1

To są jakieś JAJA?! O.O

1

Z piłkarzy których wymieniłeś mocno się nie zgadzam z Javierem Mascherano. Dla mnie jest on legendą i świetnym, wszechstronnym piłkarzem. Dodatkowo jego motywacja drużyny, rozmowy z trenerem podczas meczu, zmiany ustawienia, waleczność. Mocno przypomina w tym aspekcie jedną z największych legend, czyli Puyola :-)

0

Andre Gomes niech się ustawi pierwszy w kolejce.

1

Ja pierdziele znowu?!
Dodatkowo moja siostra studiuje w Londynie, także co taka akcja jak ta, to wszyscy w rodzinie chodzą jak na szpilkach i dzwonimy do niej czy jest cała i zdrowa... nie polecam.
P.S. Już oczywiście napisałem do niej na messengerze, whatsappie i wysłałem SMS'a, bo nie odbiera telefonu.
#zasraneubogaceniekulturowe

0

PSG 7-1 Celtic.
#wyrównanymecz

0

Atletico goooool!

1

Matko jedyna jaki ten Umtiti ma spokój to nie mam słów... :V

0

Messi debiutuje w LM! Ciekawe kogo zmieni, Deulofeu? Rakitic?

0

Nie przesadzasz :-)

5

Rakitic & Deulofeu OUT
Denis & Messi IN

Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Digne
Paulinho - Busquets - Iniesta
Messi - Suarez - Denis

0

PSG 4-1 Celtic
37min.
Nieźle ich tam cisną :-)

0

Może mówi raz tak raz tak, dla niego to pewnie wszystko jedno :-D

1

Lucas Costa po raz 30'sty. Oni chyba specjalnie go nie poprawiają :-)

0

Dzięki! :)

0

Nie mam telewizji (telewizor tak, ale robi za drugi monitor) właśnie :-)

0

Ma ktoś STREAM Z MECZU NA TVP 1? Oglądam aktualnie na Canal+, ale chciałbym trochę posłuchać Pana Dariusza Szpakowskiego, bo widzę po komentarzach że nie zawodzi jak zawsze :-)

0

Ale Costa ma przyspieszenie O.O

4

PSG 0-1 Celtic :V

0

Sevilla gooooooooooooooool!

0

Sevilla 0-3 Liverpool
Monaco 0-3 RB Lipsk
30min. MASAKR..,

0

Bardzo Ci współczuje utratę tak bliskiej osoby.. nie wiem co mogę więcej powiedzieć w takiej sytuacji. Trzymaj się mocno i nie popełnij w życiu błędów taty. Moje kondolencje.

0

Czyli odchodzi... Eh.

2

Klasyczny Michael Jordan :D
Don't do drugs, if you doing it, stop it, get some help..

23

Czekamy na Gomesa! Ale jemu to już chyba nic nie pomoże..

55

Reakcja MESSIEGO vs RONALDO, kiedy kolega z drużyny strzela gola:
https://image.ibb.co/iZ8FDR/2j362s2a151.jpg

To jest tak żałosne i straszne, że mimo tego iż taka postawa CR powtarza się przy niemal każdym golu, to nadal nie potrafie do tego podejść obojętnie i z dystansem. To jest sportowe zachowanie? To jest walka o dobro drużynowe? To ma być najlepszy zawodnik w piłce nożnej?! Litości...

0

Brawo Torres!

6

13

Szansa dla Vermy jak nic! :-)

1

Podobno po konferencji Verrattiego :-)

4

Po Pucharze Gampera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?