Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Patrząc na naszą grę, to jest to dla nich dobry moment na przełamanie :-D
4
"Dominujemy, ale nie przekładamy tego na okazje bramkowe."
Chyba "Drewniejemy", a nie dominujemy..
0
Ciekawe czy byśmy wygrali z F91 Dudelange na wyjedzie?
0
Ciągnijmy współpracę z Valverde dalej do końca sezonu, to niech jeszcze w obliczu kilkunastu przyszłych klęsk (bo porażkami tego nie nazwę) i braku trofeów zawinie nam się do innego klubu Messi... Wcale bym mu się nie dziwił.
0
Strzelcie chociaż w swoją bramkę dla podbicia statystyki xD
0
Dawać wolnego na 3:0. Może to pomoże spakować walizki Valverde..
0
@sidzej i skakał przez barierke.
0
Spokojnie, Granada zaraz spuchnie.
3
@BarcaFan17 śmieje się z taktyki Valverde.
7
Valverde na konferencji po meczu:
- Bardzo cierpieliśmy
- Przeciwnicy stwarzali więcej niebezpiecznych sytuacji
- Brakowało nam głębokości na ostatnich metrach
- Ciężko mierzyć się z nimi na ich stadionie
- Tak często dzieje się w przypadku naszych meczów wyjazdowych
- Brakowało nam ostatniego podania i wertykalności
- Lubimy grać tak, żeby tworzyć sytuacje bramkowe, ale dzisiaj tak nie było
- Messi nie dał rady uratować nam dupska
P.S. To wycinki z ostatnich wywiadów po meczach naszego Ernesto, dzisiaj nic nowego chłop nie wymyśli.
VALVERDOWSKIE KOŁO PORUTY
2
#WengerInValverdeOut
Chyba trzeba zacząć tym spamować na FP Barcy, bo może zapomnieli, że chłop bez klubu siedzi, a trenować potrafi..
8
Tak się zastanawiam co jeszcze musi nie zrobić Valverde, aby Barto zasugerował pakowanie walizek. Będziemy z tą padaką czekać do 30 kolejki jak będziemy okupować środek tabeli i dopiero wtedy się obudzą, że "chyba coś nie pykło"?! Niech ktoś nie pisze, że to dopiero 5 kolejka ligi ble ble ble, jak ten cyrk trwa już 3 sezon i szczerze to jest jakieś cholerne szczęście i geniusz Leo, że my w te 3 sezony nawet tyle wygraliśmy pod wodzą Pana V. #AżSięPłakaćChce
10
Oho Ernesto ściąga marynarkę, idzie chyba chłop na drzemkę na 15min.
0
Te braki strzałów na bramkę, to zaraz będzie tradycja xD
0
@Agent47 placek.
1
Chyba 3 mecz w sezonie Suareza, a ten już jest zajechany..
2
Ponad 15min bez gola, City oficjalnie spuchło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@ściah jaki Tier?
0
@Skaramuczi Player ma taśmy na zarząd FCBarca.com (Benzema potwierdza).
9
Mbappe: "Halo? Florentino? Cześć, wiesz... głupia sprawa z tym transferem za rok.."
8
"Złote, a skromne..."
3
Ernesto Ty lepiej odpowiedz na najważniejsze pytanie:
CZY JUŻ SIĘ SPAKOWAŁEŚ CZY MAM CI POMÓC?
18
Podanie na skrzydło, do tyłu, przerzut na drugą stronę, na skrzydło, wycofanie, podanie do Messiego, Messi próbuje sam (reszta stoi i się patrzy), przejęcie piłki przez BVB, groźna i szybka kontra, odbiór / słupek / Ter Stegen broni, podanie do Messiego, Messi biegnie, nikt nie wychodzi na pozycję i czekają aż chłop sam strzeli, Messi zmuszony do czegoś wchodzi w dryblingu z 4 zawodnikami i na trzecim się zatrzymuje, kontra BVB, odbiór, podanie na skrzydło... I TAK DO ZNUDZENIA.
#ValverdePakujWalizy
1
Ter Stegen strzelaj z bramki, może chociaż Tobie wejdzie..
0
Czy ma ktoś LINK do transmisji z POLSKIM komentarzem i może podesłać na PRIV? :-)
0
Slavia zaraz spuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy można gdzieś wykupić jednorazowy dostęp do meczu LM?
0
Co się qrwa dzieje xD
0
@darekgt01 Jeżeli sporty walki w których zadawane są uderzenia, to polecam boks, a jeżeli bez uderzeń to BJJ lub zapasy.