Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabs wyjdzie pewnie na fałszywej 9'tce.
1
Stolica również pozdrawia z piękną pogodą :-)
2
Trzeba przyznać, że Malaga jak na tak słaby mecz i gre w 10'tke to dostała niski wynik, czyli 0:2. Barca jak na tyle okazji i taki poziom gospodarza mogła a raczej POWINNA wsadzić co najmniej gola więcej. Ale najważniejsze, że mamy 3pkt i bez kontuzji! :-)
1
Oho, przy linii już tańczy nasz wirtuoz!
0
Liniowy chyba dostaje dodatkowo stówke za każdego spalonego.....
No jakaś paranoja, co mecz to samo :-D
6
"Eksplozja talentu Vazqueza i Asensio"? Aż tak odpalili? :-V
0
Nie mam słów, zawieszenie na kilka meczów obowiązkowo. Oby Alba był cały!
8
"Nie było spalonego? - Nie."
I koniec tematu, widzę że chyba nikomu się już nie chce tego komentować... Dramat.
0
Siiiiiii! Pięknie :-)
32
Czyli transfer do Espanyolu przesądzony.
#TakŻemCzuł
0
Chyba "Kto da mniej?" :-)
4
A teraz HIT:
"Don Balon": Manchester United chce sprowadzić Samuela Umtitiego, Andre Gomesa i Marca-Andre ter Stegena z Barcelony!
xD
Don Balon, i wszystko jasne. [Tier 999]
7
Al Khelafi podsumował:
https://i.imgur.com/wQczmwI.jpg
#PotwierdzoneInfo
0
Piękny nur :-D
0
Można wyłączyć :-D
0
Nie kwestionuje tego kto gra lepiej, bo PSG gra z obsraną zbroją od początku tego meczu, ale sędzia daje cyrk na korzyść Madrytu już któryś raz z rzędu..
0
Odejść z Realu Madryt.
1
Bardzo jednostronne te dzisiejsze sędziowanie póki co tak 'delikatnie' mówiąc...
0
2:0 i mają awans.
4
Tebas mówi że nic nie było.
0
Czy posiada ktoś LINK DO MECZU? Znalazłem 4'ry, ale żaden nie odpala, może ktoś poratuje? :)
1
Słabiutko jak nigdy, widać spadek formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Oho, Andre Gomes idzie w ocenach chyba na jakiś rekord:
180 głosów - OCENA: 1
#KtoByPomyślałŻeTakBędzie
2
"Gomes! Gomes! Eh, minuta ciszy..." xD
1
Jo? Jo? Ja?
1
Zszedł produktywny Couthino, a został bezproduktywny Gomes.
AHA..
0
Pięknie Couthino poleciał!
6
Hej obrońcy, jak tam dzisiaj gra Andre Gomes (czyt. Diabeł Tasmański lub El Tornejdo)?
Odpalił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Oczywiście, czekam na 16 marca (płyta) , a za miesiąc w Warszawie udaje się na koncert.
0
Las Palmas, na następnych zawodach cie pokonam!