0

Czo ten Couthino?! :O Ale strzał!

1

Konferencja Zizu:
- To był dobry mecz. Jestem zadowolony z gry.
- Mam wspaniałą kadrę. Nie potrzebuję wzmocnień.
- Mieliśmy kontrolę, zabrakło skuteczności.
- Liga nie jest przegrana.
- Benzema to najlepszy napastnik.
- Do spotkania z PSG podchodzimy w świetnej formie.

18

A już witał się z gąską :-D
https://i.imgur.com/d9TYQ8A.jpg

0

Racja, zapomniało mi się.

0

Przepraszam bo dopiero zauważyłem.
Co to za KOPER ma pod nosem Ramos? :-V

0

No i KONIEC, -21. Dziękuje :-)

4

Był wynik 1-2 to sędzia by doliczył max 1-2min.
Pada gol na 2-2 to sędzia dolicza 5min.
#standard

0

Dawać Levante jeszcze jedna i macie 3pkt! OGIEŃ! :-D

0

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha! :-D

0

Sensacja goni sensacje... eh.

0

Levante póki sensacyjnie remisuje na własnym stadionie z ogórkami. Ale mają jeszcze 10min, także jestem spokojny o wynik :-)

1

Nawet na zdjęciu CR chce wymusić karnego :V

11

Mimo bezpiecznego wyniku (5-1) to była to jedna z najbardziej emocjonujących bramek jakie widziałem w Barcelonie.
Pierwsza i jedyna bramka Javiera 'El Szefuńcio' Mascherano!
Wszyscy zawodnicy jak i cały sztab trenerski przeżywali to jak widać równie mocno :-)


#GraciasMasche

8

Umtiti jak zwykle w swoim stylu, niczym zamknięty Peron 9 i 3/4 :-D

14

Kupon nie wszedł.

3

Messi nawet odbierając piłkę od tyłu zakłada przeciwnikowi siate :-D

7

3 minuta meczu, a Messi już więcej dryblingów od CR.
Ups.

7

Panie sędzio, prosimy dzisiaj o dobre sędziowanie. Bez pajacowania jak Lahoz..
#LahozOut

0

Assassins Creed 2, zdecydowanie!

3

Ręka Umtitiego nabita z metra, nie miał czasu na reakce, brak karnego to dobra decyzja.

0

I po płaczu co niektórych.. :-)

0

Pique ręka :V

0

No i jedziemy po 3pkt! OGIEŃ!

0

Ale ciastko między nogami! :O

0

"Tak troche w swoim stylu, głowa do dołu, noga na piłke i jedziemy!"
Niczym ekstraklasa :-D

1

Żeby było jasne. Messi ma gorszy (chociaż nie powiedziałbym tak do końca..) dzień JAK NA SIEBIE. Porównując do reszty zawodników, to i tak jest na szczycie, także przestańcie płakać, od początku meczu kreuje grę i napędza ofensywe, zaraz coś wpadnie, spokojnie :-)

2

Ter Stegen król!

14

Mascherano już ich tam ustawia :-D

1

i jeszcze na pierwszym miejscu mój filmik :V


#sława

0

Pepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?