0

Fabs wyjdzie pewnie na fałszywej 9'tce.

1

Stolica również pozdrawia z piękną pogodą :-)

2

Trzeba przyznać, że Malaga jak na tak słaby mecz i gre w 10'tke to dostała niski wynik, czyli 0:2. Barca jak na tyle okazji i taki poziom gospodarza mogła a raczej POWINNA wsadzić co najmniej gola więcej. Ale najważniejsze, że mamy 3pkt i bez kontuzji! :-)

1

Oho, przy linii już tańczy nasz wirtuoz!

0

Liniowy chyba dostaje dodatkowo stówke za każdego spalonego.....
No jakaś paranoja, co mecz to samo :-D

6

"Eksplozja talentu Vazqueza i Asensio"? Aż tak odpalili? :-V

0

Nie mam słów, zawieszenie na kilka meczów obowiązkowo. Oby Alba był cały!

8

"Nie było spalonego? - Nie."
I koniec tematu, widzę że chyba nikomu się już nie chce tego komentować... Dramat.

0

Siiiiiii! Pięknie :-)

32

Czyli transfer do Espanyolu przesądzony.
#TakŻemCzuł

0

Chyba "Kto da mniej?" :-)

4

A teraz HIT:

"Don Balon": Manchester United chce sprowadzić Samuela Umtitiego, Andre Gomesa i Marca-Andre ter Stegena z Barcelony!

xD

Don Balon, i wszystko jasne. [Tier 999]

7

Al Khelafi podsumował:
https://i.imgur.com/wQczmwI.jpg
#PotwierdzoneInfo

0

Piękny nur :-D

0

Można wyłączyć :-D

0

Nie kwestionuje tego kto gra lepiej, bo PSG gra z obsraną zbroją od początku tego meczu, ale sędzia daje cyrk na korzyść Madrytu już któryś raz z rzędu..

0

Odejść z Realu Madryt.

1

Bardzo jednostronne te dzisiejsze sędziowanie póki co tak 'delikatnie' mówiąc...

0

2:0 i mają awans.

4

Tebas mówi że nic nie było.

0

Czy posiada ktoś LINK DO MECZU? Znalazłem 4'ry, ale żaden nie odpala, może ktoś poratuje? :)

1

Słabiutko jak nigdy, widać spadek formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Oho, Andre Gomes idzie w ocenach chyba na jakiś rekord:
180 głosów - OCENA: 1
#KtoByPomyślałŻeTakBędzie

2

"Gomes! Gomes! Eh, minuta ciszy..." xD

1

Jo? Jo? Ja?

1

Zszedł produktywny Couthino, a został bezproduktywny Gomes.
AHA..

0

Pięknie Couthino poleciał!

6

Hej obrońcy, jak tam dzisiaj gra Andre Gomes (czyt. Diabeł Tasmański lub El Tornejdo)?
Odpalił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Oczywiście, czekam na 16 marca (płyta) , a za miesiąc w Warszawie udaje się na koncert.

0

Las Palmas, na następnych zawodach cie pokonam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?