końca i liczyli na cud.
Kij w oko zarządowi. (wersja +18 wiadomo jak brzmi)
Zapalam znicz za te okienko [*]
DOBRANOCI! :-)
1
Jutro mogę podesłać, bo póki co sporo osób dodaje jeszcze wiele fajnych hitów, także jutro jak wstane i sie otrząsne po tym wszystkim, to uzupełnie podsumowanie i mogę wrzucić raz jeszcze.
Będzie dla potomnych :-D
110
HITY KOŃCZĄCEGO SIĘ (na szczęście..) I HISTORYCZNEGO OKIENKA TRANSFEROWEGO:
- Kwestia godzin
- Fichado/Fisiado
- Se queda
- Guillem Balague zdementował
- Ojciec Neymara
- Tylko w Hiszpanii jest klauzula
- Źródło
- Porozumienie
- BartomeuDimiteYa
- Po meczu o Puchar Gampera
- Alternatywa
- Przeprowadzimy 1 lub 2 transfery klasowych zawodników, mamy jeszcze czas
- Oficjalnie
- Konferencja Verrattiego
- Dymisja
- Wór siana
- Priorytet
- Wotum nieufności
- Sport, MD
- Do końca tygodnia
- Zarząd
- Plan A, B, C, D, ..., Z
- Verratti, Couthino, Neymar, Dembele, Paulinho, Seri, Di Maria, Dybala, Draxler, Lemar, Mahrez, Oezil, Parejo
- Szmatławce
- PSG/Liverpool-
Nikogo nie kupimy
- Wiarygodne
- Prezentacja w piątek
- Półśrodki
- Konferencja Fernandeza
- Transfer dopięty
- Ostatnia prosta
- Twitter
- Najbliższe dni
- Szejk
- Szrot
- Przed/Po meczu z Chapecoense
Ktoś coś jeszcze pamięta? Musze sobie to druknąć i powiesić oprawione na ścianie.
0
Kwestia niecałej godziny!
21
Fernández jutro:
http://tnijurl.com/c505587b2eb9/
4
Tak sobie teraz czytam to wszystko i stwierdzam, że zakontraktowanie Dembele przez nasz zarząd trzeba uznać za ósmy cud świata i fart roku..
72
"Transfer Couthino zostanie ogłoszony po Pucharze Gampera."
To były czasy.. :V
0
Miedź Legnica wykazuje zainteresowanie Munirem :-)
1
Dymisja tej ekipy z warzywniaka też mnie zadowoli :-)
5
Deulofeu na LS.
Suarez na ŚN.
Dembele na PS.
i...
Messi na OŚP.
Messi transferem do pomocy, najlepszy ofensywny pomocnik na świecie! W dodatku za 0$.
Tak zaraz będzie..
0
Do północy.
1
Wracam do domu, zostały 4h jazdy bez trzymanki.
Robie popcorn i czekam. Albo nie! Otwieram dwunastopak, bo na trzeźwo za ch... cholere tego nie zaakceptuje.
0
5.5h do końca.
Dramat.
6
Nowy środek transportu Bartomeu:
http://pasjaogrody.pl/wp-content/uploads/2016/01/82.jpg
27
"Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, NO ALE SIĘ NIE UDAŁO"
Czekam.
0
Uważam, że to bardzo dobry zmiennik i gdyby zdrowie miał lepsze, to jest w stanie osiągnąć poziom brata. Ma świetną technikę, ciąg na bramke, drybling, przegląd pola. To oczywiście moja opinia.
11
Barto i spółka...
Negocjujecie sprzedaż Vidala i Rafinhi, czyli piłkarzy którzy może nie są zawodnikami pierwszej 11'stki, ale COŚ WNOSZĄ DO GRY! Natomiast nic nie robicie z zawodnikami typu: Arda, Gomes, Munir, których wpływ na grę jest zerowy lub jak w przypadku Gomesa ujemny..
Gdzie są te 2 transfery topowych graczy do pierwszego zespołu?!
A spróbujcie kupić to drewno Di Marie... No masakra jakaś.
NO CO TU SIĘ ODJANIETRACZA TO JA NIE MAM POJĘCIA :-(