4

Valverde jak tak stoi, to mam wrażenie że zastanawia się, o której jutro na ryby pojedzie..

1

Suarez ma pretensje, że nic z tych podań nie wychodzi, ale z jego gry już też dawno nic nie wynika. Niech cyknie wynik ile ma goli w LM..

0

Valverde pakuj walize! :-D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@betonito do gry "komplikacyjnej" chyba się nadaje :-P

1

0

@SeeleyBooth Ciekawe czy i w tej XI sezonu znajdzie się też Marcelo.

1

@Mathew86 Tu też moc :-D


0

1

@Colon Tak wydaje mi się, że troche ALEXANDRE PATO. Mam wrażanie, że było go stać na o wieeeele więcej :-)

0

Ciekawe ile Ter Stegen wytrzyma... Eh.

0

@jeyx77x Kreatyna jest codziennie dostarczana człowiekowi z pożywienia, nie trzeba robić żadnej przerwy i jest to poparte badaniami.

"Szacuje się, że dobowe zapotrzebowanie organizmu osoby o masie 70 kg na kreatynę wynosi 2 g, przy czym 1 g tego związku jest syntezowany przez organizm z aminokwasów, a pozostała ilość powinna być dostarczona w pożywieniu."
- tu jest info odnośnie osoby nie uprawiającej sportów siłowych.

W przypadku uprawiania takich sportów zapotrzebowanie a raczej możliwość wykorzystania jej mocno wzrasta i żeby dostarczyć maksymalną ilość możliwą do przyswojenia trzeba by było jeść baaaardzo dużo (a to dodatkowe kalorie, nie każdy potrzebuje takiej nadwyżki) - p. 250g mięsa zawiera 1g kreatyny. Lepiej skupiać się na kaloriach aby się "nie zalać" i suplementować kreatynę wykorzystując przy tym swój potencjał.

1

@KamQiX Zgadzam się.

Konflikt Neymara z Barceloną dotyczył jego relacji z zarządem, a nie samym klubem. Jeżeli właśnie jakieś pieniądze mu się należą, to takie orzeczenie powinien przedstawić sąd i te pieniądze Neymar powinien dostać. Tak samo w drugą stronę, jeżeli mu się nie należą, to tych pieniędzy nie dostanie.

Kwestia tej rozprawy oraz jego rzekome przyjście do Barcy zimą lub latem nie powinny być ze sobą łączone jak to tu większość usilnie próbuje skleić.

0

@FCBeSeM Kreatyna (tylko MONOHYDRAT!) i odżywka białkowa jeżeli będą braki w ilości białka diecie - taka podstawa, która ma jeszcze jako taki sens.

- Kreatyna - stosuj 5g dziennie przez cały nawet rok.
- Białko - jeżeli odpowiednia ilość białka będzie wyciągnięta z jedzenia w ciągu dnia, to nie ma sensu, w innym przypadku bierzesz jej tyle, aby osiągnąć ten ustalony poziom.

Na początku przygody z siłownią nie będzie konieczności brania kreatyny, lecz ma ona bardzo dobre działanie (siłowe i regeneracyjne) jak na suplement, więc już jak chcesz to warto.

2

@Odesseiron Jak we wannie, nadmiar się wylewa poza krawędzie. No i mamy odpowiedź!

17

Powtórzyć głosowanie i karnego Błaszczykowskiego! :-V

0

@escarabajo tak tak, Ciebie rozumiem bo takie video dostałeś, ale to właśnie media Ci takie video zaserwowaly specjalnie abyś pomyślał tak a nie inaczej :)

1

@escarabajo Wrzucili wtedy niepełny filmik, wersja dłuższa o jakieś 5 sekund pokazuje jak potem sobie normalnie zabijają pione. Jak zwykle musieli kręcić aferę gdzie jej nie ma..

1

@Barca1992 wziął numerek i czeka, bo kolejka jak po karpia w Lidlu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Suarez stracił, ale rączką machnąć musiał :-)

5

Kontuzje zniszczyły Messiemu karierę. Miał chłop potencjał na wielką grę..

0

Dalej nie mogę przeboleć, że zabrakło Lucasa Vázqueza w 11-stce sezonu... Serce krwawi.

0

@DaPi Ja po odebraniu nagrody i wypowiedzi przez Leo wyłączyłem, to nie na moje poczucie humoru :-D

0

@halfnolife no nie mów, że nie wyłapałeś ironii? :D

18

Trochę brakuje Courtois i Viníciusa w 11-stce sezonu, ale nie można mieć wszystkiego..

2

Bartomeu posmarował :-D

0

Tak kurłaaaaa! MESSSSSI!

17

Ta 11-stka z Marcelo, Modricem i Ramosem jest bardziej żałosna niż żarty prowadzącej..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?