1

RB Lipsk dawać bramkeeeee!!!

1

Niech ten RB Lipsk strzeli cokolwiek, bo psują kupon :V
Za 5zł do wyjęcia 180, wszystko ładnie idzie, a tam dałem BTS i CZEKAM..

0

Kupon? :-D

0

Ufff! 1-2

Chociaż BTS wejdzie :D

0

Ale Varane wyjął... eh :-/

1

Nie moge przeboleć tej ręki Ramosa... Ileż można?

1

Ja tu aktualnie oglądam:
http://aliez.me/live/dip98jjhbct56t/

5

Jak wysymuluje karnego to tak, z akcji wątpie aby w tym meczu był w stanie coś ukłuć :-)

0

Oj ciężkie pytanie, w tych rozgrywkach nigdy nie ma pewniaków, każdy prezentuje niespotykanie wysoki poziom i wszystkiego można się spodziewać. Ja bym nie ryzykował.

7

Stranger Things, serial 2017 roku :-)

0

Myślałem, że znowu spalony po gwizdku :V

1

Może się podobać gra Girony, jakby bramke strzelili to w pełni zasłużoną, walki im nie można odmówić.
Chociaż wole, abyśmy mieli czyste konto :-)

1

Andre Gomes is back bitches!

0

Dziwi mnie, że sędzie nie pokazał spalonego, mimo że go nie było.
Powinien gwizdnąć. Już taka tradycja.

0

El Pistolero wystrzelił, pięknie :-)

2

Kolejny błąd hiszpańskiego sędziego.. COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!

0

Co tam się stanęło się hahaha BRAWO! :-D

3

City ma 44% udziałów Girony, 44% ma tez brat Pepa Guardioli.

0

Ciekawie gra ten Pere Pons z Girony, fajna kontrola piłki i dynamika w środku pola.

2

Co ten Paulinho ma wyjścia do główek to nie mam pytań :-D

0

Czy ktoś zna JAKIKOLWIEK mecz w którym grał Cristiano Ronaldo i ani razu NIE SYMULOWAŁ? Chodzi o oficjalne/zawodowe mecze, nie jakieś podwórkowe jak miał 10 lat.

Pytam poważnie, bo osobiście nie pamiętam czegoś takiego, ale nie wszystko oglądałem także cholera wie.

8

Mamy winnego!

1

Było świetnie chłopaki! Biegłem na 6km, trasa podobno najcięższa ze wszystkich "Rekrutów" jakie dotychczas były. Mnóstwo wody w tym roku i wiele nowości. Dzisiaj odpoczynek i czekam na mecz Barcy! :D
P.S. 12km to rzeczywiście już masakra, a najlepsze jest to że dobry jesteś jak taki dystans z przeszkodami zrobisz, ale patrzysz tam nie niektórych i kopara opada :-P

0

Ktoś z Was biegnie jutro w RUNMAGEDDONIE w Warszawie? :-)
Osobiście biore jutro udział, start mam o 8:15-8:30.
Może ktoś będzie? :-)

5

PYTANIE DO REDAKCJI

Czy znacie może przybliżoną datę wprowadzenia nowej (4.0) wersji FCBarca.com? Pisaliście gdzieś (chyba Twitter) jakiś czas temu, że za kilka tygodni. Czy wiadomo już coś więcej (jakaś konkretna data)?

Tylko nie piszcie, że "kwestia godzin/dni/tygodni" :-D

6

Trzymam kciuki i życzę powodzenia :-)

Bądź miły, kulturalny, uśmiechnięty, powoduj uśmiech na twarzy a nie śmiech, jak będą pytać o Ciebie (życie, nauka, itp.) to opowiadaj o sobie nie za krótko (pokaż że jesteś otwartym i ambitnym człowiekiem), nawiązuj kontakt wzrokowy, itp.

Będzie dobrze!

0

Co jeszcze postawiłeś? :-)

28

Ceballos jest zły, że nie otrzymuje żadnych minut na boisku. Uważa, że popełnił błąd wybierając jednak Real, chciałby w przyszłości podpisać kontrakt z Barceloną. [Don Balon]

:V

1

Osobiście nie posiadam, ale tutaj masz mnóstwo takich tapet. Coś dla siebie znajdziesz :-)
http://tiny.pl/gph11

0

Dokładnie! Też o Bale'u pomyślałem, szkoda tak ryzykować właśnie. Deulofeu i Denis grają aktualnie świetnie i są w rytmie meczowym, także wolałbym zobaczyć któregoś z nich :-)
---
@aligator - co racja to racja haha!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?