Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To są jakieś JAJA?! O.O
1
Z piłkarzy których wymieniłeś mocno się nie zgadzam z Javierem Mascherano. Dla mnie jest on legendą i świetnym, wszechstronnym piłkarzem. Dodatkowo jego motywacja drużyny, rozmowy z trenerem podczas meczu, zmiany ustawienia, waleczność. Mocno przypomina w tym aspekcie jedną z największych legend, czyli Puyola :-)
0
Andre Gomes niech się ustawi pierwszy w kolejce.
1
Ja pierdziele znowu?!
Dodatkowo moja siostra studiuje w Londynie, także co taka akcja jak ta, to wszyscy w rodzinie chodzą jak na szpilkach i dzwonimy do niej czy jest cała i zdrowa... nie polecam.
P.S. Już oczywiście napisałem do niej na messengerze, whatsappie i wysłałem SMS'a, bo nie odbiera telefonu.
#zasraneubogaceniekulturowe
0
PSG 7-1 Celtic.
#wyrównanymecz
0
Atletico goooool!
1
Matko jedyna jaki ten Umtiti ma spokój to nie mam słów... :V
0
Messi debiutuje w LM! Ciekawe kogo zmieni, Deulofeu? Rakitic?
0
Nie przesadzasz :-)
5
Rakitic & Deulofeu OUT
Denis & Messi IN
Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Digne
Paulinho - Busquets - Iniesta
Messi - Suarez - Denis
0
PSG 4-1 Celtic
37min.
Nieźle ich tam cisną :-)
0
Może mówi raz tak raz tak, dla niego to pewnie wszystko jedno :-D
1
Lucas Costa po raz 30'sty. Oni chyba specjalnie go nie poprawiają :-)
0
Dzięki! :)
0
Nie mam telewizji (telewizor tak, ale robi za drugi monitor) właśnie :-)
0
Ma ktoś STREAM Z MECZU NA TVP 1? Oglądam aktualnie na Canal+, ale chciałbym trochę posłuchać Pana Dariusza Szpakowskiego, bo widzę po komentarzach że nie zawodzi jak zawsze :-)
0
Ale Costa ma przyspieszenie O.O
4
PSG 0-1 Celtic :V
0
Sevilla gooooooooooooooool!
0
Sevilla 0-3 Liverpool
Monaco 0-3 RB Lipsk
30min. MASAKR..,
0
Bardzo Ci współczuje utratę tak bliskiej osoby.. nie wiem co mogę więcej powiedzieć w takiej sytuacji. Trzymaj się mocno i nie popełnij w życiu błędów taty. Moje kondolencje.
0
Czyli odchodzi... Eh.
2
Klasyczny Michael Jordan :D
Don't do drugs, if you doing it, stop it, get some help..
23
Czekamy na Gomesa! Ale jemu to już chyba nic nie pomoże..
55
Reakcja MESSIEGO vs RONALDO, kiedy kolega z drużyny strzela gola:
https://image.ibb.co/iZ8FDR/2j362s2a151.jpg
To jest tak żałosne i straszne, że mimo tego iż taka postawa CR powtarza się przy niemal każdym golu, to nadal nie potrafie do tego podejść obojętnie i z dystansem. To jest sportowe zachowanie? To jest walka o dobro drużynowe? To ma być najlepszy zawodnik w piłce nożnej?! Litości...
0
Brawo Torres!
6
https://image.ibb.co/d2vz2m/23472941_1743967229244513_8021004356730453705_n.png
Ah ta permanentna kontuzja łydki..
13
Szansa dla Vermy jak nic! :-)
1
Podobno po konferencji Verrattiego :-)
4
Po Pucharze Gampera