Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak mawia klasyk: MOŻNA WYŁĄCZYĆ.
4
O by Cie uj... Robisz ranking? Nie pij.
To nawet nie stało blisko rzeczywistości..
#SzkodaStrzępićRyja
0
Prop i Deca + 2 tabletki metki dla lepszej sylwetki :-)
4
Zeszli wszyscy Ci którzy nie powinni zejść... Szkoda.
0
Moim zdaniem indywidualnie Iniesta jest lepszym zawodnikiem.
Jeżeli chodzi o trofea to Iniesta posiada ich zdecydowanie więcej niż Zizu.
23
I cyk trójeczka amelinium.
0
Paulinho niczym Paweł Brożek!
0
Sędzia nie widział przewinienia! Niesamowite i niespotykane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ale siadło Couthino! Piękny strzał, mało brakowało :-)
1
ZERO linków na meczosach. Niestety.
1
KOCHANI.
Błagam o link z PL komentarzem! Widze pod spodem że są linki do zagranicznych, ale nie do PL. Można prosić na PW? :-)
19
"Eurotunel" piękny tytuł :-D
0
Morata nie wiedział przez chwile co się dzieje :-D
6
Meksykański wąs znowu w akcji !!!
9
Piękne skandowanie Pedro na trybunach :-)
0
I cyk trójeczka.
0
Courtois WYJMIJ !!!
0
100 GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dobra Andre, pokaż się z jak najlepszej strony! Vamos!
0
Kante przy Messim jak na łyżwach.
0
Wchodzi Terminator!
6
Szpaku dzisiaj w gazie!
https://i.imgur.com/SToZGbq.jpg
2
Marek Ter Stegen!
5
Maradona co poleciał...
1
Goooooooooooooooooooooool!!!!!!!!
4
Szpaku zaczyna swoje SHOW!
0
Serhio Roberto..
2
Można wyłączyć xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I na kocyki, kaszaaaaankaaaa!