Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłem i polecam. Lekki, miły i przyjemny :-)
0
Vidal to czołg!
36
Huragan 'Valverde' sieje spustoszenie wśród zawodników pierwszej drużyny.
1
https://imgur.com/a/PtokjkH
Xavi lubi to! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
A w meczu z Atletico i tak od pierwszej do ostatniej minuty.
#PotwierdzoneInfo
7
Messi król dostawki.
0
Don Dembele:
https://imgur.com/a/n1JIw4J
0
A w tym zacnym gronie znalazł się np. Jarosław Olech?
Pytam z ciekawości.
- Jest obecnie 17-krotnym mistrzem świata i Europy , czternaście razy z rzędu stawał na najwyższym miejscu podium w mistrzostwach świata w trójboju siłowym.
0
Jeżeli faktycznie jest taka możliwość, to poproszę i z góry bardzo dziękuje :)
0
O kurła Malcolm brawo hahaha!
6
Oczywiście, proponuję nie obstawiać - szkoda kasy :-D
0
Czy ktoś jest w stanie napisać o co chodzi z przyłapaniem kogoś znanego na dopingu? Przejrzałem 2 ostatnie strony na LM i patrzyłem po Googlu, ale nic takiego nie widzę.
Wiadomo kto podał takie info i jakie są przypuszczenia? :-)
20
@pacule_ i taktyka rozstawiania zniczy w formacji 4-4-2 :-V
https://i.imgur.com/iyvEqrZ.png
0
Chyba Bartomeu coś posmarował Tebasowi... :V
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
"Złote, a skromne.."
41
Ale mi kopara opadła... O.O
#TebasTyZgrywusie
1
Tutaj jest świetny filmik od Scifuna odnośnie smogu:
1
Ładne kółeczko od Arthura. Gdzieś już to widziałem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/Barcelona_M41/status/1055204715703820304
13
Aktualna sytuacja Realu? :-D
https://i.imgur.com/dcGFr4M.jpg
P.S. Na ostatnich dwóch stronach nie było.
0
Malcom nie powołany na trening :-V
1
Żeby to się nie skończyło tak, że każdy z nich dostanie po 3-5min w ogonach.. Nawet w PK -.-
0
Jaki tier? :-V
51
Najlepsza jedenastka wg goal.com obecnego sezonu:
https://i.imgur.com/k0NT8iX.jpg
Krzysiu Piątek w XI'stce obok Messiego i Alby.
Miło i zasłużenie :-)
0
Dla mnie może wrócić, emocje zostawiam z boku. Graczem jest świetnym nadal.
0
To jest jego trener od Ju Jitsu.
2
Błagam niech ktoś wrzuci tę akcje z pijanym Suarezem :D Oczywiście tą ostatnią!
0
Właśnie póki co nie, ubolewam :(
0
Poproszę :)
15
Czarny humor od @pacule_ jak najbardziej wchodzi :D
https://imgur.com/a/BlQeedc