Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Najlepszy w dziejach" & "Najlepszy w historii"
Złoto ^^
3
The Bus is back!
2
Ronaldo płakał jak oglądał...
0
Ter Stegen co wyjął to nie mam pytań...
0
DOKŁADNIE! Trzeba się zgadać na fb albo insta i wybrać na jakiś mecz albo najlepiej dwa :-D Tylko tym razem dawaj bierzemy samolot..
3
Agata damy rade! VeB!
P.S. Tu Karol :-)
4
Gomes to powinien być nr 1 do odejścia. Może i jest dobrym piłkarzem (nie neguje), ale w Barcelonie dostał już zbyt dużo (mało powiedziane..) szans, aby przekonać wszystkich o swoim talencie. Niestety wszyscy widzimy jak to wygląda i żaden ostatni dobry mecz nie zmieni nagle jego sytuacji o 180 stopni, bo nawet ja bym zagrał w końcu dobry mecz, tylko że na mnie się by nie wydało kilkudziesięciu milionów i zarabiałbym rocznie tyle co on w kilka dni.
7
Raczej było, ale osobiście nie widziałem, więc wrzucam:
Valverde nie chce sprzedaży André Gomesa. Trener Barcelony uważa, że piłkarz daje dużo zespołowi i w przyszłości będzie zawodnikiem pierwszego składu. [MD]
Leon Goretzka (22, środkowy pomocnik, Schalke) zostanie nowym zawodnikiem FC Barcelony. [beIN SPORTS]
Mascherano, Turan, Vidal, Rafinha i Deulofeu to główni kandydaci do odejścia podczas zimowego okienka transferowego. Pieniądze z ich sprzedaży będę przeznaczone na sprowadzenie Coutinho. [MD]
~ D_Demnicki
1
O jakiej rywalizacji on tu mówi? Kogo z kim? Jego z Leo?! Litości..
6
Smutne życie bukmachera.. raz zabiera raz zabiera..
0
Bardzo dobry mecz naszego wychowanka Marca Bartry :-)
0
Matje dalej strzela dla Barcy! :-D
11
Vermaelen świetnie czyści :-)
1
NAJLEPSZA XI BARCY (1899-2017)
Jaka jest według Was?
Ostatnio zostało wrzucone zdjęcie takowej, zgadzacie się z nią?
https://preview.ibb.co/fF030G/24126306_533275667032242.jpg
Osobiście bym zmienił LO na Albe oraz Rivaldo na N. Zastanawiam się także nad takimi legendami jak Romario czy Kluivert.
Skład wyglądałby następująco:
Zubizarreta (chociaż obecnie Ter Stegen co robi..)
Alves - Puyol - Koeman - Alba
Xavi - Iniesta
Messi - Cruyff - Ronaldinho
Rivaldo
0
Odpalam mecz. Wiem że ryzykuje...
0
Pewnie się odwołają i być może anulują kartke, bo przecież to jest skandal :V
1
Przestańcie niektórzy płakać, że "świetnie, znowu tracimy punkty, znowu remis...".
Jeszcze 20min gry, jest szansa aby to wygrać, duży plus że w mamy sporo sytuacji w polu karnym, może którąś jeszcze wykorzystamy
0
Messi dzisiaj zdecydowanie MOTM!
(czyli jak niemal zawsze)
0
Jak nie ma tego VARu, to wyposażcie tych sędziów chociaż w lornetki, bo ręce opadają...
0
Skrzydłowi tak mają :V
0
Obstawiłem na kuponie 5 meczy, 4 weszły i jako nr 5 postawiłem Barce under 5.5 gola i już sie robi ciepło, bo chłopaki wcisneli 5'tą brameczke... No ale nic, niech strzelą jeszcze kilka! :-)
0
Piękna akcja chłopaki! :-)
0
"...powiedział Larrea, który bez wahania dodał, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest bardzo dobry."
Skisłem :V
2
Najpopularniejsze to wg mnie:
* Naruszania praw autorskich i własności intelektualnej
* Kradzież danych osobowych (phishing)
* Rozpowszechnianie pornografii dziecięcej
+ Obrażanie (to tez podchodzi pod cyberprzestępczość)
1
Rakitic za Deulofeu.
0
Messi jak zwykle w swoim stylu, NA NOS.
Piękna asysta i świetna bramka Alby!
0
Gooooooooooooooooooooool!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z technologią w LaLidze jak w lesie... Szkoda gadać.
1
K###a co to ma być?!?!?!?!?!?!?! Kto tam sędziuje do cholery?!