La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

7

Raczej było, ale osobiście nie widziałem, więc wrzucam:

Valverde nie chce sprzedaży André Gomesa. Trener Barcelony uważa, że piłkarz daje dużo zespołowi i w przyszłości będzie zawodnikiem pierwszego składu. [MD]

Leon Goretzka (22, środkowy pomocnik, Schalke) zostanie nowym zawodnikiem FC Barcelony. [beIN SPORTS]

Mascherano, Turan, Vidal, Rafinha i Deulofeu to główni kandydaci do odejścia podczas zimowego okienka transferowego. Pieniądze z ich sprzedaży będę przeznaczone na sprowadzenie Coutinho. [MD]

~ D_Demnicki

0

@Fenelon Do tych kandydatów do odejścia dorzuciłbym jednak Gomesa. Goretzka to taki lepszy Gomes. I pytanie czy ten Arthur jest planem B w razie braku kupna Coutinho czy to po prostu próba wzmocnienia środka pola?

4

@jakkku89 Gomes to powinien być nr 1 do odejścia. Może i jest dobrym piłkarzem (nie neguje), ale w Barcelonie dostał już zbyt dużo (mało powiedziane..) szans, aby przekonać wszystkich o swoim talencie. Niestety wszyscy widzimy jak to wygląda i żaden ostatni dobry mecz nie zmieni nagle jego sytuacji o 180 stopni, bo nawet ja bym zagrał w końcu dobry mecz, tylko że na mnie się by nie wydało kilkudziesięciu milionów i zarabiałbym rocznie tyle co on w kilka dni.

0

@Fenelon Mam dokładnie takie samo zdanie, przyjście Goretzki powinno być równoznaczne z odejsciem Gomesa i trzeba liczyć ze Leon poradzi sobie lepiej. Dwóch tych piłkarzy nie wyobrażam sobie w Barcelonie.

konto usunięte

0

@Fenelon D.Suarez pewnie odetchnal z ulga, bo nic o nim nie ma ty razem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?