La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

20

Btw wczoraj znowu Grzmot kopnal zawodnika bez pilki. Tylko sedziemu zabraklo "jak" i zamaist zoltej kartki powinien pokazac mu czerwien za to niesportowe zachowanie.

konto usunięte

0

@mekston masz jakiś link? czyżby znowu frustrat się odpalił ,bo bramki nie mógł strzelic :D

2

@MarioVeB! Swoja droga zastanawialem sie czemu jednym z kryteriow ZP jest kwestia fair play. (Powinni to wyeliminowac skoro i tak nie ma to znaczenia) Przeciez Cr ze swoimi symulkami, kopaniem rywali bez pilki powinien przez to mocno tracic zwlszcza jak w jednym sezonie wyeliminowano z nominowanych Suareza za ugryzienie choc caly sezon mial spokojnie na top30 na swiecie

konto usunięte

5

@mekston oho znowu macha przeszczepami , dziwna ma maniere serio .jeszcze to koniec meczu prawie.

3

@mekston Jestem bardzo ciekaw czy kiedyś ktoś uderzony przez niego nie wytrzyma z tym jego zachowaniem podczas meczu i mu wypłaci szybkiego, etc. Facet czuje się bezkarny, bo mu na to pozwalają. Zero sprawiedliwości...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?