Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Które? Może coś wrzuce na loterie.
102
Pozamiatane :V
0
Pokoleniowa zmiana, Gomes za Inieste. Eh...
1
Fabregas na fałszywej 9'tce z asystą do Iniesty.
Nieźle :-)
0
Wie ktoś ile MB zabierze transmisja meczu z internetu w telefonie? Jestem za granicą i mam do wykorzystania 2,1 GB a zużyłem 500MB, nie wiem czy starczy te 1,5GB na mecz :-)
1
98min to kojarzy mi się już tylko z karnym z kapelusza po doliczonych chyba 3min przez sędziego :-D
0
Tak jak kolega wyżej, polecam PNL:
* PNL - DA
* PNL - Le monde ou rien
2
Na pewno najlepiej grającym nogami ;-)
5
Ronaldo strzela karnego = MOTM = ZP 2018
8
Ronaldo no weź przyjmij, wejdź w to pole karne pokiwaj...
0
Można wyłączyć xD
7
Zidane klaskał po golu :-V
0
Unooooooo! :-D
2
Ob*rana zbroja. Znowu.....
8
Dzisiejsze mikrofony TVP:
http://tiny.pl/gndk1
2
I te 'cudowne' dryblingi CR'a pokazywane w studiu TVP :-D
#dramat
0
Yuri Boyka!
0
Jeżeli masz najnowszego, to nie musisz, gra z automatu 'proponuje' takową instalacje.
0
[The Sun]
1
Można wyłączyć.
0
Couthino świetne uderzenia!
3
Przestańcie niektórzy płakać. Mamy jeszcze 45min, jesteśmy Barceloną.
NIE TAKIE RZECZY SIĘ WYGRYWAŁO :-)
Fajnie jakby wszedł Iniesta za Paco, a Couthino przesuną się na atak. Zobaczymy co Ernesto wymyśli w przerwie, ale jestem dobrej myśli. Martwić się możemy dopiero w 80min + zawsze mamy zapas punktów na 'takie' mecze (chociaż najlepiej wygrać i ich nie martować). DAMY RADĘ!
0
Digne zaraz wypłaci liniowemu :-D
8
Borbalan chyba w masce do spawania biega, bo coś mało widzi..
1
Bruno Gonzalez ma taśmy na Borbalana, nie ma bata..
#BenzemaPotwierdza
0
Mina jak wysoko wychodzi do gry! :)
1
Suarez z Couthino chyba wczoraj popijali ze Sławkiem Peszko, bo przyjechali na trening z Messim jako kierowcą :V
#nieprzerywajmichamiejakpolewam
3
"... Andre grał za zupełnie innym poziomie" - podsumowanie jego występu..
0
Aha.
0
Tyle te skoki trwają, że nawet nie zauważyłem O.O