1

Które? Może coś wrzuce na loterie.

102

Pozamiatane :V

0

Pokoleniowa zmiana, Gomes za Inieste. Eh...

1

Fabregas na fałszywej 9'tce z asystą do Iniesty.
Nieźle :-)

0

Wie ktoś ile MB zabierze transmisja meczu z internetu w telefonie? Jestem za granicą i mam do wykorzystania 2,1 GB a zużyłem 500MB, nie wiem czy starczy te 1,5GB na mecz :-)

1

98min to kojarzy mi się już tylko z karnym z kapelusza po doliczonych chyba 3min przez sędziego :-D

0

Tak jak kolega wyżej, polecam PNL:
* PNL - DA
* PNL - Le monde ou rien

2

Na pewno najlepiej grającym nogami ;-)

5

Ronaldo strzela karnego = MOTM = ZP 2018

8

Ronaldo no weź przyjmij, wejdź w to pole karne pokiwaj...

0

Można wyłączyć xD

7

Zidane klaskał po golu :-V

0

Unooooooo! :-D

2

Ob*rana zbroja. Znowu.....

8

Dzisiejsze mikrofony TVP:
http://tiny.pl/gndk1

2

I te 'cudowne' dryblingi CR'a pokazywane w studiu TVP :-D
#dramat

0

Yuri Boyka!

0

Jeżeli masz najnowszego, to nie musisz, gra z automatu 'proponuje' takową instalacje.

0

[The Sun]

1

Można wyłączyć.

0

Couthino świetne uderzenia!

3

Przestańcie niektórzy płakać. Mamy jeszcze 45min, jesteśmy Barceloną.
NIE TAKIE RZECZY SIĘ WYGRYWAŁO :-)

Fajnie jakby wszedł Iniesta za Paco, a Couthino przesuną się na atak. Zobaczymy co Ernesto wymyśli w przerwie, ale jestem dobrej myśli. Martwić się możemy dopiero w 80min + zawsze mamy zapas punktów na 'takie' mecze (chociaż najlepiej wygrać i ich nie martować). DAMY RADĘ!

0

Digne zaraz wypłaci liniowemu :-D

8

Borbalan chyba w masce do spawania biega, bo coś mało widzi..

1

Bruno Gonzalez ma taśmy na Borbalana, nie ma bata..
#BenzemaPotwierdza

0

Mina jak wysoko wychodzi do gry! :)

1

Suarez z Couthino chyba wczoraj popijali ze Sławkiem Peszko, bo przyjechali na trening z Messim jako kierowcą :V
#nieprzerywajmichamiejakpolewam

3

"... Andre grał za zupełnie innym poziomie" - podsumowanie jego występu..

0

Aha.

0

Tyle te skoki trwają, że nawet nie zauważyłem O.O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?