Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pierwszy do zmiany po przerwie Rafinha. Za efektownie gra chłopak, wincyj betonu!
1
@SeeleyBooth
- Oskar (PRO3L8M)
- Pezet
- Sokół
- Hans Solo (52 Dębiec)
- Paluch
- O.S.T.R.
- VNM
+ jeszcze Kuban, Ras, Rysiu Peja, Molesta, Borixon i inni.
2
@lukas10 bardzo malutko, kiedy jechałem rok temu do Chorwacji to w obie strony mi zeszło chyba z 200MB, a może nawet nie, a to było spooooro więcej kilometrów :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak czytam te wszystkie pogłoski i jakieś wieści różnych dziennikarzy ze "słabą" wiarygodnością, ale co tam, dyskusja i obrażanie trwa w najlepsze a każdy nowy cytat z Twittera jest uważany za pewnik. Co jest najśmieszniejsze to to, że wszyscy wiedzą, że w znacznej większości to są tylko wydmuchane plotki ale i tak większość łyka i się gotuje :-P
8
@SeeleyBooth aż ciary przechodzą :-)
0
Możliwe że zagramy 4-4-2, czyli:
Roberto - Pique - Langlet - Firpo
Rafinha - Rakitic - De Jong - Alba
Griezmann - Perez
No chyba, że Messi będzie w stanie zagrać.
8
To jest bardziej śmieszne niż przykre..
13
"Halo, Philippe? Słuchaj, głupia sprawa z tym wypożyczeniem..." :-V
3
@Colon Trzeci sezon powinni zrobić zdecydowanie krótszy i zakończyć go wielkim "OJOJ". Wszystko co mogli powiedzieć i pokazać zaprezentowali w pierwszym oraz w wyjątkowym drugim sezonie. Trzeci sezon nie da nam nowych emocji, nie będzie żadnego powiewu nowości. Z tej historii się już więcej wyciągnąć nie da. Przedwczesny finał widzieliśmy w końcówce drugiego sezonu, to był dobry moment na zakończenie, ale chcą jeszcze oderwać kilka kuponów najwidoczniej.
0
Spokojnie, Bilbao zaraz spuchnie.. :V
0
1-0 Aduriz. Dziękuję :)
0
Odnośnie Dembele:
3
Valverde od Busquetsa i Rakitica zaczyna ustalać skład. Niestety.
2
Gdzieś któryś z d*upy dziennik napisał, że Neymar chce do Barcy ale jak się Barca z PSG nie dogada to idzie do Realu i od razu ludzie łapią i cisną, że on ma w głęboko Barce, itd. Nie mówię, że jest święty, ale gazety wciskają takie teksty żeby to podłapać i na ten temat komentować, mimo że nikt nigdy tak nie powiedział.
Jak się okaże zaraz, że od początku chciał tylko do Barcy nawet za 5mln euro pensji rocznie, to wszyscy będą happy, ale przez podłapywanie takich tekstów i robienie z tego g*wno burzy to będzie się to wspominać kiedyś, że "Neymar kiedyś jak wracał z PSG to coś było mówione że chciał do Realu albo do nas i że wisiało mu to gdzie pójdzie".
W TV też na niektórych stacjach nawijają tak ludziom makaron na uszy ;-)
0
@Ghandi i będą szczęśliwsi i zdrowsi. Niektórzy tu dostają nerwicy, bo źródło A powiedziało XYZ, kiedy te info nawet nie stało obok prawdy. Po co te złe emocje..
5
Drodzy, chciałem coś zauważyć i podkreślić. PRZESTAŃCIE TAK ŁATWO WIERZYĆ W KAŻDĄ INFORMACJĘ. Sami wiecie jak media potrafią naginać rzeczywistość, jak często piszą coś co ma za zadanie tylko i wyłącznie wywołać dodatkowe emocje lub wzbudzić jakąś szeroką dyskusję. Znamy te nasze popularne źródła takie jak: ESPN, RAC1, SER, Marca, MD, etc. i wiemy dobrze, że bardzo ale to baaaaaardzo często ich informacje mijają się z tym co ma faktycznie miejsce. Mimo to jedne źródła mylą się (lub kłamią / wymyślają) częściej, a drugie rzadziej i dlatego mamy te wszystkie Tiery 1, Tiery 2, Tiery 4, itd. Jedno ich łączy: KAŻDE ŹRÓDŁO CZASEM SIĘ MYLI I KAŻDE OD CZASU DO CZASU PALNIE GŁUPSTWO.
Dlaczego to piszę? Dlatego, że które źródło czego by nie wrzuciło to podejmujecie się od razu tak absurdalnych debat kto jaki nie jest w tym zarządzie „po#$%&$@lony”, że oferuje taką a nie inną sumę pieniędzy + zawodnika A + zawodnika B, a tak faktycznie, to ta rozmowa między przedstawicielami FCB a PSG może wyglądać całkowicie inaczej i może Barca faktycznie rzuca rozsądne propozycje i kwoty. Albo i nie. Nie mamy wiedzy jak to wygląda, ale patrząc na historie do jakich plotek dochodziło a co faktycznie miało potem miejsce powinniśmy być już trochę nauczeni, że nie ma co nikogo wyzywać i oceniać po każdej wrzutce od Mundo Deportivo..
Po prostu nie dajcie się manipulować. Wiadomo że wszędzie jest jakieś ziarno prawdy, ale ziarno to nie od razu cała prawda :-) Są emocje i sam je czuje, ale SPOKOJNIE.
7
@bafi i tak mijają 2 lata... :-)
1
@Robertinho ciekawe ile razy pojawiła się "kwestia godzin" od czerwca 2018 :-D
6
Samolot z delegacją Barcelony podchodzi do lądowania na lotnisku w Paryżu:
https://imgur.com/a/K5uOpuB
https://www.flightradar24.com/TVF82CJ/21acc890
P.S. Relacja jak na Placu Świętego Piotra oczekując białego dymu :V
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@skubi99 mów co chcesz, nikt nie musi podzielać mojego ani Twojego zdania, zwisa mi to. Ja po jego przyjściu będe bardzo zadowolony - patrząc czysto piłkarsko. Jeżeli się nie uda, to trudno. Mamy świetnych zawodników w kadrze, damy radę.
3
Co zrobił to zrobił, popełnił ewidentny błąd, zachował się jak szczeniak, itd. itd. itd. WIEM.
Mimo to czekam na oficjalnie potwierdzenie, że jednak wraca i ponownie będzie nas cieszyć swoją grą :-)
#Neymar
0
@klopx kwestia godzin! :-D
1
@brashh Czarny Marcin Opałka.
0
@Jacek770 czasem trzeba pod takie coś zainstalować wirtualną maszyne z np. Win XP i na niej zainstalować grę. Instrukcji jest trochę w necie, więc nie będe opisywać tu w komentarzu :)
3
Hamulcowy coś niepocieszony. Piłka za szybko chodzi, nie ma Rakiticia w składzie...
0
Ależ mi się podoba dzisiejsza dynamika gry u nas w pomocy :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika