1

@MesQueUnClub96 nie rozdrapujcie... :-P

2

@Darshan1010 zdecydowanie warto obejrzeć!

1

@barcanawieki
1. Assasins Creed 2
2. Uncharted 4
3. GTA Vice City / Call of Duty 4

0

Czy ktoś posiada link do streama z POLSKIM komentarzem i mógłby podesłać na PRIV? :-)

0

@nvidd albo kupić używanego np. Samsunga Galaxy S7 w fajnym stanie. Aktualnie przerzuciłem się na S10, ale miałem S7 ponad 2 lata i on lataaaał. Wszystko chodziło płynnie, zdjęcia bardzo ładne. Zmieniłem dla szerokątnego aparatu, nowego softu, no trochę lepszego ogólnie aparatu (sporo robię zdjęć telefonem), większej baterii i takiej potrzeby zmiany samej w sobie. Ale polecam gorąco.

0

@JaSzymon nie wiem dlaczego często postrzega się kogoś w miarę w formie w wieku np. 32 lat i mówi się że "jak na jego wiek to super". 32 lata to dużo?! Nie trzeba być zawodowcem a robić to hobbystycznie i mieć o wiele lepszą formę jak ma Piszczu czy nawet CR. Mówi się o nich jak o ludziach przechodzących na emeryturę w wieku 65 lat.. Oczywiście nie kieruje tego do autora posta, lecz ogólnie bo często pojawiają się takie śmieszne cytaty :)

0

@Veb1233 Co tam się odsaopaula w tym klubie, że ściągają takie perełki? :-D

45

Zażarta walka o transmisję polskich drużyn w europejskich pucharach trwa!


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

44

Żeby przejść Krossa albo Marcelo to wystarczy zmienić kierunek biegu :-D Oni tam stoją jak pachołki..

25

I to są te ich "sparingi". Nawet wtedy dopuszczają się takich akcji... Klub porażka.

https://x.com/ZB_Media_01/status/1156249252617756673

5

Chłopaki lecą dalej z kontrą :-)



Chill przede wszystkim
https://x.com/WeAreMessi/status/1156193811929976832

0

@lampa16 Chłopaki wczoraj i dzisiaj mają jeszcze wolne, do treningów wracają jutro o 9:30, @Ghotti a "foka w czerwonym" to tak, dziewczyna Fabsa :-)

24

Messi, Suarez, Alba i Fabregas (fałszywa 9'tka 4ever) wczoraj na koncercie na Ibizie. Fajnie, że chłopaki odpoczywają, widać dużo pozytywnej energii :-)
P.S. Może było, ale raczej nie każdy widział.


7

Matko Dembele.... :/

22

Messi wraca do domu z wakacji, a tam... :-D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@insp1re "Dexter".
Fabuła, scenariusz, muzyka, gra, zdjęcia, klimat. 10/10!

0

@matirix20 Fitatu.

0

@ranger3120 właśnie dlatego moje zdziwienie skąd taka atrakcyjna cena, bo sklepy w tym roku oszalały! :) Chociaż zdarzało się trafić w Biedronce lub Lidlu 500g za 10zł (w Lidlu 3 dni temu była taka okazja, więc od razu kupiłem 1kg), ale to jednak tylko czasami :(

1

@ranger3120 gdzie dostałeś taką piękną cenę? Od kogoś prywatnie czy może jakiś sklep? :-)

0

@MichalZZZ pierwszy sezon w porównaniu do kolejnych jest aż "nudny", tak w połowie drugiego zaczyna się jazda :)

0

Czyżby oferta Barcy za Neymara? :-)
https://imgur.com/a/3vnBmPu

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

@Andi18 kwestia 48 godzin :-D

17

Neymar i Griezmann przyłapani razem!
https://i.imgur.com/oYkIvIv.jpg
#PotwierdzoneInfo
#OficjalkaPoKonferencjiVerrattiego

1

@sebisek zamieniłbym w pomocy Zlatana na Zlatana i byłoby idealnie :-D

0

@Odesseiron największe cojones na polu!

1

@D10SLEO a ja chce niższych podatków. I ja i oni "uja" dostaniemy.

13

Casemiro przy Messim biega jak pies za piłką :-V
https://streamable.com/nj51u

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?