Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
"Vidal vs Vinicius" - wkrótce na boiskach! xD
https://x.com/PiquebIinder/status/1101957645882281985
2
Oczywiście rzeźnia leci w komentarzach i memach :-D
https://i.imgur.com/Q7EmWlR.png
https://i.imgur.com/WLyB0bs.jpg
0
Vidal chyba symulka ala Busquets :-D
4
#HitTheRamos
Akcja społeczna, warto udostępniać.
0
Właśnie wyczytałem komentarz, że "Messi się chowa, bo przytłaczają go umiejętności Viniciusa".
A mnie przytłaczają takie komentarze.. strzelałbym z ostrej w takich gagatków z wykończeniem lepszym niż ten cały pompowany Vinicius :-D
8
Pique zlał Ramosa, bo stwierdził, że pier*oli kocopoły.
#PotwierdzoneInfo
0
I Rakitic zostaje na następny sezon :D
0
Menadżer urządzeń -> Karta sieciowa (rozwiń i znajdź swoją) -> PPM -> Wyłącz
Potem włącz z powrotem tak samo, a jak to nie pomoże, to ta sama ścieżka ale daj "Aktualizuj sterowniki".
Zobaczymy czy tak pójdzie.
1
Malcom podobno się rozgrzewa i zaraz wchodzi.
9
Klasycznie wyrastają po GD memy, niektóre całkiem dobre :-D
https://i.imgur.com/cwson13.png
https://i.imgur.com/neDbdLP.jpg
https://i.imgur.com/xbvGpJV.jpg
2
Asensio i Bale chyba mają jakiś zakład kto wybije za stadion. #MathieuPotwierdza
5
Malcom podobno w 98min wchodzi. Chwilę po tym jak zgaszą światło na stadionie.
0
Ramos to tylko aby strzelić, nieważne która bramka. Najlepszy obrońca!
0
Valverde połóż się tam jeszcze, nie udawaj że kombinujesz z taktyką na kucka..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suarez załamany, bo postawił kupon na awans Barcy, a nie zapowiada się żeby miał mu wejść :D
5
Aż zeza dostałem po tym dryblingu Dembele haha
0
Suarez tyle czasu i miejsca i trafia w jednoosobowy mur :V
0
Taki duży już jest balon nad Viniciusem, że ten zaraz odleci... A komentatorzy prowadzą dalej autoerotyzm na jego punkcie.
2
Już $ędzia zaczyna.. taniec pingwina... -.-
5
Do czego to doszło, że przed GD nie obawiamy się samego klubu i jego zawodników, a sędziowania i wykorzystywania (a raczej nie wykorzystywania) technologii mającego pomóc sędziom i nie doprowadzać do kontrowersyjnych i błędnych decyzji...
#Dramat
0
Masz może link do tej jego wypowiedzi na TT? Chciałbym mu "coś" odpisać.
0
Gooooooooool! Król!
0
ZAWODNIK MA FORMĘ?
Gra wszystkie mecze po 90min.
ZAWODNIK NIE MA FORMY I KOPIE SIĘ PO CZOLE?
Zmienia go rezerwowy, który dostaje swoje minuty i może się pokazać przez co potem rywalizacja w zespole rośnie? NIE! Zawodnik gra wszystkie mecze dalej po 90min, bo przecież SZUKA FORMY :V
To kiedy mają grać zmiennicy?
0
Ciągle czegoś nie rozumiecie. To nie wina trenera, że ktoś popełnia błędy, tylko piłkarzy. Winą trenera jest to, że taki zawodnik który notorycznie popełnia błędy gra przez kolejne 5 i więcej meczów po 90min.
5
Nie mam żadnych pretensji do graczy, szczególnie tych grających źle. Każdy jest tylko człowiekiem, nie każdy ma cały rok formę jak Messi. Pretensje można mieć tylko i wyłącznie do TRENERA, który NIE REAGUJE na to co się dzieje i myśli, że Messi zawsze załatwi sprawe...
25
Znowu taktyka "Messi weź załatw sprawę"... Ręce opadają.
1
Ah te kontrowersyjne memy z wczoraj po meczu Atletico - Juve :D
https://imgur.com/a/Z19BLdN
3
Wczorajsza piękna interwencja naszego Marca Ter Stegena:
0
Z dobrych dla mnie wiadomości w kontekście naszego dzisiejszego meczu i ogólnie meczy, to MOŻE chociaż wejdzie mi w nocy "kupon pocieszenia" vel "kupon na otarcie łez". Chociaż jak znam życie... to nie wejdzie xD
https://i.imgur.com/22GU4gG.png
Wariat za bagatelne 2 PLN ze sporą szansą na wygranie niebagatelnych 24 PLNów. Jak wejdzie to stawiam dom. Z zapałek.