Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie trzeba nic więcej dodawać :)
0
Niektóre zdarzenia jakby "nie wpływają na siebie" i nie są powiązane, także można mieć wtedy dwa z jednego meczu. Chyba w tym przypadku mógłbym nawet dać jeszcze trzecie zdarzenie z ilością żółtych kartek, ale nie jestem pewien. Nie mógłbym dać, że wygra drużyna X (1 zdarzenie), a potem że wygra drużyna X i strzeli więcej jak 1.5 bramki (2 zdarzenie), bo są one podobne.
0
U mnie taka taśma dla emocji za mini stawkę:
https://i.imgur.com/vDQHdko.png
0
Propozycja nowego herbu ładna i estetyczna, lecz brakuje mi tu jednak tych liter "F C B". Tak poza tym, to byłbym zadowolony.
1
Girona zaraz spuchnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Dla zainteresowanych konferencja UFC 229:
Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor
8
I prawidłowo, dobra wiadomość na dobranoc :-)
12
https://i.imgur.com/MYMA5CD.jpg
Brazylijskie spotkanie u Rafinhii na instastory :-)
2
Messi jak konsekwentnie nawija makaron na ucho sędziemu, żeby dał żółtą Illarramendiemu :-D I dobrze, bo zasłużył..
0
Czyli rozumiem, że owa dyskusja przeskoczyła z tematu plotki o Saulu (co było jej celem...) na pierdołowatą debatę: co jest poprawne, zapis "2'óch" czy "2-ów". Czy Wam nie jest szkoda czasu na takie rzeczy? :)
A co do tego czy zajęło mi to więcej czasu niż pełny słowny zapis, hmm. Być może jest delikatna różnica około 1 sekundy.
Pewne jest natomiast to, że uwaga o mój sposób zapisu, który jest tak niesamowicie mało znaczący i ta cała dyskusja zmarnowała nam wszystkim znaaacznie więcej czasu.
To nie jest błąd w stylu "jósz jótro pujde na wymażone stódia", który faktycznie warto by było poruszyć, bo aż oczy szczypią. Nazwijmy to po ludzku: PIERDOŁA. Uważam, że całkowicie niepotrzebna i nie warta tego czasu uwaga. A czy słuszna czy nie, to dla pewności sobie kiedyś sprawdzę - może faktycznie się mylę.
4
Nie. Od zawsze lubiłem zapisywać liczby cyframi, a nie słowami. Do tego jest to POPRAWNA forma używana powszechnie - nawet w publikacjach. Jest to trochę przypierdzielanie się..
Przypomnę tylko, że nie to było celem komentarza -.-
1
"FC Barcelona ma opcję pierwokupu Saula Nigueza i postara się z niej skorzystać – informuje kataloński dziennik Mundo Deportivo.
Mistrzowie Hiszpanii od dłuższego czasu przyglądają się pomocnikowi Atletico Madryt, który po dwóch świetnych występach w narodowych barwach stał się nowym bohaterem La Roja.
Jak czytamy na dzisiejszej okładce "Mundo Deportivo", szefowie Barcelony mają powalczyć o jak najszybsze sprowadzenie utalentowanego piłkarza. Cena? 150 milionów euro, czyli kwota wpisana do jego klauzuli odstępnego. "Ale w obecnych czasach nawet tak astronomiczna suma nic nie gwarantuje" – czytamy w gazecie."
A to ciekawe.
P.S. Na ostatnich 2'óch stronach nie było.
0
Kolor jak kolor, dla mnie do zaakceptowania. Nie podoba mi się za to projekt całej koszulki, mocno przeciętny - żeby nie powiedzieć 'słaby'.. Ale trudno. Na szczęście to 3'ci komplet, więc sporadycznie używany :-)
3
Dobrze, że Own Goal się przełamał, bo tak byśmy liczyli tylko na gole Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Czy ma koś link do streama z POLSKIM komentarzem? DrHTV odpada, bo strona się kręci i nie ładuje :-( Pomoże ktoś na PRIV?
0
"Nagroda piłkarza sezonu UEFA dla Modricia? W piłkę nożną gra się w obrębie czterech linii tworzących boisko, a tam najlepszy był Cristiano Ronaldo, gdyż strzelił 15 goli, był liderem Realu Madryt i kolejny raz z zespołem wygrał Ligę Mistrzów. To jest słabe i absurdalne. Bez dwóch zdań on jest najlepszy na swojej pozycji" [Jorge Mendes w rozmowie z record.pt]
Ale piecze xD
0
Faktycznie, jestem pierwszy raz... -.- Nie ma to jak szukać problemu zamiast odnieść się do meritum posta :) Już dajcie spokój..
0
Na drugi raz zapamiętam, aby najpierw przeprowadzić ankietę :-D
21
Nie prowadzę statystyk kto co widział, a kto nie. Może być tak, że widziało to 200 osób z tej strony, a kilka tysięcy nie. Tak samo na odwrót. Tego co jest faktycznie nie wiem ani ja ani Wy :)
32
Było sto razy i ani razu nie widziałem. A trochę tu wchodzę.
10
Pep Guardiola w przerwie meczu w szatni.
Ma facet charyzmę, jest moc.
5
Jeżeli uszy jak Bale z dzieciństwa, to nie uciekł tylko ODFRUNĄŁ :-D
0
Straszna katastrofa... Skutki odczuwalne są do dziś :-(
Jakby ktoś był zainteresowany, to Marek (AdBuster) i Darek (Scifun) Hofmannowie przygotowali serie kilku filmików z wyprawy do Prypeci, Oka Moskwy i okolic katastrofy.
Pierwszy odcinek tutaj:
12
Wczoraj Neymar odwiedził naszych piłkarzy w Barcelonie i wrzucił na Insta-story kilka zdjęć:
* Suarez: https://i.imgur.com/aa7xaRJ.jpg
* Rakitic: https://i.imgur.com/LlHEB0Z.jpg
* Ter Stegen: https://i.imgur.com/mFw6r5v.jpg
Było, nie było. Nie wiem. Ja nie dostrzegłem, także wrzucam :-)
0
- Mechanik
- Safe House
19
Ramos jak Charlie Harper :-D
https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/61/22/126122/154089_1.1.jpg
0
Trochę będzie tych jak dla mnie fajnych postaci z seriali ;-)
* Dexter Morgan / Angel Batista
* Red Reddington / Tom Keen
* Theodore "T-Bag" Bagwell / Alex Mahone / Fernando Sucre
* Negan / Rick Grimes / Shane Walsh / Daryl Dixon
* Neal Caffrey / Mozzie
* Alan Harper / Charlie Harper
* Ronald Swanson / Tom Haverford / Andy Dwyer / Leslie Knope
* Ash Williams
* Frank Castle
* Adam Zawada / Marek Brodecki
* Mike Wheeler / Eleven / Dustin Henderson / Lucas Sinclair
* Francis Underwood / Claire Underwood
* Marian Bońka
* Karol Krawczyk / Tadeusz Norek
* Berlin / Tokyo
* Sherlock Holmes
1
Sztuczka Ter Stegena z dzisiejszego meczu - gdyby ktoś przegapił:
0
Kto jak nie on! A przed wolnym mówiłem do znajomego, że może spróbuję pod murem, ale to drugi wolny więc może jeszcze się wstrzyma :)
BRAWO LEO!
3
Drodzy.
Chciałbym zapytać Was o opinie, a raczej o porównanie dwóch legend środka pola:
XAVI HERNANDEZ vs PAUL SCHOLES
Ostatnio rozmawiałem z osobą (mój dobry znajomy), która ligę angielską od 15 lat ogląda na bieżąco oraz ciut mniej ale również ligę hiszpańską. Dodam, że ta osoba nie jest kibicem Manchesteru United (gdzie głównie Scholes grał) i bardzo docenia i uważa Barce za najlepszą drużynę na świecie (+Messiego za najlepszego piłkarza w historii).
Padło z jego ust twierdzenie, że Xavi jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale Paul Scholes go 'zjada', jest o wiele lepszym zawodnikiem, bardziej kompletnym, etc.
Chciałem Was prosić o opinie na ten temat, taką bez emocji. Najlepiej jeżeli ktoś rzeczywiście widział spoooro meczy i jednego i drugiego gracza, aby była ona w miarę rzetelna.
Ktoś jest w stanie tych graczy porównać i dać swoją opinię? :-)
#XAVI_vs_SCHOLES