5

Patrząc na naszą grę, to jest to dla nich dobry moment na przełamanie :-D

4

"Dominujemy, ale nie przekładamy tego na okazje bramkowe."

Chyba "Drewniejemy", a nie dominujemy..

0

Ciekawe czy byśmy wygrali z F91 Dudelange na wyjedzie?

0

Ciągnijmy współpracę z Valverde dalej do końca sezonu, to niech jeszcze w obliczu kilkunastu przyszłych klęsk (bo porażkami tego nie nazwę) i braku trofeów zawinie nam się do innego klubu Messi... Wcale bym mu się nie dziwił.

0

Strzelcie chociaż w swoją bramkę dla podbicia statystyki xD

0

Dawać wolnego na 3:0. Może to pomoże spakować walizki Valverde..

0

@sidzej i skakał przez barierke.

0

Spokojnie, Granada zaraz spuchnie.

3

@BarcaFan17 śmieje się z taktyki Valverde.

7

Valverde na konferencji po meczu:
- Bardzo cierpieliśmy
- Przeciwnicy stwarzali więcej niebezpiecznych sytuacji
- Brakowało nam głębokości na ostatnich metrach
- Ciężko mierzyć się z nimi na ich stadionie
- Tak często dzieje się w przypadku naszych meczów wyjazdowych
- Brakowało nam ostatniego podania i wertykalności
- Lubimy grać tak, żeby tworzyć sytuacje bramkowe, ale dzisiaj tak nie było
- Messi nie dał rady uratować nam dupska

P.S. To wycinki z ostatnich wywiadów po meczach naszego Ernesto, dzisiaj nic nowego chłop nie wymyśli.

VALVERDOWSKIE KOŁO PORUTY

2

#WengerInValverdeOut
Chyba trzeba zacząć tym spamować na FP Barcy, bo może zapomnieli, że chłop bez klubu siedzi, a trenować potrafi..

8

Tak się zastanawiam co jeszcze musi nie zrobić Valverde, aby Barto zasugerował pakowanie walizek. Będziemy z tą padaką czekać do 30 kolejki jak będziemy okupować środek tabeli i dopiero wtedy się obudzą, że "chyba coś nie pykło"?! Niech ktoś nie pisze, że to dopiero 5 kolejka ligi ble ble ble, jak ten cyrk trwa już 3 sezon i szczerze to jest jakieś cholerne szczęście i geniusz Leo, że my w te 3 sezony nawet tyle wygraliśmy pod wodzą Pana V. #AżSięPłakaćChce

10

Oho Ernesto ściąga marynarkę, idzie chyba chłop na drzemkę na 15min.

0

Te braki strzałów na bramkę, to zaraz będzie tradycja xD

0

@Agent47 placek.

1

Chyba 3 mecz w sezonie Suareza, a ten już jest zajechany..

2

Ponad 15min bez gola, City oficjalnie spuchło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@ściah jaki Tier?

0

@Skaramuczi Player ma taśmy na zarząd FCBarca.com (Benzema potwierdza).

9

Mbappe: "Halo? Florentino? Cześć, wiesz... głupia sprawa z tym transferem za rok.."

8

"Złote, a skromne..."

3

Ernesto Ty lepiej odpowiedz na najważniejsze pytanie:
CZY JUŻ SIĘ SPAKOWAŁEŚ CZY MAM CI POMÓC?

18

Podanie na skrzydło, do tyłu, przerzut na drugą stronę, na skrzydło, wycofanie, podanie do Messiego, Messi próbuje sam (reszta stoi i się patrzy), przejęcie piłki przez BVB, groźna i szybka kontra, odbiór / słupek / Ter Stegen broni, podanie do Messiego, Messi biegnie, nikt nie wychodzi na pozycję i czekają aż chłop sam strzeli, Messi zmuszony do czegoś wchodzi w dryblingu z 4 zawodnikami i na trzecim się zatrzymuje, kontra BVB, odbiór, podanie na skrzydło... I TAK DO ZNUDZENIA.
#ValverdePakujWalizy

1

Ter Stegen strzelaj z bramki, może chociaż Tobie wejdzie..

0

Czy ma ktoś LINK do transmisji z POLSKIM komentarzem i może podesłać na PRIV? :-)

0

Slavia zaraz spuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy można gdzieś wykupić jednorazowy dostęp do meczu LM?

0

Co się qrwa dzieje xD

0

@darekgt01 Jeżeli sporty walki w których zadawane są uderzenia, to polecam boks, a jeżeli bez uderzeń to BJJ lub zapasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?