Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie rozdrapujcie... :-P
2
@Darshan1010 zdecydowanie warto obejrzeć!
1
@barcanawieki
1. Assasins Creed 2
2. Uncharted 4
3. GTA Vice City / Call of Duty 4
0
Czy ktoś posiada link do streama z POLSKIM komentarzem i mógłby podesłać na PRIV? :-)
0
@nvidd albo kupić używanego np. Samsunga Galaxy S7 w fajnym stanie. Aktualnie przerzuciłem się na S10, ale miałem S7 ponad 2 lata i on lataaaał. Wszystko chodziło płynnie, zdjęcia bardzo ładne. Zmieniłem dla szerokątnego aparatu, nowego softu, no trochę lepszego ogólnie aparatu (sporo robię zdjęć telefonem), większej baterii i takiej potrzeby zmiany samej w sobie. Ale polecam gorąco.
0
@JaSzymon nie wiem dlaczego często postrzega się kogoś w miarę w formie w wieku np. 32 lat i mówi się że "jak na jego wiek to super". 32 lata to dużo?! Nie trzeba być zawodowcem a robić to hobbystycznie i mieć o wiele lepszą formę jak ma Piszczu czy nawet CR. Mówi się o nich jak o ludziach przechodzących na emeryturę w wieku 65 lat.. Oczywiście nie kieruje tego do autora posta, lecz ogólnie bo często pojawiają się takie śmieszne cytaty :)
0
@Veb1233 Co tam się odsaopaula w tym klubie, że ściągają takie perełki? :-D
45
Zażarta walka o transmisję polskich drużyn w europejskich pucharach trwa!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
44
Żeby przejść Krossa albo Marcelo to wystarczy zmienić kierunek biegu :-D Oni tam stoją jak pachołki..
25
I to są te ich "sparingi". Nawet wtedy dopuszczają się takich akcji... Klub porażka.
https://x.com/ZB_Media_01/status/1156249252617756673
5
Chłopaki lecą dalej z kontrą :-)
Chill przede wszystkim
https://x.com/WeAreMessi/status/1156193811929976832
0
@lampa16 Chłopaki wczoraj i dzisiaj mają jeszcze wolne, do treningów wracają jutro o 9:30, @Ghotti a "foka w czerwonym" to tak, dziewczyna Fabsa :-)
24
Messi, Suarez, Alba i Fabregas (fałszywa 9'tka 4ever) wczoraj na koncercie na Ibizie. Fajnie, że chłopaki odpoczywają, widać dużo pozytywnej energii :-)
P.S. Może było, ale raczej nie każdy widział.
7
Matko Dembele.... :/
22
Messi wraca do domu z wakacji, a tam... :-D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@insp1re "Dexter".
Fabuła, scenariusz, muzyka, gra, zdjęcia, klimat. 10/10!
0
@matirix20 Fitatu.
0
@ranger3120 właśnie dlatego moje zdziwienie skąd taka atrakcyjna cena, bo sklepy w tym roku oszalały! :) Chociaż zdarzało się trafić w Biedronce lub Lidlu 500g za 10zł (w Lidlu 3 dni temu była taka okazja, więc od razu kupiłem 1kg), ale to jednak tylko czasami :(
1
@ranger3120 gdzie dostałeś taką piękną cenę? Od kogoś prywatnie czy może jakiś sklep? :-)
0
@MichalZZZ pierwszy sezon w porównaniu do kolejnych jest aż "nudny", tak w połowie drugiego zaczyna się jazda :)
0
Czyżby oferta Barcy za Neymara? :-)
https://imgur.com/a/3vnBmPu
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
@Andi18 kwestia 48 godzin :-D
17
Neymar i Griezmann przyłapani razem!
https://i.imgur.com/oYkIvIv.jpg
#PotwierdzoneInfo
#OficjalkaPoKonferencjiVerrattiego
1
@sebisek zamieniłbym w pomocy Zlatana na Zlatana i byłoby idealnie :-D
0
@Odesseiron największe cojones na polu!
1
@D10SLEO a ja chce niższych podatków. I ja i oni "uja" dostaniemy.
13
Casemiro przy Messim biega jak pies za piłką :-V
https://streamable.com/nj51u