1

Jak mawia klasyk: MOŻNA WYŁĄCZYĆ.

4

O by Cie uj... Robisz ranking? Nie pij.
To nawet nie stało blisko rzeczywistości..
#SzkodaStrzępićRyja

0

Prop i Deca + 2 tabletki metki dla lepszej sylwetki :-)

4

Zeszli wszyscy Ci którzy nie powinni zejść... Szkoda.

0

Moim zdaniem indywidualnie Iniesta jest lepszym zawodnikiem.
Jeżeli chodzi o trofea to Iniesta posiada ich zdecydowanie więcej niż Zizu.

23

I cyk trójeczka amelinium.

0

Paulinho niczym Paweł Brożek!

0

Sędzia nie widział przewinienia! Niesamowite i niespotykane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ale siadło Couthino! Piękny strzał, mało brakowało :-)

1

ZERO linków na meczosach. Niestety.

1

KOCHANI.
Błagam o link z PL komentarzem! Widze pod spodem że są linki do zagranicznych, ale nie do PL. Można prosić na PW? :-)

19

"Eurotunel" piękny tytuł :-D

0

Morata nie wiedział przez chwile co się dzieje :-D

6

Meksykański wąs znowu w akcji !!!

9

Piękne skandowanie Pedro na trybunach :-)

0

I cyk trójeczka.

0

Courtois WYJMIJ !!!

0

100 GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dobra Andre, pokaż się z jak najlepszej strony! Vamos!

0

Kante przy Messim jak na łyżwach.

0

Wchodzi Terminator!

6

Szpaku dzisiaj w gazie!
https://i.imgur.com/SToZGbq.jpg

2

Marek Ter Stegen!

5

Maradona co poleciał...

1

Goooooooooooooooooooooool!!!!!!!!

4

Szpaku zaczyna swoje SHOW!

0

Serhio Roberto..

2

Można wyłączyć xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I na kocyki, kaszaaaaankaaaa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?