Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można wyłączyć.
0
Tak według "The Sun" w przyszłym sezonie będzie wyglądać skład Realu Madryt. Ci jak coś pie*dolną haha :-D
https://i.imgur.com/BR1jKjS.jpg
Atak 800mln + Pomoc 400-500mln + Bramka 100mln.
#TakBędzie #Na100Procent
P.S. Nie widzę aby było, więc wrzucam.
1
Zidane wrócił, to zaczynamy pompowanie przez media! :-)
https://i.imgur.com/Lb62PaE.jpg
0
Czy ktoś z Was posiada filmik lub GIF gdzie mamy Zidana w roli trenera jak "macha" ręką do zawodników na boisku jakby sam nie wiedział co robi? Kiedyś sporo tu tego latało :-)
0
Czy posiada ktoś filmik / GIF gdzie mamy Zidana w roli trenera jak "macha" ręką do zawodników jakby sam nie wiedział co robi? Kiedyś sporo tu tego latało :-)
1
Interesuje się również tym tematem i uważam, że jest bardzo duża szansa, że takowa planeta tam istnieje :)
0
"No i Malcom. Doczekał się kolejnego występu."
Brzmi jakby Malcom co mecz grał :-D
1
Matko jedyna ten Suarez zawsze będzie szukał Messiego? Przy karnym też?! Dramat..
0
Już 2:2 :-)
1
Jprdl.....
0
O widzisz, dzięki, usuwam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real Madryt zdobył tylko TRYPLET, a Michał Pol od razu w ich bluzie lata. Eh, kibic sukcesu...
https://i.imgur.com/Spn2hMj.jpg
2
Ciekawe ile taka bardzo fajna polisa kosztuje, bo na "całkiem" spore sumy się zabezpieczamy :-) Ale świetny ruch ze strony klubu!
82
Kibicuje Ajaxowi od 15 minut, a już mnie te PSV wk*rwia...
0
Oczywiście, że sobie ironizowałem ^^
0
To był żarcik kolego :)
2
Ajax zaraz spuchnie... :-V
0
Aj Ajax miał setke na wagę zwycięstwa.. :-V
17
Dupy kibiców Realu strzelają właśnie jak popcorn :-D
0
O kurwa jaki gol! Ale jaja :-D
2
Asensio ZP.
2
Ja piełdole to się dzieje hahaha!
17
Asensio 120 mln... Chyba pesos kolumbinskich.
1
CHRISTOPH WALTZ
Wiem, że grywał w wielu filmach, ale role:
- Pułkownika Hans Landa w "Bękartach wojny"
- Doktora Kinga Schultza w "Django"
idealnie obrazują postaci w jakie się wpasowuje. Film "Rzeź" (Carnage) też był ciekawy, ale jednak to nie to. W 007 "Spectre" jego postać Blofelda wypadła słabo, a pozostałe role bez echa :-(
0
Łapie kontuzje? :-V
0
A posiadasz taką statystykę z ostatnich topowych meczów w lidze angielskiej? Pytam z czystej ciekawości jak to się tam rozkłada.
1
Zmarł Keith Flint, lider grupy Prodigy. Miał 49 lat. [Onet]
Bardzo charakterystyczna postać i oryginalny zespół w świecie muzyki, pamiętam jak byłem na ich koncercie na Woodstocku, eh..
0
Mówisz?
7
https://i.imgur.com/wA7CVCe.jpg
Dembele jakby niewklejony :-D
P.S. Ramos też.