Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czo ten Couthino?! :O Ale strzał!
1
Konferencja Zizu:
- To był dobry mecz. Jestem zadowolony z gry.
- Mam wspaniałą kadrę. Nie potrzebuję wzmocnień.
- Mieliśmy kontrolę, zabrakło skuteczności.
- Liga nie jest przegrana.
- Benzema to najlepszy napastnik.
- Do spotkania z PSG podchodzimy w świetnej formie.
18
A już witał się z gąską :-D
https://i.imgur.com/d9TYQ8A.jpg
0
Racja, zapomniało mi się.
0
Przepraszam bo dopiero zauważyłem.
Co to za KOPER ma pod nosem Ramos? :-V
0
No i KONIEC, -21. Dziękuje :-)
4
Był wynik 1-2 to sędzia by doliczył max 1-2min.
Pada gol na 2-2 to sędzia dolicza 5min.
#standard
0
Dawać Levante jeszcze jedna i macie 3pkt! OGIEŃ! :-D
0
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha! :-D
0
Sensacja goni sensacje... eh.
0
Levante póki sensacyjnie remisuje na własnym stadionie z ogórkami. Ale mają jeszcze 10min, także jestem spokojny o wynik :-)
1
Nawet na zdjęciu CR chce wymusić karnego :V
11
Mimo bezpiecznego wyniku (5-1) to była to jedna z najbardziej emocjonujących bramek jakie widziałem w Barcelonie.
Pierwsza i jedyna bramka Javiera 'El Szefuńcio' Mascherano!
Wszyscy zawodnicy jak i cały sztab trenerski przeżywali to jak widać równie mocno :-)
#GraciasMasche
8
Umtiti jak zwykle w swoim stylu, niczym zamknięty Peron 9 i 3/4 :-D
14
Kupon nie wszedł.
3
Messi nawet odbierając piłkę od tyłu zakłada przeciwnikowi siate :-D
7
3 minuta meczu, a Messi już więcej dryblingów od CR.
Ups.
7
Panie sędzio, prosimy dzisiaj o dobre sędziowanie. Bez pajacowania jak Lahoz..
#LahozOut
0
Assassins Creed 2, zdecydowanie!
3
Ręka Umtitiego nabita z metra, nie miał czasu na reakce, brak karnego to dobra decyzja.
0
I po płaczu co niektórych.. :-)
0
Pique ręka :V
0
No i jedziemy po 3pkt! OGIEŃ!
0
Ale ciastko między nogami! :O
0
"Tak troche w swoim stylu, głowa do dołu, noga na piłke i jedziemy!"
Niczym ekstraklasa :-D
1
Żeby było jasne. Messi ma gorszy (chociaż nie powiedziałbym tak do końca..) dzień JAK NA SIEBIE. Porównując do reszty zawodników, to i tak jest na szczycie, także przestańcie płakać, od początku meczu kreuje grę i napędza ofensywe, zaraz coś wpadnie, spokojnie :-)
2
Ter Stegen król!
14
Mascherano już ich tam ustawia :-D
1
i jeszcze na pierwszym miejscu mój filmik :V
#sława
0
Pepsi