16

"Vidal vs Vinicius" - wkrótce na boiskach! xD
https://x.com/PiquebIinder/status/1101957645882281985

2

Oczywiście rzeźnia leci w komentarzach i memach :-D
https://i.imgur.com/Q7EmWlR.png
https://i.imgur.com/WLyB0bs.jpg

0

Vidal chyba symulka ala Busquets :-D

4

#HitTheRamos
Akcja społeczna, warto udostępniać.

0

Właśnie wyczytałem komentarz, że "Messi się chowa, bo przytłaczają go umiejętności Viniciusa".

A mnie przytłaczają takie komentarze.. strzelałbym z ostrej w takich gagatków z wykończeniem lepszym niż ten cały pompowany Vinicius :-D

8

Pique zlał Ramosa, bo stwierdził, że pier*oli kocopoły.
#PotwierdzoneInfo

0

I Rakitic zostaje na następny sezon :D

0

Menadżer urządzeń -> Karta sieciowa (rozwiń i znajdź swoją) -> PPM -> Wyłącz

Potem włącz z powrotem tak samo, a jak to nie pomoże, to ta sama ścieżka ale daj "Aktualizuj sterowniki".

Zobaczymy czy tak pójdzie.

1

Malcom podobno się rozgrzewa i zaraz wchodzi.

9

Klasycznie wyrastają po GD memy, niektóre całkiem dobre :-D
https://i.imgur.com/cwson13.png
https://i.imgur.com/neDbdLP.jpg
https://i.imgur.com/xbvGpJV.jpg

2

Asensio i Bale chyba mają jakiś zakład kto wybije za stadion. #MathieuPotwierdza

5

Malcom podobno w 98min wchodzi. Chwilę po tym jak zgaszą światło na stadionie.

0

Ramos to tylko aby strzelić, nieważne która bramka. Najlepszy obrońca!

0

Valverde połóż się tam jeszcze, nie udawaj że kombinujesz z taktyką na kucka..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suarez załamany, bo postawił kupon na awans Barcy, a nie zapowiada się żeby miał mu wejść :D

5

Aż zeza dostałem po tym dryblingu Dembele haha

0

Suarez tyle czasu i miejsca i trafia w jednoosobowy mur :V

0

Taki duży już jest balon nad Viniciusem, że ten zaraz odleci... A komentatorzy prowadzą dalej autoerotyzm na jego punkcie.

2

Już $ędzia zaczyna.. taniec pingwina... -.-

5

Do czego to doszło, że przed GD nie obawiamy się samego klubu i jego zawodników, a sędziowania i wykorzystywania (a raczej nie wykorzystywania) technologii mającego pomóc sędziom i nie doprowadzać do kontrowersyjnych i błędnych decyzji...


#Dramat

0

Masz może link do tej jego wypowiedzi na TT? Chciałbym mu "coś" odpisać.

0

Gooooooooool! Król!

0

ZAWODNIK MA FORMĘ?
Gra wszystkie mecze po 90min.

ZAWODNIK NIE MA FORMY I KOPIE SIĘ PO CZOLE?
Zmienia go rezerwowy, który dostaje swoje minuty i może się pokazać przez co potem rywalizacja w zespole rośnie? NIE! Zawodnik gra wszystkie mecze dalej po 90min, bo przecież SZUKA FORMY :V

To kiedy mają grać zmiennicy?

0

Ciągle czegoś nie rozumiecie. To nie wina trenera, że ktoś popełnia błędy, tylko piłkarzy. Winą trenera jest to, że taki zawodnik który notorycznie popełnia błędy gra przez kolejne 5 i więcej meczów po 90min.

5

Nie mam żadnych pretensji do graczy, szczególnie tych grających źle. Każdy jest tylko człowiekiem, nie każdy ma cały rok formę jak Messi. Pretensje można mieć tylko i wyłącznie do TRENERA, który NIE REAGUJE na to co się dzieje i myśli, że Messi zawsze załatwi sprawe...

25

Znowu taktyka "Messi weź załatw sprawę"... Ręce opadają.

1

Ah te kontrowersyjne memy z wczoraj po meczu Atletico - Juve :D
https://imgur.com/a/Z19BLdN

3

Wczorajsza piękna interwencja naszego Marca Ter Stegena:

0

Z dobrych dla mnie wiadomości w kontekście naszego dzisiejszego meczu i ogólnie meczy, to MOŻE chociaż wejdzie mi w nocy "kupon pocieszenia" vel "kupon na otarcie łez". Chociaż jak znam życie... to nie wejdzie xD

https://i.imgur.com/22GU4gG.png

Wariat za bagatelne 2 PLN ze sporą szansą na wygranie niebagatelnych 24 PLNów. Jak wejdzie to stawiam dom. Z zapałek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?