Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bartomeu po transferze de Jonga:
https://imgur.com/a/MPComy6
7
Ciekawe co tam u Rabiota i jego mamy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
To są jakieś jaja z tymi zmianami. Zamiast gracza który tyra 90min co mecz, to zdejmuje się gracza który szuka minut oraz formy i wprowadza Suareza.. który tyra niemal 90min co mecz. Przesada...
2
Ale Dembele poszedł jak kuna w agrest!
1
Messi dzisiaj:
0
Czo ten Messi? XD
2
Jak się uda, to szukaj czegoś z dyskiem SSD oraz procesorem i3/i5 oraz może RAMem 8GB. Karta graficzna zintegrowana, gdyż do takich potrzeb jakie Twa luba ma to w zupełności wystarczy. Przykłady:
1) https://allegro.pl/oferta/lenovo-ideapad-320-15-i5-7200u-4gb-256gb-sdd-win10-7765453064
2) https://allegro.pl/oferta/lenovo-ideapad-320-17-i5-7200u-8gb-256gb-fpr-win10-7325357651
3) https://allegro.pl/oferta/mocny-dell-e6520-i5-8gb-nowy-240gb-ssd-win10-hdmi-7733088372
18
Ibrahimović:
- Cristiano Ronaldo nazywa wyzwaniem transfer do zespołu kompletnego i wygrywającego Serie A co roku. Jeśli lubi wyzwania dlaczego nie przeszedł do nich kilka lat temu gdy grali w drugiej lidze aby awansować do Serie A i wtedy walczyć o mistrzostwo? Transfer do Juve nie jest żadnym wyzwaniem.
[FB - Transfery Piłkarskie]
P.S. Na ostatnich 3 stronach nie było.
P.S.2 Tak wiem fejk, bo Ibra nie mówi po polsku.
1
Real Madryt sensacyjnie remisuje do 81min z gospodarzami stadionu, Realem Betis. Goście chcieliby sprawić niespodziankę i wygrać w końcu jakiś mecz.
P.S. Brawo dla zespołu gości, wywieźli 3pkt!
4
Ależ Arthur mi imponuje, bardzo inteligentne zagrania, ustawianie się i kontrola środka. Ale chyba to nikogo już nie szokuje :-)
14
Valverde + niektórzy "kibice" :-V
https://i.imgur.com/Ai5ZyEQ.jpg
P.S. Znalezione.
1
Kolega pyta o imię i nazwisko tych Pań.
3
Ja za Hyperami Keczupowymi :-(
https://pocztaslodyczowa.pl/wp-content/uploads/2017/04/Hyper_HYPER_chips_ketchup_50g_16288037_0_1000_1000.jpg
28
Tyle w tym temacie.
1
Złoty fart chyba się skończył dla Realu. Setki symulacji, bramek ze spalonego, brak żółtych i czerwonych kartek. Do tego jeszcze VAR. Miód
0
Leo godnie się zaprezentował w tym roku jako 5 zawodnik w plebiscycie do Golden Balona. Zasłużył, nie ma co. Jeszcze 40 bramek & 30 asysty i wskoczy na 4 lub (UWAGA!!!) 3 miejsce?! To by były jajca.
0
No cóż, SKS - Starość Kurła Starość.
0
Ktoś miał avatar z faciatą księcia Testovirona, także ku niemu się skłaniam.
9
BREAKING NEWS
21-letni mężczyzna po południu wjechał na płytę hanowerskiego lotniska srebrnym BMW na polskich tablicach rejestracyjnych. Mężczyzna twierdzi że jest z Polski. Auto kilkaset metrów goniło samolot linii Aegean Airlines. Na lotnisku wstrzymany został ruch samolotów, który przywrócono po godzinie 20. Wcześniej przeprowadzono kontrolę samochodu, ale nie znaleziono w nim żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Policja poinformowała, że kierowca był pod wpływem amfetaminy oraz kokainy.
xD
3
W dniach meczowych Adrien Rabiot ma zakaz wstępu do szatni PSG.
[Gianluca Di Marzio]
Niezłe jajca :-V
P.S. Na ostatnich 2 stronach nie było.
0
Aha nie no okej, dobrze wiedzieć.
0
Szukaj czegoś z dyskiem SSD 256GB, 8GB RAMu, procesorem i3 7 generacji (albo i5 jak ci się uda znaleźć). W tym budżecie to dostaniesz do lapka zintegrowana karte graficzną, ale jeżeli sprzęt ma być do przeglądania internetu oglądania filmów, to w zupełności wystarczy. Są teraz promocje, więc taki konfig znajdziesz, powodzenia :)
0
Oł oł oł oł, Oshikuru!
5
Promień Ziemi ma dokładnie 6 371 km, a nie 6,3 km :-)
Także odpowiedź brzmi: Nie, nie przekopałoby się na wylot.
61
"przypomnienia całemu światu, że jest geniuszem" - myślę, że tym którzy znają się na piłce i zawsze dokonują obiektywnej oceny Leo nic przypominać nie musi :-)
3
Całkiem smaczna, chociaż osobiście smakuje mi bardziej ta klasyczna Milka-Oreo :-)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTA79rXjRlgG1_BOPVOZYlstVQar8pv7519pmGyVRshfA03AoEl
12
Gdyby Rakitic doznał kontuzji, to wyszlibyśmy na mecz w 10ciu i w 70 minucie wszedłby Vidal.
Eh..
43
Piękne słowa i 100% racji, Jordi dobry wywiad!
0
Vinicius Jr.:
https://x.com/Ultrademiks/status/1071459005980061696
P.s. Wiadomo, że każdemu grającemu w piłkę się zdarza.
20
"Frenkie wybrał pieniądze szejka nad pieniądze skromnych, pracowitych Katalończyków. Dla mnie ten piłkarz już nie istnieje - był i go nie ma. Adrien Rabiot rezygnuje z pieniędzy szejka by ciężko pracować dla dobra klubu walczącego o niepodległość ciemiężonej Katalonii. Różnice."
@pacule_
Uwielbiam.