Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak nie wchodząc w dyskusję na temat tego czy wyprawa Mackiewicza była rozsądna (dla mnie takie wyprawny nie są rozsądne, ale staram się zrozumieć tych ludzi), to jeden z himalaistów powiedział fajne zdanie:
"Ludzie dzielą się na tych, którzy:
- rozumieją dlaczego się wspinamy,
- i na tych których nie przekonamy do naszej pasji."
Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że AKCJI NIE FINANSUJE MZS, tylko PRYWATNE OSOBY, KTÓRE DOBROWOLNIE PRZELAŁY KASĘ.
(to tak odnośnie dyskusji że nasze 'piniądze' są przeznaczane na akcje ratunkową)
18
Moja propozycja jest taka, żeby go nie wystawiali.
1
Przejrzałem 2 strony zanim to wrzuciłem i NIE BYŁO TEGO, nie wiem po co te śmieszki, nie każdy siedzi pół dnia i rejestruje której komentarze/memy/zdjęcia były a które nie :)
3
Palec grzebalec:
https://imgur.com/a/Kh0lj
Chyba zapomniał że to nie Maroko..
3
Według mnie żaden remis czy (co gorsza) wygrana Realu w dzisiejszym meczu nas nie urządza. Valencia mia zbyt krótką ławkę, aby dotrwać do końca sezonu w takim stanie, bardziej widzę to tak że Real za niedługo (oby nie) się przebudzi i będą już wygrywać regularnie, więc TYLKO ich dzisiejsza przegrana wyjdzie nam na dobre :-)
0
A nad czym tu dyskutować? Wybór jest oczywisty:
Czwartym kapitanem 'SeQueda' PIQUE.
#PotwierdzoneInfo
10
Tak by było:
https://media.giphy.com/media/P3R9oXpXwDEWI/giphy.gif
0
Roberto już fote jedzenia na insta wrzucał pewnie ^.^
16
Leganes już pokazało jak się to robi :D
1
Lahoz ty klaunie..
0
O nie...
12
Żeby było 3-0 to musi chyba wejść ON...
Andre "EL TORNEJDO" Gomes!
1
Coutinho ciągle bez gola i asysty.. Nieciekawie to wygląda.
#ZmarnowanyHajs
4
Lahoz nie gwizdnął karnego z dupy przeciwko nam?
Dziwne.
0
Coutinho dawaj ładuj z dystansu!
35
Couthino 7min na placu gry, 0 asyst, 0 bramek, eh..
1
No fart że nic się nie stało :-/ Ja pier...
0
Może Lahoz postawił w dzisiejszym meczu jakiś 'over' w żółtych kartkach :-D
4
Messi odbiera dzisiaj Espanyolowi smak życia.
#ZbigniewStonogaPotwierdza
6
Lahozowi chyba kupon wczoraj nie wszedł :V
2
Lahozowi płacą od kartki? O.O Co za dzban...
0
Ale farfocel :D
0
Umtiti jak zwykle spokój profesora :D
1
My tu się śmiejemy, a przez ten kabaret jaki odstawia Real to Zinedine "Klaszcze u Rubika" Zidane poleci na zbity pysk... Eh :-(
5
Leganes już zrobiło :-D
5
Uff Real dzisiaj postraszył, ale obyło się jednak bez niespodzianki :-)
1
Póki co wynik na Bernabeu bez niespodzianki.. :V
0
Hahahahahahahaha xD
0
CR7
0
L E G E N D A
Dziękuje za wszystkie wspomnienia, za poświęcenie, za walkę i za osobowość lidera!