0

"Najlepszy w dziejach" & "Najlepszy w historii"
Złoto ^^

3

The Bus is back!

2

Ronaldo płakał jak oglądał...

0

Ter Stegen co wyjął to nie mam pytań...

0

DOKŁADNIE! Trzeba się zgadać na fb albo insta i wybrać na jakiś mecz albo najlepiej dwa :-D Tylko tym razem dawaj bierzemy samolot..

3

Agata damy rade! VeB!
P.S. Tu Karol :-)

4

Gomes to powinien być nr 1 do odejścia. Może i jest dobrym piłkarzem (nie neguje), ale w Barcelonie dostał już zbyt dużo (mało powiedziane..) szans, aby przekonać wszystkich o swoim talencie. Niestety wszyscy widzimy jak to wygląda i żaden ostatni dobry mecz nie zmieni nagle jego sytuacji o 180 stopni, bo nawet ja bym zagrał w końcu dobry mecz, tylko że na mnie się by nie wydało kilkudziesięciu milionów i zarabiałbym rocznie tyle co on w kilka dni.

7

Raczej było, ale osobiście nie widziałem, więc wrzucam:

Valverde nie chce sprzedaży André Gomesa. Trener Barcelony uważa, że piłkarz daje dużo zespołowi i w przyszłości będzie zawodnikiem pierwszego składu. [MD]

Leon Goretzka (22, środkowy pomocnik, Schalke) zostanie nowym zawodnikiem FC Barcelony. [beIN SPORTS]

Mascherano, Turan, Vidal, Rafinha i Deulofeu to główni kandydaci do odejścia podczas zimowego okienka transferowego. Pieniądze z ich sprzedaży będę przeznaczone na sprowadzenie Coutinho. [MD]

~ D_Demnicki

1

O jakiej rywalizacji on tu mówi? Kogo z kim? Jego z Leo?! Litości..

6

Smutne życie bukmachera.. raz zabiera raz zabiera..

0

Bardzo dobry mecz naszego wychowanka Marca Bartry :-)

0

Matje dalej strzela dla Barcy! :-D

11

Vermaelen świetnie czyści :-)

1

NAJLEPSZA XI BARCY (1899-2017)
Jaka jest według Was?

Ostatnio zostało wrzucone zdjęcie takowej, zgadzacie się z nią?
https://preview.ibb.co/fF030G/24126306_533275667032242.jpg

Osobiście bym zmienił LO na Albe oraz Rivaldo na N. Zastanawiam się także nad takimi legendami jak Romario czy Kluivert.
Skład wyglądałby następująco:

Zubizarreta (chociaż obecnie Ter Stegen co robi..)
Alves - Puyol - Koeman - Alba
Xavi - Iniesta
Messi - Cruyff - Ronaldinho
Rivaldo

0

Odpalam mecz. Wiem że ryzykuje...

0

Pewnie się odwołają i być może anulują kartke, bo przecież to jest skandal :V

1

Przestańcie niektórzy płakać, że "świetnie, znowu tracimy punkty, znowu remis...".
Jeszcze 20min gry, jest szansa aby to wygrać, duży plus że w mamy sporo sytuacji w polu karnym, może którąś jeszcze wykorzystamy

0

Messi dzisiaj zdecydowanie MOTM!
(czyli jak niemal zawsze)

0

Jak nie ma tego VARu, to wyposażcie tych sędziów chociaż w lornetki, bo ręce opadają...

0

Skrzydłowi tak mają :V

0

Obstawiłem na kuponie 5 meczy, 4 weszły i jako nr 5 postawiłem Barce under 5.5 gola i już sie robi ciepło, bo chłopaki wcisneli 5'tą brameczke... No ale nic, niech strzelą jeszcze kilka! :-)

0

Piękna akcja chłopaki! :-)

0

"...powiedział Larrea, który bez wahania dodał, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest bardzo dobry."

Skisłem :V

2

Najpopularniejsze to wg mnie:
* Naruszania praw autorskich i własności intelektualnej
* Kradzież danych osobowych (phishing)
* Rozpowszechnianie pornografii dziecięcej
+ Obrażanie (to tez podchodzi pod cyberprzestępczość)

1

Rakitic za Deulofeu.

0

Messi jak zwykle w swoim stylu, NA NOS.
Piękna asysta i świetna bramka Alby!

0

Gooooooooooooooooooooool!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z technologią w LaLidze jak w lesie... Szkoda gadać.

1

K###a co to ma być?!?!?!?!?!?!?! Kto tam sędziuje do cholery?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?